KOÇ BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Koç Burcu Doğum Haritası 21 Mart-20 Nisan

Koç burcu kadını için yıldızname kitabı Ateş grubunu işaret etmiştir. Koç ateş grubunun hemen hemen bütün özelliklerini taşır.

Koç kadınları pembemsi tenleri, güzel burunları, sarı saçlarıyla dikkat çekerler. Sevimli ve güler yüzlüdürler sağ ellerinde nişanları bulunur.

Koç burcu kadını yıldızname yorumlarına göre orta boylu minyon kadınlardır. Dişleri seyrek sempatiktirler. Dış görünüşle ilgili etkiler yükselen burçtan gelir. Merak ederseniz yükselen burç hesaplama sayfamızdan yükseleninizi de öğrenebilirsiniz.

Kolları ve bacakları kuvvetlidir koç kadınının yüzünde çil veya çiçek bulunur. Yalandan pek hoşlanmazlar.

Uğurlu renkleri olan sarı ve kırmızı renkli giysileri giymekten hoşlanır, dikkat çekeceğine inanırlar.

Yıldızname kitabına göre erkeklerle ilgilenmeyi sever, yaradılışı gereği hile yapmaya ve oyunlar oynamaya meyillidirler.

Elde etmeyi sever ve çabalar. Ve sonunda en çok sevdiği şeyi zafer kazanmayı amaçlar.

İyilik yapmayı sever ancak iyilik yaptıkça kötülük görür. Bu yüzden sessizce yaşaması onun için daha iyidir.

Koç kadını ilgilenmeyi sevdiği erkeklerin dikkatini çekebilmek için sevdiği gül, menekşe ya da yasemin kokulu parfümleri tercih eder.

Erkekleri etkilemek ve sağlığı için parmağında gümüş, demir maden bir yüzük veya kırmızı yakut tercih etmelidir.

Yıldızname bakımı koç kadını için, küçük yaşta kısmetinin çıkacağını işaret eder. Fakat hemen evlenemez başka talibiyle evlenmeyi tercih eder.

İlk evliliği bir ölüm ya da boşanmayla sonuçlanabilir. Başından 3 veya 4 nikâh geçebilir ancak en hayırlısı sarışın ve beyaz tenli olacak eşidir.

Yıldızname bakımı onun ölüm sebebinin kalp ve karın ağrısı gibi kolay şeylerden olacağını işaret eder ve dikkat edilmesi gerektiğini vurgular.

Genellikle çocukları erkek olur. Kız çocukları olursa bahtları az ve kötü olur. Çocuklarıyla iyi geçinemeyen bir annedir Yıldızname kitabına göre koç kadını.

Çocukları ona faydadan çok zarar verir. Kendilerine dost seçerken ikizler burcunu tercih etmelidirler çünkü onlara yakındır ve ılımlı ilişkiler kurulabilir.

Ancak bir numaralı düşmanı olan yengeçle aynı ortamda bile bulunmamalıdır. Koç kadını erken yaşta babasını kaybedebilir.

Kız kardeşleriyle geçinemez ancak erkek kardeşleriyle iyi geçinebilir. Kardeşleriyle beraber ve kardeşlerinden miras yer.

1 - 20 -30 yaşlarına kadar ölüm tehlikesi taşıyabilir ancak atlattıktan sonra 80 yaşına kadar yaşayabilir.

İyi bir adamla dostluğu ve kendi iyiliği sayesinde etrafında sevilir. İyiliğiyle nam salmıştır koç kadını, bu yüzden düşmanı çoktur.

Bu düşmanlar hem malını yer hem de onun arkasından konuşurlar hatta bazen büyü yapmaya bile kalkarlar dikkat etmezse büyük zararlar görebilir.

Koç kadını çok azimli ve cesaretlidir. Bu azmi ve cesareti sayesinde bütün düşmanlarını yener.

Liderlik ruhunu ortaya koyar her girdiği ortamda bazen zarar bazen yarar sağlar bu huyu ona.

Aceleci davranışları ona zarar verebilir, ufak tefek kazalara yol açabilir, dikkat edilmesi gereken bir husustur Yıldızname bakımına göre.

Yolculuk yapmaktan hoşlanırlar. Deniz yolculuğu onlara iyi gelmez tehlikeli şeylerle karşılaşabilir. Kara yolculuğu tercih edilmelidir.

En iyi yolculukları batı tarafına veya güney tarafına olandır. Deniz yolculuğu midesini bulandırabilir ve ölüm sebebi olan karın ağrısına sebep olabileceği için kesinlikle tercih edilmemelidir.

KOÇ BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Koç Burcu Doğum Haritası 21 Mart-20 Nisan

Koç erkeği içinde yıldızname kitabı ateş grubunu tanımlamıştır.

Koç kadını gibi koç erkeği de çok çabuk sinirlenip parlar fakat siniri kısa süreliktir ve çok çabuk barışma eğilimi gösterir.

Koç erkeği yıldızname analizi bu yıldız altında doğanların beyaz veya esmer tenli olduğunu ve uzun boylu olduğunu ortaya atmıştır.

Yıldızname bakımı kalp hastalıklarına ve felç olmaya müsait olduğunu gösterir. Genellikle baş ağrısı çeker ve nezle olmaya vücudu oldukça müsaittir.

Yıldızname kitabı onların zeki olduğunu belirtir. Koç erkekleri her şeyi çok hızlı kavrar.

Çok çalışkandır ve hakkını kimseye yedirmezler. Kimsenin kuklası olarak çalışamazlar ve emir almaya tahammül edemezler.

İş hayatında ve normal yaşantısında yeterince sabırlı ve iyi hallidirler. İşlerini yaparken kendini hiç düşünmeden çalışır ve iş bittiğinde bir yorgunluk hisseder.

Bazen çok başarılı ve zengin olurken bazen fakirlik içinde yüzer. Doğuya yapacağı seyahatler işlerini yoluna sokmak için faydalı olabilir.

Yıldızname bakımı kaybettiği şeyler için üzülmemesinin onun için hayırlı olduğunu göstermiştir. Para biriktirmesini beceremezler.

Para koç erkekleri için sadece istediğini satın almayı sağlar fazla anlam ifade etmez. İnsanlarla olan ilişkisinde bazıları onu çok severken bazıları da koç erkeğinden hoşnut olmaz.

Bunun tersine koç erkekleri genelde insanlarla olan ilişkilerinde biraz saf olurlar. Dost sandığı kişilerin birçoğu onların arkasından kuyularını kazmaktadırlar.

Genel olarak düşmanları akrabaları arasındandır. Koç erkeği yıldızname yorumu onların en iyi anlaşabildiği burcun ikizler olduğunu gösterirken, yengeç burcuyla da yıldızlarının buluşmadığını ortaya çıkarmıştır.

Koç erkeği yıldızname bakımı sonuçları koç erkeğinin en belirgin özelliği olarak cesareti göstermiştir. Bunun yanında en arzuladığı şey liderlik ve en büyük ideali de zaferdir.

Koç erkeği arzuları ve idealine ulaşma yolunda bir takım hatalar yapar. Bu hatalardan en büyüğü de aceleci davranmasıdır. Acelecilik koç erkeğini yanlışlara ve sorunlara yönlendirir.

Bu durum da sinirlenmesine ve işlerinin kötüye gitme yolunda hız kazanmasına neden olur. Yapması gereken sakin düşünüp hedefleri yolunda doğru karar vermektir.

Yıldızname bakımı koç erkeğinin aile ilişkilerinde mükemmel insanı temsil ettiğini gösterir. Güneş burcunuzdan modern yorumlara göz atmak için, güneş burcu hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çocukları tarafından çok sevilir, anne ve babasını hayatları boyunca hoşnut eder.

Koç erkeğinin çok sayıda çocuğu olur bu çocuklardan bir kısmı ölebilir. Fakat kalanlar kendisine fazlasıyla bağlı olur ve fayda sağlamaya çalışırlar.

Koç erkeğinin babası annesinden önce ölür. Kendisine ailesinden kalan mirasın hiçbir yararı olmaz. Miras gibi kardeşlerinden de fayda görmez.

Koç erkeğinin başından birden fazla evlilik geçebilir ve gayri meşru ilişkiler yaşamaya müsaittir. Kadınları çok sever ve kadınlarda onları genelde severler.

Onlar için doğru ilişki ikizler kadını ile olandır. Koç erkeği yıldızname bakımı onların hayatlarının başlarında iyi ortalarına doğru ise sıkıntılı bir dönem geçirdiklerini gösterir.

Fakat olgunluk dönemlerinde işleri açılmaya başlar ve huzura kavuşurlar. Koç erkekleri için karamsarlık iyi değildir. Neşeli ve mutlu olmak yapılarında vardır ve bunu kaybetmemek için çaba harcamalılardır.

En iyi dostu ve eş adayı ikizler burcunun ayı olan haziran koç erkeği için tehlikeli bir aydır. Bu ayda sıhhatlerine ayrı bir özen göstermelidirler.

1.6.9 ve 30 lu yaşlarda ölümcül tehlikelerle karşı karşıya kalırlar. Bu tehlikeleri sağ salim atlatabilirlerse doksan altı yıl ömürleri vardır.

İftiraya uğramaktan, yüksek bir yerden düşmekten ve ölümcül hastalıklardan korkarlar.

BOĞA BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Boğa Burcu Doğum Haritası 21 Nisan-20 Mayıs

Boğa kadını yıldızname kitabı toprak grubu olarak göstermiştir. Toprak grubu ona çekingenlik vermiştir.

Beyaz renkli ince gür saçlı alımlı kadınlardır. Kendisiyle temas eden bir kişi başkasını aramaz ve ihtiyaç duymaz, şehvetlidir.

Büyük burunlu, kalın dudaklı beyaz dişlere sahip çekici bir kadındır. Yüzlerinde küçük siyah bir ben olabilir. Bu etkiler yükselen burçla çok ilgilidir. Yükselen burcunuzu yükselen burç bulma bölümünden tespit edebilirsiniz.

