AY DÜĞÜMÜ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)
Twitter Paylaş
Pinterest Paylaş
Tumblr Paylaş
Whatsapp Paylaş

GERÇEK KUZEY GÜNEY AY DÜĞÜMÜ TRUE NODE HESAPLAMA

Ay Düğümleri astrolojinin önemli bir konusudur. Özellikle ruhsal tekamülün sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi konusunda önemli ip uçları verir bizlere. Daha önce bir True Node Gerçek Ay Düğümü Hesaplama yapmadıysanız şimdi tam zamanı.

Ay Düğümünüzün hangi burç ve hangi astrolojik evi işaret ettiğini öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit. Hemen Ay Düğümü Hesaplama formunu doldurun ve hesapla butonuna tıklayın. astroasit.com un hesaplama sisteminin, varsayılan ve ortalama değil, Gerçek Ay Düğümü Noktasını gösterdiğini göz önünde bulundurun.

Hassas bir Ay Düğümü Hesaplama yapabilmek için, doğum haritası çıkarmak için gerekli olan, doğum tarihi, doğum yeri ve coğrafi konum bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler doğum haritanızda True Node olarak belirtilen noktayı belirler.

Doğduğunuz güne dair net bilgilere sahip değilseniz, aşağıdaki Ay Düğümlerinin tarihlere göre hangi burçta olduğunu gösteren tabloya göz atabillirsiniz. Bu yöntemle Gerçek Ay Düğümü Burcu tespiti yapabilseniz de, hangi astrolojik eve karşılık geldiğini göremezsiniz.

Ay Düğümleri, Ay ve Güneş’in gökyüzünde kesiştiği noktalardır. Bu, tutulmalar olarak bilinen astrolojik fenomen yılda birkaç kez olur. Düğümler, birlikte çalıştığımız enerji türünün yanı sıra ilerlememiz ve bırakmamız gereken ruhsal yolları gösterir. Bir buçuk yıl boyunca, düğümler her eksenden geçer (Düğümler her zaman iki zıt burçtadır - örneğin, Kuzey Ay Düğümü Aslan burcundaysa aynı anda Güney Ay Düğümü Kova burcundadır.).

Kuzey Ay Düğümü Hesaplama
Astrolojide Ay Düğümleri ikiye ayrılır: Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü. Her ikisi de bu yaşamda (Kuzey Ay Düğümü) ve geçmiş yaşamlarınızda (Güney Ay Düğümü) bir yaşam hikayesi anlatır. Ay Düğümleri her bir buçuk yılda bir burç değiştirir. Doğum haritalarımızda, farklı yerleşimler ve işaretler bize geçmiş ve şimdiki yaşamımızı gösterir.

Düğümler ayrıca, hem kişisel doğum çizelgelerimizin düğümlerine hem de bir bütün olarak kolektifi etkileyen geçiş düğümlerine dayanarak, tutulmalar sırasında bize ne olacağı hakkında ip uçları verir.

Ay Düğümü, Ay ve Güneş’in ne zaman buluştuğunu tanımlar. Doğum saatinize ve yerinize bağlı olarak, Kuzey ve Güney Ay Düğümünüz doğum haritanızda belirli burçlarda yer alır. Her ikisinin de doğum haritanızdaki yerini bulmak, geçmiş yaşamlarınızı ve kim olmayı umduğunuzu anlamanıza yardımcı olabilir.

Kuzey Düğüm: Kuzey Düğüm, bu hayatta üstesinden gelmeniz gereken zorluklar hakkında size fikir verir. En büyük potansiyelinize ulaşabilmeniz için sizi değişiklik yapmaya ve bilinmeyene doğru yola çıkmaya teşvik eder.

Güney Düğüm: Güney Düğüm, geçmişinizi ve doğal olarak en rahat olduğunuz yeri temsil eder. Artık size hizmet etmeyen geçmiş bir yaşamdan yaşam tarzı ve ilişki kalıplarını incelemenizi teşvik eder.

Kuzey Ay Düğümü Hesaplama

Kuzey Ay Düğümü, nereye taşınacağımızı belirler - bu daha önce hiç bulunmadığımız bir yer olduğu için korkutucu olabilir. Bunu üniversitenin ilk günü gibi düşünün. Bilmediğiniz bir yere gidiyorsunuz ve yeni bir başlangıç yapmanız gerekiyor. Kendinizi yeniden keşfedebileceğiniz ve istediğiniz kişi olabileceğiniz bir an. Bu enerjiyi dünyanızı dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Bu enerjiyi kullanma şekliniz size kalmış. Bu nedenle, bu güçleri sonsuza dek tezahür ettirmek ve titreşimleri fethetmenin en iyi yolunu bilmek önemlidir. Hangi yolla nereye kadar gidebileceğiniz konusunda bir fikir vermesi bakımındani hemen Ay Düğümü Hesaplama yapın!