Boğa kadını eğlenmeyi ve çalgıyı sever. Bulunduğu ortamda oynamaktan hoşlanır dikkat çeker.

Esmer boğa kadınları kendisine düşmanlık etmeye çalışır. Kendi güzelliğini kıskanacak kadar kıskanç bir kadındır boğa kadını.

Yıldızname bakımına göre bu kıskançlık onların başına kötü işler açabilir ve kendi kendine zarar vermesini sağlayabilir.

Boğa kadınları iri vücutlu erkeklerden sakınmalıdır, bu tipe sahip erkekler boğa kadınından çok sahip olduğu parayla ilgilenirler, paraya sahip olmak isterler.

Erkeklerin bu tutumu yüzünden basından 2 veya 3 evlilik geçebilir. İlk evliliğinden ölüm sebebiyle veya boşanma sebebiyle ayrılabilir.

İkinci evliliğinde geçinemedikleri için ayrılabilirler ve sorunun para olma ihtimalide yüksektir.

Yine de boğa kadınların en belirgin özelliği olan dayanıklılık sayesinde üstesinden gelir ve rahat yaşamı amaçlar.

Kendisine en uygun eşin hava grubunda olduğuna inanır ve bu içgüdüsünün peşinde koşar. Boğa kadınlarının genellikle ölüm sebebi veya hastalanmasının sebebi safra artmasıdır.

2 - 20 - 30 yaşına kadar bu tehlikeyi taşır ve korkar. Bu tehlikeyi atlattığı takdir de 100 yıl kadar yaşarlar.

Boğa kadınları soğuktan da korunmalıdır çünkü boğazları çok hassastır. Hayatını iyi yaşamaya özen gösterir. Saf ve temiz bir insandır, güler yüzlü ve tatlı dillidir bu yüzden çevresi tarafından sevilir.

Bu sevgi bazen kıskançlığa dönüşüp tehlike yaratabilir o yüzden kalabalık ve kadınların yoğun olduğu yerlerden uzak durmalıdır çünkü kadınlar büyük düşmanlarıdır.

Karanlık ortamlar onun için tehlike arz eder karanlık yerlerde de bulunmamalıdır.

Yıldızname bakımına göre kadın veya erkek beyaz simalı olanlardan çok düşmanı olduğunu işaret eder.

İyilik yaptığı kişiler de dâhil ona düşmandır ve her zaman kötülük yapmaya çalışırlar dikkat edilmesi gerekmektedir.

Boğa burcu kadını yıldıznamesine göre esmer yüzlü bir kadın onu çok kıskanır ve eşinden ayırmak için birçok oyun çevirir. İnadı sayesinde bu kadını alt edebilir.

Otuz yaşına kadar servet sahibi olabilir ve böyle yaşayabilir ancak 30 yaşından sonra kaybetme korkusu ve tehlikesi yaşar.

Kardeşleri onun bu serveti ve mutluluğunu kıskanabilir bu yüzden uzak durmalıdır.

Babasının ve annesinin mirasını yese de ilk başlarda hayır görmez daha sonra iyi bir hayata geçiş yapar.

Yattığında kıbleye doğru başını koyduğunda rahat eder, parmağında akik bir yüzük taşıması ona iyi gelebilir, rahatlatabilir.

Bol bol evlenme teklifi alan kadın birçok teklifi ret etmiştir. Büyük arzusu olan servete ulaştığında mutluluğu yakalayacaktır.

Uğurlu rakamı olan 6 yı hayatının her alanında kullanmayı sever. İş aşk veya herhangi başka şeylerde 6 rakamı ona yön verir.

Erkeklerin ilgisini çeken karanfil kokusundan hoşlanır. Senfoniler onun için yaratılmıştır dinlemekten büyük zevk duyar.

BOĞA BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Boğa Burcu Doğum Haritası 21 Nisan-20 Mayıs

Boğa erkeğini yıldızname kitabı toprak grubu olarak göstermiştir. Toprak grubu onlara dinginlik ve çekingenlik vermiştir.

Herhangi bir yerde birileriyle konuşurken çekingen tavırlar sergilerler. Fakat boğa erkeği o kişiyle tanıştıktan sonra çok eğlenceli bir kişiliğe dönüşür.

Boğa erkeği yıldızname bakımı bu kişilerin büyük başlı açık alınlı siyah gözlü çatık kaşlı ve geniş bir çehreye sahip olduklarını söyler.

Ayrıca geniş omuzlu, uzun kollu ayakları küçük, beli ince ve boyu uzun kişiler olduğunu gösterir. Yıldızname kitabı boğa erkeklerinin zevklerine düşkün oldukları yorumunu yapar.

Kendileri yiyip içmeye bayılırlar. Son derece keyif düşkünü olmanın yanında kimseye her ne durum için olursa olsun dalkavukluk etmezler.

Karşısındakilere davranışlarında hak ettiği değerin ne fazlasını gösterirler, ne de azını.

Yıldızname bakımı boğa erkeğinin çocukluk yıllarında her şeyin yolunda gittiği bir hayat sürdüğünü işaret ederken orta yaşlara geldiğinde işlerinin bozulduğunu gösterir.

Bu yaşları boğa erkeği zahmet ve sıkıntılar içinde geçirir. Bu dönemi atlattığında işleri yoluna girer dertlerinden kurtulur.

Rahat bir nefes alabilecek duruma gelir. Borcu yine de çok olsa da eline geçen beklenmedik yerlerden gelen parAlarla bu borçlarını da kapatabilir.

Kazanma konusunda sıkıntı çekmez ve mal mülk sahibi olmak için iyi bir adaydır. Boğa erkeği insanlarla olan ilişkilerinde başlangıç için samimiyetsizdir.

Bunu hayatlarında aldıkları tecrübenin getirisi olarak yaparlar. Yıldızname bakımı onların iyilik yaptığı kimselerin onlar için kötülük ve şer tasarladığını gösterir.

Yalnız Allah (c.c.) boğa erkeğinin kalbinin saf ve temizliği sayesinde korur. Kötülükler karşısında yıkılmamasını sağlar.

Bazı akrabaları ve komşuları ona düşman olabilirse de, o içinde kötülük beslememelidir. Ailesi de ona bazen iyi bazen kötü olacaktır.

O, içindeki sevgiyi kaybetmediği sürece karşısında hiç bir problem kalmayacaktır. Söz konusu kadınlar olduğunda ise boğa erkeği yıldıznamesi tehlike çanları çalar.

Boğa erkeği kadınlara çok düşkündür. Bu düşkünlüğün onu büyük sıkıntılara sokma ihtimali kaçınılmazdır.

Birden fazla evlilik geçirme ihtimali yüksek olan boğa erkeği genellikle yaptığı ilk evliliği fazla uzun sürdüremez.

Beyaz tenli kadınlar boğa erkeklerinin gözünde evlilik için idealdir.

Eşleriyle tüm sırlarını paylaşmamalıdırlar. Saflıkları ileride hanımlarına verdikleri sırlar neticesinde kendilerine sıkıntı olarak dönebilir.

Boğa erkeği yıldızname bakımı kendisinin aile ilişkilerinde bir netlik bulunmaz. Kimi aile üyeleri onu çok severken kimisi de ondan nefret derecesinde uzaktır.

Anne veya babası boğa erkeği henüz çocukken vefat edebilir. Sahip olacağı çocukların hepsi genellikle yaşar. Yalnız sadece onlardan bir tanesi babasına aşırı bağlı olacaktır.

Boğa erkeği çocukluk yaşlarında çok sık hasta olur. Ömrü boyunca bir defa ölüm sınırına gelip daha sonra iyileşir.

Genellikle baş omuz ve bel ağrısı çeker ve bunun yanında kalp çarpıntısı vardır. Cumartesi günleri hastalanması onun için pek iyi değildir.

Az yolculuk yapar. Deniz yolculuğunu kara yolculuğuna tercih etmelidir çünkü onun için daha hayırlıdır.

Çok fazla rüya görür ve inancı fazladır.

Yıldızname kitabına göre 2,30 ve 35 yaşlarında ölümcül tehlikelerle karşı karşıya kalabilir. Bu tehlikeleri atlatırsa seksen sekiz yıl yaşayabilir.

Bolca dua etmek kendisine her zaman için çok iyi gelir.

İKİZLER BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

İkizler Burcu Doğum Haritası 21 Mayıs-21 Haziran

Yıldızname bakımı ikizler kadınını hava grubu olarak tanımlamıştır. İkizler erkeği gibi ikizler kadını da çok güler yüzlü ve tatlı dillidir.

Kin tutmaz, kimseye darılamaz bir yapısı vardır. Küstüğü kişilerle bile kısa sürede tekrardan barışır.

İkizler kadını yıldızname analizi bu yıldız altında doğanların yüzü büyük ve yuvarlak, kaşları güzel, boyu ve boynu uzun olduğunu söyler.

Yine ikizler erkeği gibi ikizler kadını da gevezedir. En az erkekleri kadar edebiyatta şan ve şöhrete sahip olmayı arzular.

Yıldızname bakımı bu kişilerin de sezgi gücünün çok kuvvetli olduğunu söyler.

İkizler kadını yazar olmayı ve yazarlık yapmayı hep hayal eder ve bir gün ün kazanmış gerçek bir yazar olacağına inanır.

İkizler kadını yıldızname bakımı bu burca mensup kadınların genellikle insanlarla içli dışlı olmadığını gösterir.

Evleneceği kişiyi akrabalarından seçmeyi tercih ederler. Anne ve babası kendisi için çok çaba harcar. Onun iyiliği için yapmadıkları şey kalmaz.

Eşiyle birlikte bir çok çocuğu olur ve genellikle bu çocuklar erkek olur. Çocukları da anne babası gibi onun için çok hayırlı olurlar.

Kalabalık yerlerde yaşamamak onun için iyi bir şeydir. Yıldızname kitabı ikizler kadınının en iyi dostunun aslan olduğunu belirtmiştir.

Aksine balık burçları da kendisinin baş düşmanıdır. Aslan burcu olanlarla dost olmaya ne kadar çalışacaksa balık burcu olanlardan da o derece kaçmalı, uzaklaşmalıdır.

İnsanlarla olan ilişkilerinde genellikle cömert davranır ve eli boldur. Verdiği malın veya paranın tasasına düşmez.

Genellikle iyilik yaptığı kişilerden kötülük bulur. Kötü, korku dolu işleri sevmez ve onlardan uzak durur.

Tuzlu yemekleri sever ve sebze yemeklerini bolca tüketir. Ayrıca yemeklerde ekşi şeyleri de sever. Tatlıya bayılır ve hiç karşı koyamaz.

İkizler kadınının yıldızname bakımına göre safra iltihabı hastalığına yakalanma ihtimali yüksektir.

Ayrıca diz ve kalp ağrısı çeker. Sık sık baş dönmeleri yaşayabilir. Soğuk algınlığına yakalanmamak için ayrı bir özen göstermelidir.

İkizler kadını yıldızname yorumları yatarken güneşin battığı yöne doğru yatmasının kendisini daha huzurlu ve rahat hissetmesini sağladığını söyler.

Bir sayı seçmesi gerektiğinde 5 i seçmelidir. 5 onun için uğurlu sayıdır. İkizler kadını için zümrüt yüzük takmak uğur getirebilir.

Sarı gri ve mavi elbiseler giymek kendisine uğur getirir ve vücuduna pozitif enerji girişi sağlar.

Evinde mimoza ve çiğdem yetiştirmesi evine bereket getirir. Daha huzurlu ve mutlu bir ailesi olur.

Biriyle buluşmaya giderken veya stresli bir iş yaparken hareketli müzikler dinlemesi hem şans verir hem de kafasının dağılmasını sağlar.

İkizler kadını tam bir emanetçidir. Verdiğiniz hiçbir emanete ihanet etmez.

Eğer sizi dost olarak görmüşse, gerçekten dostusunuzdur. Arkanızdan kötü planlar kurmaz.

Hep sizin iyiliğinizi düşünür, sizin iyiliğiniz için çaba harcar.

Hamileyken düşük yapma ihtimali vardır. Doğurduğu çocuklar genellikle erkek olur.

2 20 25 ve 43 yaşlarında ölüm tehlikesi geçirirler. Bunları atlattığı zaman doksan yaşına kadar rahatlıkla yaşayabilirler.

Aralık ayının sonlarına doğru eline para geçme ihtimali yüksektir ve kendisi için en uğurlu ay ocaktır.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

İkizler Burcu Doğum Haritası 21 Mayıs-21 Haziran

Yıldızname kitabı ikizler erkeği için hava grubunu göstermiştir bizlere.

İkizler burcunun gezegeni olan Merkür ün hava grubu etkisini ikizler erkeğine vermesi, zeki olmasını sağlar.

Fakat bunun yanında ona havanın değişim özelliği de katılır ve üzerinde bir kararsızlık bulutu gezinir daima. Huyu da kararları gibi sık sık değişir.

İkizler erkeği yıldızname sonuçları bu yıldıza üye kişilerin orta boylu, sarışın ve beyaz olduklarını söyler.

Aynı zamanda bu kişiler ağzı geniş bakışları keskin ve yüzünde yara olma ihtimali yüksek olan kişilerdir.

Yıldızname bakımı ayak ve diz ağrılarının fazlaca olabileceğini gösterir. Fakat bu ağrılar tabi ki ebedi değildir.

Yıldızname kitabı ikizler erkeğinin birçok dostu olduğunu ve çevresince çok sevildiğini söyler.

Sahip oldukları kıvrak zekânın getirisi olarak bazen işlerinde hileye kaçarlar.

Ama bu hileler genellikle küçük çaplı, sadece kendine faydası olan, başkalarına zararı dokunmayan hilelerdir.

Yıldızname bakımı ikizler erkeğinin küçük yaşlarda maddi durumunun sıkıntılı olduğunu fakat yaşı ilerledikçe bu durumunun düzeldiği ve zenginliğe kavuştuğunu gösterir.

Bu zenginlik kendisine zekâsının bir mükâfatıdır. Zekâsını ticaret üzerinde kullanması onu bolca paraya hatta üne bile kavuşturur. Zenginliğini genellikle eğlence, zevk ve mutluluk için harcar.

Ticari işlerde haksızlık ve hile yapmışsa işleri kötüye girer zarara uğrar ve yaptığı hatayı anlayıp doğru yolu bulur. Yaptığı hile ve haksızlıklardan vazgeçer.

Bunun sonucunda işleri tekrardan yoluna girer ve zenginliği yaşamının sonuna kadar onunla gelir.

İkizler burcu erkeği yıldıznamesi ikizler erkeğinin dostlarını seçerken hava grubundan olanları seçmesini söyler.

Bu durum dostlarıyla olan ilişkilerinde bağlarının daha sıkı olmasını sağlar ve ikizler erkeğinin ihanete uğrama olasılığını azaltır.

İkizler erkeği için en iyi dost aslan burcuna mensup olan insanlardır. Bunun yanında balık burcu ikizler erkeği için potansiyel bir düşmandır. Kendini balık burcu olan kişilerde kollamasını bilmelidir.

Aynı zamanda ikizler burcu erkeği yıldızname bakımı onların zümrüt taşlı gümüş yüzük taşımalarının hayatlarının gidişatının iyi olması yönünde fayda sağlayacağını da göstermiştir.

İkizler erkeği yıldızname bakımı kişinin en belirgin özelliği olarak sezgilerini işaret etmiştir. Çevresindekiler ikizler erkeğinin yüksek sezgi gücüne inanmalı ve güvenmelidirler. Genellikle yanılma ihtimali oldukça düşüktür.

İkizler erkeklerinin genel olarak idealleri ve arzusu paraleldir. Onlar kendilerine ideal olarak yazarlığı belirlemiş ve en büyük arzuları da bu yönde ün yapmak olmuştur. Edebi şöhret ikizler erkeğini tatmin edebilecek bir oluşumdur.

Kendisinin çevresinden aldığı en büyük tepki gevezeliğinedir. Onlar her ne kadar bilgili ve zeki olsalar da bazen bu yetilerini saklamalıdırlar.

Bunu beceremediklerinde çevreleri tarafından geveze ve çokbilmiş olarak nitelendirilmekten kaçamayacaklardır.

İkizler erkeği yıldızname yorumları onların devletsel meselelerle uğraşmaya en müsait kişiler olduğunu belirtir. Genel olarak ikizler erkeği devlet meseleleriyle uğraşır.

Anne ve babasını sever. Fakat bazı zamanlar büyük tartışmalar yaşayabilirler. Zira kendisi çok çabuk sinirlenebilen bir yapıya sahiptir. Ama bu sinir çok çabuk geçer. İkizler erkeği kendisini dizginleme yeteneğine sahiptir ve bu konuda oldukça başarılıdır.

Yıldızname kitabı ikizler erkeğinin 7 25 40 ve 43 yaşlarında başına ölümcül meseleler gelebileceğini belirtir. Bunları atlatabilirse 80 yıl yaşayabilir.

YENGEÇ BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Yengeç Burcu Doğum Haritası 22 Haziran-22 Temmuz

Yıldızname kitabı, yengeç burcu kadınını oldukça çalışkan, konuşkan, hazır cevap, hareketli ve güler yüzlü olarak tanımlar.

Yengeç burcu kadını su elementine sahiptir, bu yüzden duyguları oldukça yoğun bir biçimde yaşarlar.

Erkekler tarafından çok sevilen yengeç burcu kadını, kadınlar tarafından fazla sevilmezler.

Yıldıznameye göre nazar görmeye oldukça eğilimlidir. Bu yüzden genç yaşlardan itibaren başlarına kötü şeyler gelebilir.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınının çocukları genel olarak kız olur.

Zevk ve sefayı seven yengeç burcu kadını, genel olarak değişikliklerden hoşlanır.

Yıldızname bakma sonucunda yengeç burcu kadını için terzi, konfeksiyoncu, artist, şarkıcı, şair ve imalatçı meslekleri uygun görülmektedir.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınları sağlık açısından genel olarak hazımsızlık problemleri çekerler.

Mor, mavi, yeşil, limon sarısı ve beyaz renkleri yengeç burcu kadınına çok yakışmaktadır. Akıllı ve zeki olan yengeç burcu kadını her gördüğünü yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Yıldızname bakmaya göre erkekler konusunda talihleri de açıktır.

Fakat erkekler konusunda zarar görmekten kaçındıkları da yazmaktadır.

Yıldızname kitabına göre genel olarak başlarından 2 evlilik geçmektedir.

Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi seven yengeç burcu kadını ziyneti ve güzel kokuları çok sever.

Yengeç burcu kadınından çok iyi eş ve aile kadını olur.

Yıldızname bakmaya göre yengeç burcu kadınının hayatı güzel geçer, niyetleri saf ve temiz olduğundan güzel şeylerle karşılaşırlar.

Yaptığı işlerde emin adımlarla ilerler. Oyun ve eğlenceyi seven yengeç burcu kadını iyilik etmeyi de sever, fakat iyilik ettikleri zaman kötülük görebilirler.

Yıldızname kitabına göre çalışkan ve namuslu olan yengeç burcu kadını ellerinin emeği ve alnının teriyle para kazanmak ister, eşlerinin mallarını da yerler.

Yıldızname bakımı sonucu yengeç burcu kadınının serveti yaşlandıkça artar ve ömrünün sonuna kadar rahat bir ömür yaşar demektedir.