Güney Düğümü Hesaplama

Güney Ay Düğümü, geçmiş yaşamlarımızda parçası olduğumuz yeri, enerjiyi, duyguları ve ilişkileri tasvir eder. Bu yaşamda dışına çıkmaya, boş vermeye ve geride bırakmaya çalıştığımız karmik enerjidir. Geçmişte deneyimlediğimiz yanlış düşünce tarzından uzaklaşmaya çalıştığımız için bize bir déjà vu hissi verir. Bu, şu anki yaşam yolumuza getirdiğimiz düşünme veya hissetme kalıplarını ve yollarını gösterir. Bu nedenle, bu duygulardan uzaklaşmak önemlidir ama o kadar da kolay değildir. Çünkü ne yaptığımızın bilinçli olarak farkında değilsek eski alışkanlıklara geri dönmek durumunda kalırız her zaman.

Ay Düğümleri, ayın ekliptik ile kesiştiği yörünge noktalarıdır. Gökyüzü haritasında Kuzey Düğümü ve Güney Düğümü her zaman zıttır. Astrolojik olarak, Düğümler Güneş ve Ay arasında bir sentez oluşturur. Nereden geliyorum, nereye gidiyorum? İnsanoğlunun ilk varoluşsal sorularından biridir. Ay Düğümleri bir kişinin karma veya karasal evrimi ile bağlantılıdır. Karmik versiyonda, Güney Ay Düğümü önceki yaşamımızı, Kuzey Ay Düğümü ise mevcut enkarnasyonumuzun amacını sembolize eder. Kişisel hayatınızdaki bu yolculuğa bir ışık tutmak için Ay Düğümü Hesaplama yapın ve sizin için ne anlama geldiğini öğrenin.

Daha modern bir vizyonda, Güney Düğüm mirasımızı (genetik, kültürel, ruhsal) ve Kuzey Düğümü kişisel evrimimizin yolunu temsil eder. Kuzey Düğümü bu dünyadaki "görevimizi" temsil eder. Başarılarımızla donanmış olarak, ilerlemek ve Kuzey Düğümümüze doğru evrilmek için onları pekiştirmeli, anlamalı ve elimizde tutmalıyız. Ancak bu yol genellikle zor olarak algılanır.

Düğümün bulunduğu burç, bu konuda nasıl hareket etmemiz gerektiğini gösterirken, yerleştiği ev bize ruhsal olarak gelişmek için hangi alanda hareket etmemiz gerektiğini söyler. Kendi doğum haritanızdaki Ay Düğümü burç ve evlerinizi tespit etmek için, sitemizin Ay Düğümü Hesaplama sisteminden yararlanabilirsiniz.

Güney Ay Düğümü, artık sizin için hiç yararlı olmayan alışkanlıkları sembolize eder. Bu astrolojik etkiye kapıldığınızda, sizi aşağı çeken davranışları tekrarlarsınız ve uzun vadede artık arzu edilmeyen bir duruma saplanırsınız. Ne yazık ki, artık onlarla yaşamamak için çok savaşsanız bile, kendi iradeniz dışında acı çekersiniz.

Dolayısıyla, benzer durumların tekrar tekrar yaşandığı izlenimine sahipseniz, bu, Güney Ay Düğümünüzün dümende olduğu anlamına gelir. Örneğin, aşklarınız benzerse ve tüm ilişkileriniz aynı yolu izliyorsa, tüm bunlara Güney Ay Düğümünüzün neden olduğuna dair bir işaret olabilir. Bu tür etkilerin kendi yaşamınızdaki izlerini araştırmanın ilk aşaması True Node (Gerçek Ay Düğümü) Hesaplama yapmaktır.

Astrolojik verilerle ilgileniyorsanız mutlaka Ay Düğümü Hesaplama yapmalısınız. Çünkü, bu tatsız olaylara bir son vermek istiyorsanız, Kuzey Ay Düğümünüze daha fazla dikkat etmenizde fayda var. Size verdiği mesajı dikkate alarak ne yapmanız gerektiğini anlayıp, umduğunuz dinginliğe kavuşabilirsiniz. Kuzey Ay Düğümü, bir bakıma kişisel gelişiminizin el kitabıdır. Size ne gösterdiğini göz önünde bulundurarak, kendiniz üzerinde riskli bir şekilde değil, kesin ve daha uyumlu bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur.

Tarihlere Göre Ay Düğümü Hesaplama Çizelgesi

Doğum gününüzle ilgili detaylara sahipseniz, yukarıdaki True Node (Gerçek Ay Düğümü) Hesaplama formunu kullanın. Böylece hem burç hem de ev özelinde bir tespit yapmış olursunuz. Eğer doğum saatiniz konusunda emin değilseniz, aşağıdaki tarihlere göre hesaplanmış Ay Düğümü tarihleri çizelgesini kullanarak Ay Düğümüzünüzün hangi burçta gerçekleştiğini öğrenebilirsiniz.

Koç Güney Ay Düğümü ve Terazi Kuzey Ay Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Boğa Güney Düğümü ve Akrep Kuzey Düğümü Hesaplama Tarihleri:

İkizler Güney Ay Düğümü ve Yay Kuzey Ay Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Yengeç Güney Düğümü ve Oğlak Kuzey Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Aslan Güney Düğümü ve Kova Kuzey Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Başak Güney Ay Düğümü ve Balık Kuzey Ay Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Terazi Güney Düğümü ve Koç Kuzey Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Akrep Güney Düğümü ve Boğa Kuzey Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Yay Güney Ay Düğümü ve İkizler Kuzey Ay Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Oğlak Güney Düğümü ve Yengeç Kuzey Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Kova Güney Düğümü ve Aslan Kuzey Düğümü Hesaplama Tarihleri:

Balık Güney Ay Düğümü ve Başak Kuzey Ay Düğümü Hesaplama Tarihleri:

True Node Gerçek Ay Düğümü Koç Burcu Özellikleri

Kuzey Ay Düğümü Koç burcu için, bu hayatta, parlamayı asla bırakmayan bir yıldız olma zamanı. Gölgelerde saklanmaktan ve başkalarının iyiliği için ihtiyaçlarınızdan ödün vermekten vazgeçin. Kararlı ve inançlarınız konusunda net olun ve kimliğinize sahip çıkın. Takipçiden ziyade lider olmanız gerekiyor. Kalabalığın ortasında kendinizi kaybetmeyin. Bu astrolojik yerleşimle öne çıkmanız gerekiyor.

Karşılıklı bağımlılık, kararsızlık ve bire bir ilişkilerde sorun yaşama eğilimi bu pozisyonun önerdiği konulardan bazılarıdır.

Bu pozisyonla kendimizi sevmeyi, içgüdülerimize güvenmeyi, korkmadan yönetmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Bağımsızlık ve yalnız kalma korkusu nedeniyle ortak bağımlı ilişkilere geri dönme eğilimindeyiz. Gerçek Ay Düğümü Koç olarak, kararsızız ve içgüdülerimize güvenmiyoruz. Bağımsız isteklerimizi ifade etmekten ve kendimizi öne sürmekten korkarız çünkü “iyi” insanlar olarak görülmenin rahatlığını tercih ederiz.

Belli bir miktarda özgüven anlamına gelen dürtülerimize göre hareket etmeyi öğrenmek, bu pozisyonun derslerinden biridir. Bu pozisyonun büyük bir korkusu olan, "aslında yalnız yaşayabileceğimizi" öğrenmek, kendimizi daha dengeli, sağlıklı bir şekilde dış dünyaya açacak noktaya getirecektir. İlişkilerde barış ve dengeyi sağlamaya odaklanmak yerine iç huzuru sağlamaya çalışmak ilişkilerimizi geliştirecek, bize mutluluk ve tatmin getirecektir.

True Node Gerçek Ay Düğümü Boğa Burcu Kuzey Ay Düğümü Hesaplama

Bir True Node Boğa olarak, çok çalışmak, sağlam durmak ve güvenliği sağlamak gibi pratik konulara odaklanın. Bu hayatta, varlığınızı organize etmeniz, düzenlemeniz ve güzelleştirmeniz gerekiyor. Zamanla servet biriktirmenize izin veren bir rutine bağlı kalın. Karmaşık şeyler yerine basit zevklerde huzur bulun. Sözlerinizi netleştirin ve doğru konuşun.

Kendi değerimizi diğer önemli kişiler açısından tanımlama, kendi ihtiyaçlarımız pahasına başkalarının ihtiyaçlarına sarılma ve rahatlık ve huzur pahasına kafa karıştırıcı ve yoğun yaşam durumlarını kendine çekme eğilimi bu astrolojik konumun etkilerinden bazılarıdır.