Yıldızname kitabına göre genel olarak kız çocuk sahibi olan yengeç burcu kadınının çok çocuğu olur. İlk çocuklarının kız olması kuvvetle muhtemeldir.

Yengeç burcu yıldızname yorumlarına göre yengeç burcu kadını 3,18, 24 ve 45 yaşlarında ölüm tehlikesi yaşarlar.

Yengeç burcu kadını etrafı tarafından sevildiğinden muazzez ve muhterem olurlar.

Hayatta her istediğini elde edebilen yengeç burcu kadının hayırlı ve hayırsız günleri Yıldızname kitabına göre pazartesi ve Cuma günleri olacaktır.

Her türlü kötülükleri iyimserlikleri ile atlatmak isteyen yengeç burcu kadını yıldızname bakmaya göre her türlü bela ve kazadan dualar aracılığıyla korunabilirler.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadını dileğini pazartesi günü dilerse, dileğinin gerçek olması oldukça muhtemeldir.

Canları sıkıldığında Türk sanat müziği şarkısı dinleyecek olurlarsa, mutlu olacaklardır.

Yengeç burcu kadının mutfakla arası oldukça iyi olduğundan çok iyi ve lezzetli yemek yaparlar.

Tatlılarla arası iyi olan yengeç burcu kadını Yıldızname kitabına göre evlilikten sonra kilo alsa da orta yaşlarda aldığı kiloları geri verecektir.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Yengeç Burcu Doğum Haritası 22 Haziran-22 Temmuz

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği oldukça azimli, maceracı ve seyahat etmeyi seven karakterlere sahiptir.

Yengeç burcu erkeği, burcunun özelliğini taşıdığından ruh durumları oldukça dalgalıdır.

Sabırlı ve utangaç bir yapısı olduğundan yengeç burcu erkeği hayatın ya tam ortasında ya da dışında kalmak ister.

Yıldızname bakma sonucu yengeç burcu erkeğinin küçük yaşlarda suda boğulmalarından korkulur.

Hayal kurmayı ve hayal dünyasında yaşamayı seven yengeç burcu erkeğinin davranışlarında zaman zaman durgunluklar vardır.

Yengeç burcu erkeği biraz panik bir yapıya sahip olduğundan yolda yürürken sık sık arkalarına bakarlar.

Yıldızname bakımına göre yengeç burcu erkeğinin Salı günü geçirdiği bir hastalık sonucu ölmesinden korkulur.

Yengeç burcunun azimliliği, yengeç burcu erkeğinde de görülür, bir işe başladıklarından bitirmeden asla bırakmazlar.

Her gittiği yerde sevilen yengeç burcu erkeği kendi burcundaki arkadaşlarını da çok severler.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği yengeç burcu kadınıyla çok iyi anlaşır.

Büyük bir makama erecekleri söylenen yengeç burcu erkeği refah ve bolluk içinde vefat eder.

Ay taşı bir yüzük taktıklarında yengeç burcu erkekleri daha mutlu ve refah içinde olurlar.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkekleri için en uygun meslekler şair, ressam, artist, fırıncı, postacı, terzi, tüccar, nakliyeci ve gemicidir.

Bu işlerde kendilerini daha iyi hissedeceklerdir.

Yengeç burcu erkeği, Yıldızname kitabına göre genel olarak erkek çocuk sahibi olur.

Yengeç burcu erkeğinin iş veya evlilik için şehir ve ülkelerini terk etme ihtimali vardır.

Fakat daha sonra yine kendi yaşadığı yere geri dönecektir.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği torununu gördükten sonra vefat edecektir.

Her iki cinsiyetle de iyi anlaşan yengeç burcu erkeği mutlu ve huzurlu bir hayat yaşar.

İlk çocukları erkek olacağı düşünülen yengeç burcu erkeğinin az çocuğu olur.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeğinin yüksek bir yerden düşmesinden, trafik kazası geçirmesinden ve hayvan tarafından ısırılmasından korkulur.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği iyi yerde ve iyi vasıfta yaşarlar.

Herkese yardım eden yengeç burcu erkeği, küçük yaşlarda çekeceği sıkıntıların karşılığını büyük yaşlarda alırlar.

Yaşlandıkça rızkları artacağı düşünülür.

Halleri daima iyiye doğru gider.

Yengeç burcunun özelliği olarak, yengeç burcu erkeği de başlarına gelen belalara karşı sabırlı olur ve katlanırlar.

Yıldızname bakımı sonucu yengeç burcu erkeği erkek ve kız kardeşlerinden fazla hayır görmez, daima aldatılma ve kandırılma tehlikesiyle karşılaşırlar.

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği 7,14,20,28 ve 40 yaşlarını atlatırsa ömrü de uzun olabilir.

Yengeç burcu erkeği ilk eşiyle fazla uzun yaşamaz, onun için genellikle iki evliliği olur.

Her türlü kötülükte sabırlı olan yengeç burcu erkeğinin hayırlı günü pazartesidir.

Güzel yemekleri çok seven yengeç burcu erkeği, güzel yemek yapan kadınlarla evlenecektir.

ASLAN BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Aslan Burcu Doğum Haritası 23 Temmuz-22 Ağustos

Aslan burcu kadını yıldıznamesine göre ateş grubuna dâhil olan bu kadınlar sarıya yakın beyaz yüzlü kadınlardır.

Genellikle saçları seyrektir. Yüzünde bir yaraya benzer nişan taşır. Vücut özelliklerini yükselen burç verir. Yükseleninizi hesaplamak için yükselen burç hesaplama bölümümüze göz atabilirsiniz.

Herkese karşı iyi niyetlidir kalbinde kötülük beslemeyen bir yapıya sahiptir aslan kadını.

Genellikle hasta olma sebebi soğuklardır. Soğuk aylar ona gelmez. Sıcak ayların kadınıdır.

Tatili sever bu yüzden. Her ne kadar tatili sevse de denizden ve deniz yolculuğundan çekinmelidir.

Çünkü batma ve boğulma korkusu yaşar tehlikelidir. Kesinlikle deniz yolculuğundan kaçınmalıdır.

Yıldızname kitabına göre Kalbinin saflığı onun başına bazı işler açabilir.

Kadınlar onu hiç çekemezler. Kocasından ayırmak isteyenler olabilir. Hatta bu amacı için büyüye bile başvuranlar olabilir.

Sarı veya esmer fark etmezler kadınlardan çekinmelidir uzak durmalıdır tehlike yaratabilirler.

Yıldızname bakımı Dost seçerken ikizler burcunu seçmelerini önerir çünkü ona yakındır ılımlı ilişkilerin başında gelir.

Ancak Boğa grubundan kaçınılmalıdır tehlikelidir bir numaralı düşmandır.

Aslan kadınına yıldıznameye göre beyaz renkli erkeklerden iyi şeyler görebilir esmer erkeklerden kaçınmalıdır.

Başından iki veya daha fazla evlilik geçebilir. İlk kocasına baskıyı kendisi uygular geçinemezler onu istemez.

Ayrıldıktan sonra ikinci eşi ve üçüncü eşi ona baskı yapar ve onların yaptığı bu işkenceyi çeker, malını ve mülkünü kaybeder.

Etrafında birçok erkek dolaşır ve ondan yararlanmak ister aslan kadınına zarar verir.

Yıldızname bakımına göre çocukken annesi ve babası tarafından çok sevilir.

Annesi ve babasından çok yarar görür, kardeşleri arasında en çok sevilendir, en güzeli de aslan kadınıdır.

Annesi ve babasından miras kalıp kalmaması çok önemli değildir, kalsa da yararı olmaz daha çok zarar getirir.

Orta yaşlarda servetini kaybeder, parasız kalır ancak yine de servet tercihi değildir yavaş yavaş kendini toparlar.

Çocuğu ya olur ya da hiç olmaz. Çocuğunun olmayışı aslan kadınında sinir yaratabilir. Çocuğunu düşürebilir acı çekebilir bu yüzden hatta hastalanabilir ama çabuk iyileşir.

Kendini toparlar ve çocuk sahibi olmayı ister tekrar tekrar. Çocuklara olan sevgisi büyüktür. Kendi çocuğu olmasını bu yüzden çok ister.

Yolculuk yapmaktan çekinmelidir.

Deniz yolculuğu yerine kara yolculuğu yapması aslan kadını için daha iyidir çünkü batma ve boğulma korkusu ve tehlikesi taşır.

Ümit ve hayalleri yüksektir umutsuz, karşılıksız aşkları vardır. Bu duygular yıpratabilir, üzebilir ancak kendini çok çabuk toparlayabilir.

Ummadığı yerlerden eline para geçebilir mutlu edebilir bu onu.

Turuncu renkli elbiseler giymekten hoşlanır, elmasın ve yakutun kendine uğur getirdiğine inanır ve üstünde taşır.

Kendisini övmekten hoşlanır ve kendini beğenmiştir. Her şeye sahip olma arzusu ona bazen zarar verse de peşinde koşar amacının.

Cömert oluşu mirasını çabuk yemesine sebebe olur. Uğurlu rakamı olan 1 i hayatının her alanında kullanmaktan mutluluk duyar.

Erkekleri etkilemek için portakal çiçeği kokusunu kullanır ve çok sever. Bir erkekten aldığı kırmızı gül onu hayatı boyunca ona bağlayabilecek güçtedir.

ASLAN BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Aslan Burcu Doğum Haritası 23 Temmuz-22 Ağustos

Aslan erkeği yıldızname analizleri onlar için ateş grubunu göstermiştir. Aslan erkeği genellikle yuvarlak yüz hatlarına sahiptir.

Boyu uzun, kolları kalın, göğsü geniş teni buğday veya sarı renklidir. Saçları da sarı veya kumraldır.

Aslan erkeği çok cömert bir yapıya sahiptir. Fakat bunun yanında şehvet uğruna birçok hileye başvurabilen bir yapısı vardır.

Özellikle bir takım olaylar karşısında hile yapmaktan kaçınmaz. Aslan erkeği yıldızname bakımına göre sık sık grip ve nezle olurlar.

Kalp çarpıntısı ve safra iltihabı gibi hastalıkların görünme ihtimali yüksektir. Başı ve ayağı da genellikle ağrır.

Aslan erkekleri yolculuk yapmayı pek sevmezler. Zaten onlar için yolculuk yapmakta pek hayır getirmez.

Çok gerekli olmadığı sürece yolculuk yapmaması en hayırlısıdır. Fakat çok zorda kalırsa kara yolculuğunu tercih etmelidir.

Yapacağı yolculuk Salı günü olursa çok daha doğru bir seçim olur kendisi için. Deniz yolculukları kendisi için ölümü dahi getirebilir.

Yıldızname kitabına göre aslan erkeği 7 14 28 ve 40 yaşlarında ölümcül bazı olaylar yaşar. Bu olayları atlatabilirse 80 yıl yaşayabilir.

Yıldızname bakımı sonuçları onların tam bir kadın düşkünü olduklarını söyler. Fakat kadınlara çok dikkat etmelidirler.

Kadınlar onları kandırmaya çalışır ve bunu başarmak için bin bir türlü tezgâh hazırlarlar. Anne baba ilişkilerinde biraz kopukluk yaşayabilir.

Babasının birden fazla kez evlenmiş olma ihtimali yüksektir. Kardeşleri kendisini sever fakat birbirleri arasında anlaşamazlar.

Anne, baba, kardeş ve çocukları dışında neredeyse tüm akrabaları kendisine düşmanlık eder. Kız çocuklarına çok bağlıdır ve onların ölümü kendisinden önce olacaktır.

Evlatlarından gerek ölüm gerekse uzak yerlere gitmelerinin sonucu olarak çok erken ayrı düşecektir. Anne ve babası varlıklı kişilerdir onlardan kendisine miras kalır.

Fakat bu miras akrabalarını kendisine düşman eder. Bu miras çabucak elinden gider ve bir fayda görmez.

Yıldızname kitabı aslan erkeğinin en büyük tutkusunun bir şeylere sahip olmak olduğunu belirtirken hedefinin de zirveye çıkmak olduğunu belirtiyor.

Bu yolda en büyük özelliği cömertliği olmasına karşın kendisiyle övünme huyu yaptığı en büyük hata.

Bu huyu insanların ondan uzaklaşmasına vesile olurken aynı zamanda içinde ki benlik duygusunu ortaya çıkarıyor ve kendisini aynı zamanda bencilliğe de itiyor.

Bu huyunu dizginleyemediği zaman gerek arkadaş çevresinde gerekse iş hayatında hep aranılmayan kişi olmaya mahkûmdur.

Yıldızname bakımı aslan erkeğinin çok küçük yaşta parayı bulacağını söyler. Genç yaşta çok fazla kazanır.

Ama tecrübesiz yaşlarda eline para geçmesinin sonucu olarak malını ve parasını işine hiç yaramayacak kişilere yedirerek bitirir.

Bir süre fakirlik ve sıkıntı çeker. Daha sonra edindiği tecrübelerle hayata tekrar tutunur ve iyi yerlere gelir.

Aslan erkeği yıldızname bakımı onların çok iyi niyetli olduğu için başkalarına sırlarını açtığını söyler.

Bu zamanla aslan erkeği için sorun olarak kendisine dönmektedir. İyi niyeti sık sık suistimal edilir.

Aslan erkeği yıldızname bakımı, erkeğin bir işi kafasına koyduğun da kesinlikle yapacağını gösterir.

Bu özelliği kendisine başarıyı getirir. Ve çevresindekiler başarısını çokça kıskanır. Bir işi yapmayı kafasına koyduğunda ortak araması kendisi için sakıncalıdır.

Yalnız yapması en doğrusudur, ortaklık kendisi için pek hayırlı değildir.

Aslan erkeği yıldıznamesi erkeğin en iyi anlaşabildiği burcun

ikizler olduğunu ortaya koymuştur.

Buna karşı boğa burcundan uzak durması gerektiğini de belirtmek gerekiyor. İkizlerin cana yakın tavırları ve aslanın iyi niyeti birleştiğinde çok iyi bir dostluk kurulabilir.

BAŞAK BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Başak Burcu Doğum Haritası 23 Ağustos-22 Eylül

Başak kadını için yıldızname kitabı toprak grubunu göstermiştir. Kendileri çok güler yüzlüdür ve eğlenceyi severler.

Eli boldur fakat genellikle kime iyilik yaparsa o kişi başak kadınına kötülük yapar. Bu yönden talihi hiç yoktur.

Başak kadını yıldızname analizi bu yıldıza mensup kişilerin sarıya yakın veya esmer tenli olduklarını genellikle kısa boylu, yuvarlak yüzlü ve güzel olduklarını söylemiştir.

Genellikle yüzünde bir ben olur. Yıldızname bakımı onların eğlenceyi seven ve cana yakın tavırlarının ona kötülük getirdiğini bildirir.

Başak kadını çok saftır ve herkese inanır. Bunun neticesinde sırlarını herkese söyler. Dost bildiği kişiler kendine kötülük edeceği zaman verdiği sırları koz olarak kullanırlar.

Başak kadınlarına genellikle kötülükler hemcinsi kadınlardan gelir. Başak kadını yıldızname bakımı kendilerine dost seçerken kesinlikle akrep burcu olanları seçmelerini söylemişlerdir.

Aynı zamanda başak kadınının bir numaralı düşmanı yay burcudur. Yay burcu kimseler başak burçlu kadınlar için hep kötülük ve şer düşünürler.

Onlardan uzak durmalı, aralarında ki mesafeyi hep korumalıdırlar. Başak burçlu kadınlar kardeşleri yönünden çok şanslıdırlar.

Kardeşleri hep sözüne güvenir, onu dinlerler. Bir süre kardeşlerinden ayrı kalabilir fakat tekrardan yan yana olacaklardır.

Başak kadınının kardeşleriyle bir problem çıkarsa genellikle haklı çıkan kendisi olur. Başak burçlu kadınlar haksızlığa hiç gelemezler ve genellikle çevresinde olaylara hakemlik edebilecek biri gözüyle karşılanırlar.

Başak burcu kadını yıldıznamesi onların anne ve babası tarafından çok sevildiğini söyler. Anne ve babasından kendisine miras kalırsa bu miras kendisine bir fayda etmez.

Sadece eğlenerek parayı bitirir. Yıldızname kitabı başak burçlu kadınların bazen çok zengin olup serveti yüklü miktarlara gelebilirler bazen de fakirlik ve sefalet içerisinde hayatını sürdürebileceğini söylemiştir.

Başak kadını yıldızname bakımı kendisinin birden fazla evlilik geçirebileceğini söylemiştir. Bunlardan ilki ölüm ikincisi de ayrılıkla bitecektir.

Eğer birden fazla evlilik yaparsa orta yaşlarda yaptığı evlilikte ki eşi tüm malını mülkünü bitirecektir. Ama daha sonra hayatını düzene sokup servetine tekrardan kavuşacaktır.

Yıldızname bakımı başak burcu kadınların en belirgin özelliği temizlik olarak belirtmiştir. Kendileri hiçbir şeyi işinde başarılı olmak kadar arzulamaz.

Bunun yanında toplumda beğenilen sevilen ve sayılan biri olmak kafasında ki kendi için kurduğu portrenin en temel taşıdır. Tüm bunları isterken ve hayal ederken sahip olduğu en büyük yanlış çekingen tavırlarıdır.

Bu tavırlar bazen işinde başarılı olmasını dahi engeller. Ondan daha az başarılı kişiler sadece daha atılgan oldukları için ondan iyi yerlere gelebilirler.

Başak kadını bu davranışından kesinlikle kendisini kurtarmalıdır.

Başak kadını yıldıznamesi beyaz yeşil ve mavi renkli elbiseler giymenin günlük hayatını pozitif yönde etkilediğini ortaya çıkarmıştır.

Kendileri bir sayı seçmeleri gerektiğinde beş sayısını seçmelidirler. 1 6 14 ve 40 yaşları ölümcül tehlikeler geçirebileceği yaşlardır.

Bu yaşları sağ salim atlatabilirse 90 yıl yaşayabilirler. Yüzük seçerken zümrüt ve akik taşlı olmasına dikkat etmeleri vücutlarına pozitif bir enerji girmesini sağlar.

BAŞAK BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Başak Burcu Doğum Haritası 23 Ağustos-22 Eylül

Başak erkeği için yıldızname kitabı toprak grubunu tanımlamıştır. Bir toprak grubu özelliği olan şehvet başak erkeği için vazgeçilmezdir.

Her türlü işi büyük bir şevk ve şehvetle yapar. Kendisi çocukla çocuk olur, büyüklerle olgun bir insanmışçasına konuşur.

Aşırı alçak gönüllüdür. Yalnız çalışmayı pek sevmez, grup çalışmalarından büyük bir zevk duyar.

Başak erkeği yıldızname yorumları bu yıldız mensuplarını beyaz tenli uzun boylu ve büyük ayaklı olarak tanımlar.

Başak erkeği yıldızname bakımı başak erkeklerinin dizlerinde ağrı, vücutlarında kaşıntı olmasını doğal bulur.

Ayrıca kalp ağrısı, baş ağrısı, nezle ve safra kesesi iltihabı olma şansı yüksektir. Başak erkeği kardeşleri arasında en güzel, en yakışıklı olandır.

Kardeşleri onu kıskanır ve ona karşı hep kin besler. Fakat bu düşmanlığın ona zararı hiçbir zaman olmaz.

Anne ve babası başak erkeğinden hep hoşnutturlar. Yıldızname bakımı aslan erkeğinin çocuklarının genellikle kız olduğunu ve olan erkek evlatlarının kendisi için bir hayrı olmadığını söyler.