Bu doğum haritası pozisyonuyla, Kuzey Ay Düğümü Boğa burcu olarak kendi değerlerimizi keşfetmeli, kendimize güvenmeli ve kendi çabalarımızla kendi değerimizi oluşturmalı ve bilinçsizce kriz yaratma ihtiyacı duymadan hayatın daha dingin anlarının tadını çıkarmalıyız. Kendi rahatımız ve ihtiyaçlarımız pahasına başkalarını desteklemek için çok fazla zaman ve enerji harcayabiliriz. Halbu ki öz değerimizi yalnızca başkaları aracılığıyla geliştiremeyiz.

Hedeflerimizi kendi değerlerimize göre tanımlamayı öğrenmek ve daha sonra sabırlı bir şekilde bu hedeflere ulaşmak için çalışmak, daha fazla mutluluğa ve iç dengeye ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

True Node Gerçek Ay Düğümü İkizler Burcu Kuzey Ay Düğümü Neler Öneriyor?

Kuzey Ay Düğümü İkizler burcu olarak tek bir amaç için taahhütte bulunmanız gerekiyor. Bir yerden bir yere zıplamak yerine, bir topluluğa dalın ve orada kalın. Yeni bakış açılarına açık olun ve başkalarıyla özgür iletişim kurun. Karşılaştığınız tüm bilgileri, objektif kalarak özümseyin. Sonsuz bir merakla çevrenizi keşfedin. Sizin yerine getirmeniz gereken şeyler öğrenme ve gelişmede yatar.

Bilgi sahibi olmadan inançlara ve fikirlere sahip olma, kendini beğenmek ve başkalarının duygularına karşı kaba davranma, hayatın içinde acele etme ve aşırı sinir enerjisine sahip olma ve başkalarıyla ilişkilerimizde incelik eksikliği bu astrolojik konumda desteklenen konuların bazılarıdır.

Bu pozisyonla, hayali baskılar altında kolayca kırılırız ve gerçekleri toplamak ve günlük hayatın ayrıntılarını düşünmek için yeterince uzun süre durursak özgürlüğümüzün kısıtlanacağı korkusuyla çok acele ederiz. Gerçek iletişimin değerini keşfetmek için başkalarını dinlemeyi öğrenmeliyiz ve başkalarına dogma dayatmak yerine bir durumun her iki tarafını da görmeliyiz.

Kuzey Ay Düğümü İkizler burcu olarak başkalarıyla anlamlı ve akıllı alış verişler yapmak istiyoruz ve başkalarına da öğretmek istiyoruz. Ancak bu şeylerde başarılı olmamız için, gerçek öğrenmenin ve alışverişin ancak başkalarını dinlediğimizde gerçekleşebileceğini öğrenmeliyiz.

Yavaşlamayı, sosyal lütuflara ve ağlara karşı duyarlı olmayı ve bağlanma korkusu olmadan kendimizi başkalarının ihtiyaçlarına ve iletişimlerine karşı duyarlı hale getirmeyi öğrenmek, bizi sinir gerginliğimizin bir kısmından kurtaracak ve daha fazla mutluluk ve iç denge elde etmemize yardımcı olacaktır.

True Node Gerçek Ay Düğümü Yengeç Burcu Ne Anlam İfade Ediyor?

Bu hayatta duygularınıza dokunun. Besleme ve iyileştirme en büyük işiniz olsun. Amacınız duyarlı ve empatik kalmak, güçlü aile bağları oluşturmak, başkaları için bakıcı olmak. Kalbinizdeki enerjiyi kullanabilirseniz, tam olarak olmanız gereken yerde ve sevdiklerinizle çevrili olabilirsiniz.

Kontrolde olma ihtiyacı hissetme, sorumlulukları çok ciddiye alma ve katı olma ve başkalarına bağımlı olmaktan korkma eğilimi, Kuzey Ay Düğümü Yengeç burcunun önerdiği konulardan bazılarıdır.

Bu doğum haritası konumuyla, kendi yaşamlarımızı ve başkalarının yaşamlarını aşırı yönetme eğilimimizi bırakmalı, mükemmellik ve başarı standartlarımızı gevşetmeli ve kendi kişisel değerlerimize önem vermek yerine toplum için yaşama kurbanı olmaktan kaçınmalıyız.

Başkalarına bağımlı olmak bir korkudur, ancak kontrolde olma ihtiyacımızın bir kısmını serbest bıraktığımızda profesyonel hayatımızda hedeflerimize ulaşabiliriz. Kendimizi savunmasız bırakmaya, bazı güvensizliklerimizi ve kişisel ihtiyaçlarımızı korkmadan açığa çıkarmaya ve ev ve aile yaşamımıza zaman ayırmaya çalışmalıyız.

İç temelimiz ve “tabanımız” üzerinde çalışarak başarı, kamusal ve profesyonel yaşamlarımıza geri dönecektir. Hırslarımız tarafından yönlendirilmek yerine kişisel içgüdülerimizi takip etmemize izin vererek, yaşamın her alanında daha fazla mutluluk, denge ve doyum elde edebiliriz.

True Node Gerçek Ay Düğümü Aslan Burcu Özellikleri Nelerdir?

Cesur olun ve başkaları ne düşünürse düşünsün en büyük gerçeğinizi ifade edin. Kuzey Ay Düğümü Aslan burcu olarak, spot ışığında yaşamak için yaratılmışsınız. Herkesin kıskandığı biri olmalısınız. Şöhret, zenginlik ve lüks arzunuzu kucaklayın. Diğer herkesi unutun. Parlama vaktin geldi. Hakkınız olanı alın. Bu hayatta, kendinizi kraliyet ailesi olarak düşünmelisiniz.

Bizi hayal kırıklığına uğratabilecek başkalarına güvenme, başkalarıyla ilişkilerimizde kişisel olmayan veya mesafeli görünme, ilgi odağı olmaktan ve bir birey olarak öne çıkmaktan korkma, risk almaktan çekinme ve geri çekilme eğilimi, bu doğum haritası pozisyonunun önerdiği konulardan bazılarıdır.

Kuzey Ay Düğümü Aslan burcu olarak, bu astrolojik pozisyonla, başkalarının bizim hakkımızda ne düşündüğüyle ilgili endişelenmenin kolay tuzağına düşmekten kaçınmamız gerekir. Bunun yerine, korkmadan kendi bireysel ve yaratıcı yolumuza çıkmamız gerekiyor. Bizi duygularımızdan uzaklaştıran akla geri dönmek yerine, başkalarıyla daha kişisel, ilgili ve sevgi dolu bir şekilde ilgilenmek için bilinçli bir çaba göstermeliyiz. Eşitliği, bireylerin benzersizliğini kabul etmeyeceğimiz noktaya kadar aşırı vurguladığımızda, başkalarını kolayca yabancılaştırabiliriz.

Duygularımızı rasyonalize ederek kendi kalbimizle olan bağımızı çok kolay kaybedebilir ve içsel ilgi ihtiyacımız pahasına diğer insanların sorunlarına aşırı derecede dahil olabiliriz. Bir miktar özgüven gerektiren kişisel riskler almayı öğrenmek, iç dengeyi ve mutluluğu yakalamamıza yardımcı olacaktır.

True Node Gerçek Ay Düğümü Başak Burcu Zekasına Güvenmeli

Sol beyinli, mantıklı düşünme biçimlerini benimseyin. Subjektif ve mantıksız inançlardan ziyade gerçeklere güvenin. Eylemleriniz için sorumluluk alın ve üretken alışkanlıklar geliştirin. Hedeflerinizin peşinden düzenli olarak gitmenize izin veren bir sistem oluşturarak tüm potansiyelinize ulaşabilirsiniz. Fiziksel ve zihinsel sağlığınızı koruyun. Fikrinizi dile getirmekten korkmayın. Kuzey Ay Düğümü Başak burcu olarak, her zaman zekanıza güvenin.

Günlük hayatın ayrıntıları ve pratikliği ile uğraşmaktan kaçınma, oldukça sıradan ve örgütlenmemiş bir yaşam sürme, net hedefler formüle etmekten kaçınma ve pratik kaygıları ihmal ederken büyük bir plana çok fazla inanma eğilimi bu astrolojik pozisyonun sorunlarından bazılarıdır.

Bu pozisyonla, bazı sağlıklı ve pratik rutinler ve programlar geliştirmeye çalışmamız gerekiyor. Aksi takdirde belirsiz endişe ve kaygıların kurbanı olabiliriz. Uçarı yaşam bir dereceye kadar iyidir, ancak net hedefler ve bazı düzenlilikler olmadan, hayatımızın kontrolünün bizde olmadığını kolayca hissedebiliriz.

Bu doğum haritası pozisyonuyla, başkaları için büyük bir şefkat duyuyoruz. Ancak çok ileri gidersek, buna takılı kalma riskiyle karşı karşıya kalırız. Hedefimiz, başkalarına ve kendimize sınırlar koymak, kendimize ve hayatımıza güven duymamızı sağlayacak daha odaklı bir zihin ve düzen geliştirmek, daha verimli olmamızı sağlayacak sistemler geliştirmek ve terminlere dikkat etmek olmalıdır. Hayatlarımızı yapılandırarak, hayallerimizi gerçekleştirmeye daha da yaklaşabileceğiz.