Başak burcu erkeği yıldıznamesinde söz konusu talipler olunca kendisi için bolca talip gözükür.

Birden fazla evlilik yapma ihtimali yüksektir. İlk eşi genellikle kendisinden önce ölür.

Yaptığı birden fazla evlilikten birinde evlendiği kadın kendisinin tüm parasını yer ve onu felaketin eşiğine getirir.

Akrabaları kendisini kıskanırlar ve ona karşı düşmanlık ederler. Aynı zamanda yanında çalışanlarda kendisine düşmanlık beslerler.

Yıldızname kitabı kendisi için en uygun dostun toprak grubundan olanları gösterir.

Özellikle akrep başak erkeği için en iyi dosttur. Bunun yanı sıra hava grubu mensupları da bir numaralı düşmanıdır.

Başak erkekleri yay burcu insanlarla arkadaşlık etmekten kaçınmalıdır. Başak erkeği yıldız bakımı sonucu onun en belirgin özelliği içinde ki temizlik yapma isteği seçilmiştir.

En ideali toplumda beğenilmektir ve bunun içinde en büyük arzusu işinde başarılı olmaktır. Bunları yapma yolunda yaptığı en büyük hata çekingen tavırlar sergilemektir.

Bu tavırlar başak erkeğinin ilerleme hızını yavaşlatır. Hatta bazen öyle bir çekingen hal içine girer ki tüm emekleri bile boşa gidebilir.

Yıldızname kitabı başak erkeği için yolculuk yapmanın iyi bir şey olduğunu belirlemiştir.

Deniz yolculukları başak erkeği için her zaman iyi gelecektir. Özellikle yolculukları sırasında yeşil, beyaz veya lacivert elbiseler giymesi onun için çok daha iyi olacaktır.

Kendisi bir sayı seçmesi gerektiğinde 5i seçmesi onun için en uğurlu olanıdır. Başak erkeği maddi yönden bazen fakir olur bazen de zengin.

Kadınlara dikkat ettiği ve işlerini planlı yürüttüğü sürece yıldızname bakımı onun fakirliğe pek yanaşmayacağını belirtmiştir.

Yaptığı işler onun için fazla zahmetli gelir. Ama azmini kaybetmeyip şevkle devam etmesi gerekir. Hileye ve harama başvurmamalıdır.

En ufak hile ve haram tüm işlerinin yolundan çıkmasını sağlayabilir. Başak erkeği yıldıznamesinde 7,14 ve 28 yaşlarında ölümcül tehlikeler yaşama ihtimali olduğu belirtilmiştir.

Bu tehlikeleri atlattığında 83 yıl yaşayabilir.

TERAZİ BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Terazi Burcu Doğum Haritası 23 Eylül-23 Ekim

Terazi kadını Yıldızname kitabına göre Hava grubunda yer alır. Terazi kadınları esmer yüzlü veya sarımsı beyaz tenli olurlar.

Orta boylu minyon tiplidirler. Başında elinde ve ayağında birer nişan olabilir.

Zevki severler hafif oynak tabiata sahiptirler. Eğlenceyi sefayı severler erkekler ve kadınlar arasında güzeldir her şey.

Erkeklerin ona olan ilgisi çok hoşuna gider tek erkek değil de iki üç erkeğin onunla ilgilenmesi terazi kadınını göklere çıkaracak kadar mutlu eder.

Genellikle hastalığı safradan kaynaklanmalıdır. 2 - 7 -14 -24 yaşlarında ölüm tehlikesini yaşarlar atlatırsalar 75 yasına kadar yaşayabilirler.

Evde oturması gezmesinden hayırlıdır, başını her zaman derde sokabilecek zihniyete sahiptir.

Yolculuklarda çok zarar görebilir. Uzak seyahatler hem fiziksel hem de ruhsal sağlığı açısından zararlıdır.

Sorun yaşamamak için uzun süre yolculuk yapılmamalıdır. Her yerde sevilir saygı gösterilir.

Aklına bir şey geldiği an yapması gerekir, inatçıdır. Dikkatsizliği yüzünden başı çok derde girse de akıllanmaya niyeti yoktur.

Başının derde gireceğini bile bile aklına koyduğunu yapmaktan çekinmez. Düşmanlarının çoğu kadındır ve buğday tenli sarısın kadınlardır.

Esmer bir kadının ona büyü yapma ihtimali yüksektir. Esmer kısa boylu kadınlardan çekinmelidir.

Bu tipte bir kadın onun evini yıkmak için çok çabalayacaktır. Böyle tehlikelere karşı dikkatli olmalıdır.

Esmer kısa boylu kadınlardan kendini ve evini uzak tutmalıdır. Eşini baştan çıkarmak için uğraşabilir.

Babası ve annesi tarafından çok sevilir evde otoriterdir. Kız ve erkek kardeşleri vardır en düzgünü ve otoriteri kendisi olduğu için kardeşlerine sahip çıkar.

Kardeşleri sözünden çıkamaz. Daima hepsinden üstündür. Babasından ve annesinden kalan miras terazi kadının ada kardeşlerine de hayırlı gelmez.

Dostlarını yay grubundan seçmeye özen göstermelidir. Oğlaklardan uzak durmalıdır. Bir numaralı düşmanlarıdır oğlaklar.

İyi şekilde yaklaşıp daha sonra kötülük yapmaya çalışabilirler. Yıldızname bakımına göre terazi kadınının başından bir veya üç evlilik geçer.

 

Erkekler tarafından ilgi gördüğü için kısmeti acıktır. İlk eşini vefatı üzerine ikinci kez evlenebilir.

İkinci eşiyle de anlaşamadığı için ayrılabilir ve tekrar evlenebilir. Ancak iki veya üçüncü eşi onun parasına sahip çıkmaya çalışır ve terazi kadınının malını mülkünü alır.

Yıldızname kitabına göre Terazi kadını birçok rüya görür ancak uyandığında bir tanesini bile hatırlamaz. Terazi kadını hatırlamadığı rüyaları üzerine yorum yapmaya çalışır ve bunu yaparken çok mutlu olur.

Bunu yapmaktan hoşlanır. Yıldızname kitabına göre Terazi kadınının genellikle erkek çocuğu olur, çocukları terazi kadınını çok sever her zaman hayırlı evlat olur.

Terazi kadını ömrünün sonuna Güzellik ve mutlulukla ulaşır. Terazi kadını pamuklu yünlü ketenli sıcak tutan şeylerden çok hoşlanır, Gök mavisini Yeşili ve beyazı sever.

Üzerinde Zümrüt gibi taşları taşımaktan çok hoşlanır. Akik taşlar terazi kadınının sağlığına da iyi gelebilir.

Erkeklerin dikkatini çeken lavanta kokusu ve gül kokularını sürmekten hoşlanır onları etkilemek terazi kadınını mutlu eder.

En büyük ideali olan fark edilmek arzusuyla yanıp tutuşur. Hayatının her alanında kullandığı Sekiz (8) Rakamı terazi kadını için uğurludur.

Senfonilerden hoşlanan kadınların eşleriyle oluşan sorunlardan biride müzik olabilir.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Terazi Burcu Doğum Haritası 23 Eylül-23 Ekim

Terazi erkeği için yıldızname kitabı hava grubunu işaret etmiştir. Terazi hava grubunun özelliklerinden olan değişimi hep yaşar.

Sık sık hastalanıp iyileşir.

Kendileri çok çalışkandır fakat bir o kadar da rahat davranırlar. Terazi erkeği yıldızname yorumları bu yıldız altında doğanların yuvarlak yüzlü, uzun boylu güzel yüzlü ve beyaz tenli olduklarını gösterir.

Yıldızname bakımı üst solunum yolları hastalıklarına çok müsait olduklarını söyler. Kış mevsimi kendileri için tehlikeli bir mevsimdir.

Aynı zamanda basur olma ihtimali de vardır.

Yıldızname kitabı terazi erkeklerinin çok çalışkan ve kibar olduklarını belirtmiştir. Kendileri karşısındaki insana hep iyilikle yaklaşır.

İyilik yapmayı çok sever ve her fırsatta iyilik yapar. Sır nedir bilmez kendi sırlarını herkesle paylaşır.

Bazen bunun kötülüğünü çekse dahi karşısındakine kin beslemez, sadece muhabbetini bitirir. Terazi erkeklerinin yaşı ilerledikçe daha da iyilik yanlısı olurlar.

İnsanlara verdikleri değer artar. Çevresi tarafından da genellikle sevilir. Güzel yüzü ve giyimi herkes tarafından beğenilir.

Çocukları genelde erkek olur ve onların hastalanması kendisini yıkar. Çocuklarından kendine pek hayır gelmez.

Yıldızname bakımı terazi erkeğinin babasının annesinden önce öldüğü söyler. Anne babasından kalan pek miras olmaz ve olsa da bu mirasın hayrını göremez.

 

Terazi erkeği yıldızname bakımı terazi grubundan olanların eşlerini yengeç burcu olanlardan seçmesinin doğru olduğunu belirtmiştir.

Terazi erkeği için kadınlar hayatının en tehlikeli varlıklarıdır. Onlara çok dikkat etmeli ve tedbirli davranmalıdır.

Kadınlara dikkat etmezse malı mülkü yok olur, mahkemelerde davalarla uğraşır. Ama sonunda bu dertlerin hepsinden de kurtulur.

Terazi erkeği devlet memur, başbakan, cumhurbaşkanı gibi mevkilere gelebilir. Halk ve devlet tarafından saygı duyulacak bir yapıya sahiptir.

Her seviye de insana hitap edebilir ve karşısındakini tatmin edecek mutluluğu verebilir. Siniri sürekli değil geçicidir.

Kendisi sakin hayatı sevse de yaptığı işlerde aceleci davranır. Kesici bir aletle yaralanma, yanma ve bir hayvan tarafından ısırılma tehlikesi yüksektir.