True Node Gerçek Ay Düğümü Terazi Burcu Diplomasiye Değer Vermeli

Bu hayatta barışı yaymak için varsınız. En büyük potansiyeliniz, başkalarıyla işbirliği yapmakta ve herkesi "bir" olarak bir araya getirmekte yatar. Nazik, diplomatik ve anlayışlı olun. Sadık ortaklıklar içinde başkalarıyla birlikte çalışın. Çatışma insanları "biz ve onlar" şeklinde ayırdığında, aradaki farkı kapatacak olan sizsiniz. Kuzey Ay Düğümü Terazi burcu olarak, hayatınızı uyum içinde yaşayın, hepimizi birbirine bağlayan bağları güçlendirin.

Hayatımızdaki önemli kişileri yabancılaştıracak kadar kendimize güvenme, önce ben tavrı noktasına kadar aşırı rekabetçi olma, olayları kişisel olarak alma ve başkalarından gelen zararlara sabırsız, aceleci ve dürtüsel olma eğilimi, bu pozisyonun önerdiği konulardan bazılarıdır.

Bu pozisyonla, kendimizi başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı hale getirmeye, incelik ve işbirliğini öğrenmeye, kendimizi başkasının yerine koymaya ve kazanma arzumuzu engelleyen ezici bir öz-bilinçten kurtulmaya çalışmalıyız.

Kendi kişisel hayatta kalma planımıza çok fazla odaklandığımız için, genellikle büyüme fırsatlarını kaçırarak, tek başımıza yürümeye meyilliyiz. Dürtülerimiz ve içgüdülerimiz aşırı yüklü ve perspektiften yoksundur ve onlara göre hareket etmek çoğu zaman bize çekişme getirir. Gerçek Ay Düğümü Terazi burcu olarak, ortaklık ve başkalarıyla işbirliği yoluyla, hedeflerimize ulaşmamız için gerekli olan iç dengeyi elde etmemiz gerekiyor.

True Node Gerçek Ay Düğümü Akrep Burcu İlahi Olanla Bağlantı Kurmalı

Bu yaşamda, ruhsallığınızın tüm kapsamını idrak etmeniz gerekiyor. Cevaplar daha yüksek bir güçte yatıyor. İlahi olanla bağlantı kurun ve her gün daha büyük bir gerçeği ortaya çıkarın. Gerçek Ay Düğümü Akrep burcu olarak, dünyevi meselelerle ilgilenemezsiniz. Maddi haz aramak yerine, mutluluk sırrınız ve potansiyeliniz ruhunuzda bulunur. Lüksü bırakın ve ruhunuzun özgürce dolaşmasına izin verin.

Aşırı derecede kendine güvenme ve kendi yollarımıza koyulma, sahip olduklarımıza (maddi veya başka türlü) ve alışkanlıklarımıza bağlı kalma, krizden çok korkma ve güvenliğe aşırı derecede odaklanma ve başarıya değil, salt irade ile başarıya ulaşmaya çalışma eğilimi ve altıncı hissimizi dinlemek bu pozisyonun önerdiği konulardan bazılarıdır.

Bu pozisyonla, etrafımızdaki şeylere ve insanlara olan kavrayışımızı gevşetmeli ve kendimizi ruhumuzun dönüşüm, değişim ve yenilenme ihtiyacına açmalıyız. Ortaklıklarda zorluklar yaşayabiliriz çünkü başkalarının değerlerine karşı kör olma eğilimindeyiz. Onların bizimle aynı değerleri paylaşmalarını bekliyoruz. Aslında sadece bir ortağa ihtiyacımız yok, çok arzuladığımız güvenliği elde etmek için gerçek ortaklığın ve yakınlığın (paylaşımın) değerini de öğrenmemiz gerekiyor! Ama önce kendimizi desteklemek için içgüdülerimizden uzaklaşmamız ve önemli kişilerle paylaşıma geçmemiz gerekiyor.

Risk almaktan korkabiliriz ve başkalarından gelen girdilerin yanı sıra değişime de direnme eğilimindeyiz. Kendimizi beş duyu dünyasının tutsağı olarak bulabilir ve hayatımızdaki kriz ve değişim olasılığıyla korkusuzca yüzleşmeyi öğrenmemiz gerekebilir.

Görünüşte sağlam ve istikrarlı maddi dünyadan çıkmak göz korkutucu görünebilir. Ancak modası geçmiş, sınırlayıcı veya büyümemize karşı olan şeylere ve insanlara sarılmak bizi yanlış yöne yönlendirecektir. Kendimizi, işleri kendi yolumuzla yapmaya olan bağlılığımızdan kurtarmak, iç dengeyi ve tatmini bulmamıza yardımcı olacaktır.

True Node Gerçek Ay Düğümü Yay Burcu Toplumsal Beklentilerden Kaçınmalı

Tek bir yerde kalmanız gerekmiyor. Dünyanın dört bir yanında seyahat edin, yeni yüzlerle tanışın ve felsefenin yol gösterici gücünüz olmasına izin verin. Monotonluk ve rutin sizi aşağı çeker. Hayatta çeşitlilik ve macerada farklı tatlara ihtiyacınız var. Her gün kendi gerçeğinize göre yaşayın ve dürüstlükle konuşmaya çalışın. Siz vahşi bir ruhsunuz. Toplumsal beklentilere kapılmayın.

Aşırı bilgi yükü altında ezilme, etkili kararlar alamama noktasına kadar zihinsel olarak aşırı uyarılma, mantığa bağlı kalma ve sezgimiz pahasına ayrıntılarda boğulma ve “büyük resmi kaçırma” eğilimi, bu doğum haritası pozisyonunun önerdiği sorunlardan bazılarıdır.

Bu pozisyonla, kendimizi herhangi bir şeye adamak zor olabilir. Hayatlarımıza daha fazla anlam katmak için iç rehberimize - sezgimize - güvenmeyi öğrenmeliyiz. Kuzey Ay Düğümü Yay burcu olarak, mantığa çok fazla güvendiğimiz ve bir önseziyi ya da vizyonu takip etmenin heyecanı ve tatmininden doğan heyecan verici maceraları kaçırdığımız için kararlarımız bizi yanıltma eğilimindedir.

Mutlaka mantıklı olmayan, ancak bizi zihinsel kaygı ve stresten kurtaran bir şeye inanmak için kendimize izin vermeliyiz.

Kendimizi bir şeye adamadığımızda, başkalarına yüzeysel veya uçarı görünme riskiyle karşı karşıya kalırız. Hepsinden kötüsü, gerçek keşif tutkusu elimizden kaçar ve kendimizi tam olarak tatmin edemeyiz.

Kim olduğumuzu ve neye inandığımızı bilme inancına sahip olmadığımızda, asla samimi ve doğru sözlü olarak hissedemeyiz. Kendimize inancımız olmadığında, başkalarına bize inanmaları için ilham veremeyiz.

Cesurca ve dürtüsel davranarak, sezgi ve inanç üzerinde çalıştığımızda, kendimizi şüphe ve fazla mantığın iç karmaşasından kurtarır, yaşamlarımızı ve ruhlarımızı zenginleştiren bir iç denge bulabiliriz.

True Node Gerçek Ay Düğümü Oğlak Burcu Patron Olmayı Hedeflemeli

Bu hayatta, kendi kendine yeterli, bağımsız ve iş konusunda bilgili olmanız gerekiyor. Sevgi ve arkadaşlık ihtiyacınızı geride bırakın. Kendi yolunuzu açın ve başkalarının yardımı olmadan kendi başarınızı oluşturun. Lider olun ve diğerlerini konfor alanlarından uzaklaştırın. Daima mantıklı ve motive olun. Mamaya ihtiyacı olan bir bebek olmayın. Bunun yerine patron olun.

Çocukluğumuza ve geçmişimize aşırı bağlanma eğilimi, başkalarına bağımlı olma ve hayatımızın sorumluluğunu almaktan kaçınma, aşırı derecede reddedilmekten ve dolayısıyla fırsatları kaçırmaktan korkmak ve duygusal sorunlara aşırı derecede odaklanmak bu pozisyonun sorunlarından bazılarıdır.

Bu pozisyonla, hayatımızın sorumluluğunu üstlenmeli ve eylemlerimizin sorumluluğunu kabul etmeliyiz. İlerlemek ve kendimize bağlı olmayı öğrenmek yerine, kolayca geçmişimizi suçlayabilir veya güvensizliklerimize ve duygusal zorluklarımıza odaklanabiliriz.

Her şeyden çok kendimizi güvende hissetmek isteriz. Güvenlik ise ancak bağımlılıklarımızdan kurtulduğumuzda ve hem kendimize hem de başkalarına karşı gerçek bir sorumluluk duygusunu yansıtan bir hayat kurduğumuzda gelebilir.