Genelde düşmanları akrabalarındandır. Onu kıskanıp çekemeyen insan çoktur. En belirgin özelliği nezaketli oluşudur.

En büyük arzusu uğraştığı sanat dalında en iyi yerlere gelmektir. Konserler vermek, turnelere çıkmak onun için paha biçilmez hedeflerdir.

Bunun sonucunda da idealini herkes tarafından fark edilmek olarak belirlemiştir. En çok yaptığı hata ise dikkatsiz davranışlarda bulunmaktır.

Dikkatsiz davranışları insanların onu küçük görmesine sebep olur ve terazi erkeği bu durumdan hiç hoşnut olmaz.

Kendine dost seçerken bu dostların yay burcundan olmasına dikkat etmelidir. Yay burcu insanlarla kolaylıkla güçlü bağlar kurabilir.

Bunun yanında oğlak burcu insanlardan kaçarcasına uzaklaşmalıdır. Onlar terazi erkeğinin bir numaralı düşmanıdırlar.

Bir sayı seçmeleri gerektiğinde bu sayı sekiz olmalıdır. Sekiz onlar için en uğurlu sayıdır.

Kendisi için deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyidir. Kara yolculukları onu sıkar ve rahat yolculuklar olmaz.

Yolculukları sırasında çok fazla rüya görür ve bu rüyaları yorumlamaya bayılır. Yurt dışına bolca gitse de vatanından ayrı kalamaz.

Hayatı genel olarak mutlu geçer ve ölene dek maddi ve manevi yönden huzur ve refah içerisinde hayatını sürdürür.

7 14 40 ve 72 yaşlarında ölümcül tehlikeler geçirir eğer bunları atlatırsa 90yaşından fazla yaşar.

AKREP BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Akrep Burcu Doğum Haritası 24 Ekim-22 Kasım

Akrep kadını Yıldızname kitabına göre su grubunda yer alır. Pembemsi beyaz teniyle orta boyuyla ve çatık kaşıyla çok dikkat çeken kadınlar güzel yüzlüdürler.

Zevke ve sefaya düşkünlükleriyle bilinirler ve çok yalan söylerler. Unutkanlıkları sayesinde yalanları çok çabuk ortaya çıkar.

Çok huysuzdurlar bu yüzden çok düşmana sahiptirler. Genellikle mide hastalıklarıyla mücadele ederler akrep kadınları.

Kadın arkadaşlarına dikkat etmelidir Akrep kadınları. Arkadaşlarından birisi onu zehirleyebilir.

Bazen vücudunun tamamını ağrı ve sızılar kaplar acı çeker bunların sebebi soğuktur, safrasının fazlalığındandır.

Sık sık başı döner ve midesi bulanır. Ölüm korkusu 2 - 7 - 24 yaşlarında onu tehdit eder.

Bu tehlikeleri atlatırsa 70 yıl yaşar Güzel bir hayat geçirirler. Çocukluktan annesine ve babasına bağlıdır onlardan ayrı kalamaz yanlarına geri döner hayır dualarını alır ve kısa süreli ayrılıklar yaşar.

Ailesinden kalan miras onun işine yaramıştır her zaman. Orta hallidir her zaman kimseye muhtaç değildir parası fazla olmasa da geçinmeyi becerebilir.

Bazen israfı fazla yapsa da sıkıntı çektikten sonra düzelir.

Yakınlarıyla iyi geçinemez kardeşlerinden ve akrabalarına yüz vermemeli onlardan uzak durmalıdır. Akrep kadınımıza her an zarar verebilirler.

Bazı insanlarla çok iyi geçinir bazıları tarafından sevilmezler.

Erkek ve kadın olmak üzere bir çok düşmana sahiptir. Ancak kadınlar Akrep kadınları çekemez kıskanırlar.

Sarışın ince narin vücutlu bir bayandan zarar görebilirler her zaman dikkat etmeli akrep kadını. Yıldızname bakımına göre Akrep kadını yeşil ve mavi renkleri her zaman tercih eder ve tatili sever.

Parmağında altın veya gümüş yüzük taşımalıdır Hem ruh hem fizik sağlığı için gereklidir. Önemli bir aileye sahip olan bir kadınla karşılaşır ve onun sayesinde ünlenir herkes tarafından sevilir.

En büyük ideali olan zenginliğe bu kişi sayesinde yaklaşır Akrep kadını Bu idealini gerçekleştirmek için çabalayan akrep kadını bazen kendini bile çiğneyecek kadar hırslı bir kadın olabilir. Akrep kadınları bu yüzden tehlikelidir. Yıldızname kitabına göre başından iki evlilik geçer.

İlk eşinden ölüm veya boşanma sebebiyle ayrılır. İkinci eşiyle ömrünün sonuna kadar yaşamak ister yaşayabilir.

Fakat akrep kadını geniş bir kadındır eşi bundan rahatsız olur ve onu çok kıskanır bu akrep kadınının umurunda olmaz Ufak tefek tartışmalara sebep olan bu sorun Akrep kadınıyla eşinin arasını açmayı başaramaz.

Yıldızname bakımına göre ilk kocasından ayrılma sebebi zenginlik hırsı ve merhametsizlik olabilir.

Akrep kadınımız erkekleri etkilemekten hoşlanır ve bu etkiyi yaratabilmek için manolya kokusunu kullanmaktan büyük haz alır.

Dans etmeyi seven akrep kadınımız Canlı parçalardan hoşlanır ve eğlenceyi sever. Genellikler çocukları erkek olur.

Bunlardan bir kaç tanesi yaşar. Çocukları Akrep kadınına çok eziyet çektirir.

Akrep kadını çocuklarından neredeyse hiç hayır görmez. Sadece bir oğlu annesine yardım eder bu yardım akrep kadınının içini ferahlatır.

Akrep kadını kendine dost seçerken Su tabiatlı olan erkek ve kadın dostlar edinmelidir.

Havai grubundan kaçınmalıdır bir numaralı düşmanıdır. Yani Akrep kadınımız ikizler grubuyla dost olurken Kova grubundan uzaklaşmalıdır kesinlikle yaklaşmamalıdır tehlikeli olabilirler.

En büyük arzusu olan ömür boyu güveni kimsede tamamen yakalayamaz. Ve en büyük arzusunu gerçekleştiremezler.

AKREP BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Akrep Burcu Doğum Haritası 24 Ekim-22 Kasım

Akrep erkeği yıldızname kitabı içinde su grubunda yer almaktadır.

Akrep erkekleri genelde orta boylu, ten rengi buğday rengi olan genellikle mavi gözlü, yüzü dolgun, ağzı geniş, saçları sarı ve yuvarlak yüzlüdürler.

Kararlılığıyla dikkat çeken akrep erkeği yıldızname bakımına göre zenginliği en büyük idealleri olarak edinmişlerdir.

Merhametsizlik ise yaşantılarında yaptıkları en büyük hatadır. Yıldızname kitabı akrep erkeklerini sabırsız bulur.

Çabuk kızar ve kızgınlığı hemen geçer. Gülüp oynamaktan pek hoşlanmazlar. Kibirlidirler ve kimsenin ayağına gitmezler.

Hayatı iyidir. Bazen eline para geçer ve bazen de parasız kalırlar. Yaşları ilerledikçe servetleri artar.

Ellerine geçen parayı az zamanda zevk ve sefa yoluna harcarlar. Maddi açıdan sıkıntıya düşerler ancak tekrar işleri düzelir.

Gidişatı iyidir. Kardeşlerinin çoğu kadındır. Aralarında kimi zaman güzel geçinme kimi zaman da kavga olur.

Yıldızname bakımı akrep erkeğinin annesinin ve babasından önce öldüğünü söyler.

Annesinden ve babasından eline para geçmez. Onların sevgilerini bir türlü kazanamamıştır.

Kendisine anne ve babasından bir miras kalmaz. İlk çocukları kız, sonrakiler erkek olur.

Çocukları da vefat eder ancak birisinin hayrı çok dokunur. Yıldızname bakımı akrabasından düşmanları çok olur.

Dostu ve eşlerini su tabiatlı olanlardan seçmeli, ateş tabiatlılardan uzak durmalıdır.

Yıldızname kitabına göre akrep erkeklerinin hastalıkları kan fazlalığı, safra, humma, baş dönmesi, soğuk algınlığıdır.

Bunlara önlem olarak kan aldırmalı, müshil içmelidir. Limonata gibi şerbetler de fayda verir. Soğuktan korunmalılardır.

Akrep erkeği yıldızname bakımı 2 kadınla evleneceklerini öngörmektedir. Bunlardan 1.sini boşar 2.si yaşar.

Göğsünde ben bulunan kadın ona çok kahır çektirir. Genç iken kadınlar etrafında çok dolanır ve o da kadınların peşinde koşar.

Çok seyahate çıkar ve bu yolculuklar onun için çok sıkıntılı geçer. Salı günlerinde güneye doğru yapacağı yolculuklar onun içi iyilik ve bereket getirir.

Yolculuğun deniz veya kara yolunda olması onun için fark etmez. İş yerinin en üst düzey yetkililerinden biri ona yardım eder ve iyi bir makama yükselir.

Bir şeyi kafasına koyduğunda başarılı olmadan o işi bırakmaz. Hedefine kısa zamanda ulaşmak için elinden geleni yapar ve gerçekten de kısa zamanda ulaşır.

Bir sayı seçmeleri gerektiğinde 13 rakamını seçmelidirler. 13 onlar için en uğurlu rakamdır ve bir işe başlayacağında Salı gününü tercih etmelidirler.

Salı günü başladığı işlerde başarılı olma şansı yüksektir. Ağustos ayı hastalanması için resmen davetiye çıkarır.

Bu ayda sağlığına fazladan dikkat göstermesi gerekir. Para işleri için şanslı günleri Eylülün ilk haftasıdır.