Kuzey Ay Düğümü Oğlak burcu olarak, duygularımızın çoğu insandan daha fazla farkındayız, ancak büyümek için duyarlılık ve sorumluluk arasında bir denge kurmayı öğrenmeliyiz. Duyarlılığımızı koltuk değneği olarak kullanamayız, ancak hayatımızın ilk yarısını bunu yapmaya çalışarak geçirebiliriz! Yolculuğumuzun bir noktasında, çocukluğun konforlarına sarılmanın aslında bizi rahat bir geleceğe ulaşmaktan alıkoyacağının farkına varacağız! Hayatımızda sağlam hedefler ve olgun bir yön belirleyerek ve ayrıca çocukluğumuza olan aşırı bağlılığımızın bir kısmını bırakarak, çok arzuladığımız finansal ve duygusal güvenliği elde edebileceğiz.

True Node Gerçek Ay Düğümü Kova Burcu Devrime Öncülük Etmeli

Bu hayatta, devrime öncülük etmeniz ve toplumun bağlarını tekrar bir araya getirmeniz gerekiyor. İhtiyacımız olan insancıl kişi sizsiniz. Eksantrik, bireysel parıltınızı benimseyin ve diğer "tuhafları" güçlendirin. En iyi çalışmanız bir topluluk içinde, bir takım oyuncusu olarak bulunur. Sakin, soğukkanlı ve toplanmış kalın. Gerçek Ay Düğümü Kova burcu olarak, daima başkalarını göz önünde bulundurmalısınız.

Romantizm ve kişisel ilişkiler dramasına aşırı derecede bağlanma, istediğimizi elde etmeye istekli ve aşırı odaklanma ve benzersiz ve özel olarak öne çıkma çabasıyla “kalabalıktan biri” olmaya direnme eğilimi, bu doğum haritası konumunda desteklenen konuların bazılarıdır.

Bu pozisyonla, ortaklarımızdan bizim istediğimiz gibi davranmalarını beklemek yerine, ortaklarımıza özgürlük sunarak, hepimizin eşit olduğunu ve eğer istersek yine de özel olabileceğimizi kabul ederek ilişkilerdeki korkularımızdan kurtulmamız gerekir. Bir topluluğa ait olmak, daha fazla tarafsızlığa doğru ilerlemek ve başkalarının ihtiyaçlarına duyarlılık geliştirmemiz gerekiyor.

İstediğimizi şimdi ve burada elde etme yönündeki güçlü arzuyu bırakarak, ihtiyacımız olanı elde ettiğimizi anladığımızda tatmin daha kolay gelecektir. Olayları fazla kişisel aldığımızda ve başkalarının onlar için bilinçsizce yazdığımız belirli bir senaryoyu izlemesini beklediğimizde kişisel ilişkilerimiz ve aşklarımız zarar görecektir.

Drama ve dikkat ihtiyacını bırakmayı öğrenmek ve gerçek dostluklar geliştirmenin yanı sıra yaşamlarımıza daha nesnel bir yaklaşıma doğru ilerlemek, daha büyük bir denge duygusu elde etmemize yardımcı olacak, kendimizle olan ilişkimiz kadar başkalarıyla olan ilişkilerimiz de fayda sağlayacaktır.

True Node Gerçek Ay Düğümü Balık Burcunun Gücü Hayal Gücünde

Amacınız hayal gücünüzde yatıyor. Bu hayatta bir sanatçı olmanız, yaratıcı bir şekilde çalışmanız, renkleri aydınlatmanız ve alternatif bakış açıları sunmanız gerekiyor. Sezginiz gerçeğin büyük bir kaynağıdır, bu yüzden ona güvenin. Altıncı hissinizle bir bağlantı geliştirirseniz, tüm cevaplara sahip olacaksınız. Gerçek Ay Düğümü Balık burcu olarak, duygusal olarak açık olun ve başkalarına empati ve nezaketle bakın.

Durmaksızın endişelenme, düşük performansla ilgili belirsiz (ve bazen o kadar da belirsiz olmayan) suçluluk duygularına kapılma, daha büyük bir ruhsal plana inanç ve güven duymama ve kendimizi ve başkalarını aşırı analiz etme eğilimi bu astrolojik pozisyonun önerdiği sorunlardan bazılarıdır.

Bu pozisyonla, yeterince yapmadığımız bazı korkularımızdan kurtulmak, kendimizi ve başkalarını daha fazla şefkat ve anlayışla sevmek ve alçakgönüllü olmak için manevi güçlere veya “büyük resme” biraz inanmamız öneriliyor.

Hayal gücümüzün yanı sıra merhamet kapasitemize güvenmeli ve geliştirmeliyiz. Kurallar, ayrıntılar ve işleri mükemmel yapmama korkularıyla ilgili bazı takıntılarımızdan kurtulmayı öğrenmek, daha büyük bir denge duygusu elde etmemize ve başarısızlık korkumuzu ve suçluluk duygularımızı hafifletmemize yardımcı olacaktır.