Eylülün ilk haftasında yapacağı işler kendisine gelir getirir. Söz konusu evlenmek olduğunda kendisi için doğru zaman Mayıs ayının 3.

haftasıdır.

 

Bu yıldızda olanlar herkese kanmamalıdırlar. Başkaları kendisini kandırmaya çalışacaktır. Elbiselerinde siyah ve kırmızı renkleri tercih etmelidir.

Bu onlara hem uğur hem de şans getirir.

YAY BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Yay Burcu Doğum Haritası 23 Kasım-21 Aralık

Yıldızname kitabına göre yay burcu kadını iyimser ve patavatsız olurlar. Çabuk kızan ve çabuk barışan bir yapısı olan yay burcu kadının eli oldukça açıktır ve arkadaşlarına yardım etmekten çekinmez.

Dostlarına karşı oldukça merhametli olduğundan onların sıkıntılarına ve dertlerine karşı çözüm bulmak için çok çabalar.

Yıldızname bakımına göre yay burcu kadınının omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrılar olacağı söylenir.

Bahtı açık olan yengeç burcu kadını eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti çok sever. Oldukça iyimser olduklarından çok kıskanırlar ve düşmanları da çoktur.

Yıldızname kitabına göre yay burcu kadınının orta yaşlara doğru maddi açıdan zayıflayacakları düşünülür, ancak ilerleyen yaşlarda hiç beklemedikleri yerden ellerine mal ve mülkler geçer, bu sayede kimseye muhtaç olmadan yaşama fırsatı bulurlar. Yıldızname bakma sonucu yay burcu kadınının çocuklarının çoğu erkektir.

Çalışkan, sanatkâr ve nazik olan yay burcu kadınının en kötü özelliği patavatsızlıktır. Çoğu zaman sözleriyle karşısındakini kırabilecek olan yay burcu kadınının aslında kötü bir niyeti yoktur.

Yıldızname bakımı yay burcu kadınının hayatlarında bir kez büyük bir ölüm tehlikesi atlatacağı söylenir, fakat kurtulurlar.

Sağlığına dikkat etmesi gereken yay burcu kadını kilo almaya meyilli bir yapıya sahiptir. Yer değiştirmeyi seven yay burcu kadını bir iş ya da evlilik münasebeti için başka yerlere taşınabilir.

Yay burcunun renkleri arasında turuncu, eflatun, sarı, yeşil ve siyahtır. Bu renklerde kıyafetler, eşyalar ve takılar yay burcu kadınına çok iyi gelecektir.

Elmas taşını kullanarak da mizaçlarıyla ahenkli bir hava oluştururlar.

Yıldızname kitabına göre yay burcu kadınına en uygun meslekler yazar, idareci ve memur gruplarıdır. Yay burcu felsefi konularla da ilgilendiğinden bu tarz işlerde de görev alabilirler.

Kalpleri temiz ve saf olan yay burcu kadınlarının, yıldızname bakımı sonucu hayatları güzel ve bahtları açık olacağı söylenir. Yay burcu cömert ve eli açıktır.

Dedikoduyu hiç sevmez, bu yüzden iyi ahlaklıdır.

İyilik yapmadan hiç çekinmez. Genel olarak kendi kazançlarından geçinen yay burcu kadını eşlerinin malını yemeyi de severler. 30 yaşlarına doğru mal kayıpları yaşayacağı söylenen yay burcu kadını ilerleyen yaşlarda tekrar mutluluğa kavuşacaktır.

Yıldızname bakımı sonucu yay burcu kadının evlatlarının çoğunun erkek olacağı söylenir. Eğer 3,7,9,24 ve 32 yaşlarını atlatabilirlerse 80 yaşına kadar yaşayabilecekleri söylenir.

Yay burcu kadını yıldıznamesi, yeni ay gördüklerinde erkek yüzüne bakacak olurlarsa o ayın kendisine yararlı olacağını söylemektedir.

Avukat, bankacı, memur ve sanatkâr meslek gruplarında mutlu olacak yay burcu kadını iş hayatında başarılı olacaktır.

Kendisine dil uzatılmasına ve dedikodusunun yapılmasına asla izin vermez. Çeşitli yemekler yapma konusunda usta olan yay burcu kadının mutfakla arası iyidir fakat iştahları fazla açık değildir bu yüzden kilo problemi yaşamazlar.

Yıldızname kitabına göre en hayırlı günü perşembedir, bu günlerde başladığı işlerde başarılı olur.

YAY BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Yay Burcu Doğum Haritası 23 Kasım-21 Aralık

Ateş grubundaki yay burcu erkeği oldukça iyimser, gösterişli ve sıhhatlidir. Endişe ve korkulardan uzak yaşayan yay burcu erkeği güler yüzlü ve konuşkandır.

Yıldızname kitabına göre yay burcu erkeğinin hâkim, âlim, devlet adamı veya esnaf meslek gruplarında iş yapacakları söylenir.

Hür olmayı seven yay burcu erkeği, her şeyin iyi ve kötü tarafını görmeyi bilir. Temiz kalpli ve zeki olan yay burcu erkeği arkasından iş çevrilmesine izin vermez.

Zarafet ve kibarlığa önem veren yay burcu erkeği oldukça kıskanç bir yapıya sahiptir. Aşk konusunda sadık ve ilişkilerinde vefalı olan yay burcu erkeği kolay kolay terk etmez.

Yıldızname bakımı sonucu yay burcu erkeğinin kalça ve bacak rahatsızlıklarına dikkat etmesi gerektiği söylenir. Genellikle hâkim ve devlet işlerinde çalışma imkânı yakalayan yay burcu erkeğinin, yıldızname bakımı sonucu, doğum saatinin talihsiz bir saate denk gelmesi sonucu amele veya esnaf olacağı söylenir.

Yay burcu yıldıznamesi, yay burcu erkeğinin konuşmayı seven fakat dinlemeyi bilmeyen tiplerdir.

Yıldızname kitabı, yay burcu erkeğinin kendisini anlayan bir kadın bulmasıyla çok daha mutlu olacağını söyler.

Yay burcu erkeğinin renkleri arasında siyah ve mavi renkleri vardır. Elmas ve yakut taşları da onlara uğur getirebilecektir.

Yıldızname bakımı yay burcu erkeğinin şansının açık ve hayatlarının güzel geçeceğini söylemektedir.

Her yaptığı işten hayır gören yay burcu erkeğinin kalbi oldukça temizdir. 30 yaşına kadar biriktirdiklerinin sonucunu 30 yaşından sonra görürler ve çok büyük bir servete sahip olurlar.

Bu nedenle kimseye muhtaç olmadan yaşayacakları söylenir. Yıldızname kitabı yay burcu erkeğinin çocuklarının genel olarak erkek olacağı söylenir.

Evlatlarının kendisinden önce ihtimali vardır. Genel olarak erkek kardeşleri olsa da birbirleriyle fazla geçinemezler.

Yay burcu erkeğinin kardeşlerinin kendisine zarar getireceği ve düşmanlık göstereceği söylenir. Yıldızname bakımı sonucu yay burcu erkeğinin kardeşlerinden sonra öleceği söylenir.

Anne babasına hayırlı evlat olan yay burcu erkeği anne ve babası tarafından çok sevilir. Ailesinden fazla miras kalmadığı için servetini kendisi büyütecektir.

Yıldızname bakımı, yay burcu erkeğinin başından 3 evlilik geçme ihtimali olduğunu göstermektedir.

Yaşamı boyunca 6,10,20,30 ve 53 yaşlarını atlattıklarında 75 yaşına kadar yaşayabilecekleri söylenir. Yolculuk konusunda yıldızname kitabı, çok seyahat etmelerinin iyi olmayacağını söylemektedir.

Hayırlı günleri perşembedir, bu yüzden seyahate çıkacaklarsa Perşembe gününü tercih etmeleri gerekir. Yıldızname kitabı yay burcu erkeğinin çok fazla düşmanı olacağını söyler ve düşmanları genel olarak sarışındır.

Müdür, politikacı, avukat, imam ve devlet memuru gibi meslek gruplarında mutlu olan yay burcu erkeği er geç servete kavuşacaktır. Fazla iştahı açık olmayan yay burcu erkeğinin kilo problemi de fazla olmaz.

Yıldızname bakımı yay burcu erkeğinin talihinin parlak olduğunu, giriştiği işlerde başı sıkışsa da işlerinde nail olacaklarını söylemektedir.

OĞLAK BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Oğlak Burcu Doğum Haritası 22 Aralık-20 Ocak

Oğlak kadını için yıldızname kitabı Toprak grubunu işaret etmiştir. Saçları kumral olan bu kadınlar çekicidir.

Pembemsi tene sahiptirler. Orta boylu minyon tipli güzel yüzlü kadınlardır. Kalpleri temizdir, sır saklayamazlar.

İyilik yapmayı severler oğlak kadınları Parasını malını mülkünü kaybetse de bir define miras veya piyango gibi şeylerle kaybettiğinin fazlasını alarak hayatının sonuna kadar iyi geçinebilir oğlak kadınları. İnsanlara değer verirler gittikleri yerlerde de bu değerin karşılığını alırlar Herkes onları sever herkes hizmet etmek ister.

Ve en çok oğlak kadınları ilgiyi erkeklerden görür. Erkekler oğlak kadınlarına hizmet etmekten mutluluk duyarlar.

Genellikle hastalıkları soğuktan ve rutubettendir. Müthiş ağrı yaparlar ve oğlak kadınları bundan çok zarar görür çok canları yanar.

Ağır yağlı yemekler midesini çok çabuk bozabilir bu yüzden ağır yağlı yemeklerden kaçınmalıdır midesini bozacak yemeklerden yememelidirler.

Ölüm tehlikesini 3 -10 -34- 40 lı yaşlarda yaşar atlatırsa 77 yıl kadar yaşar. En büyük düşmanları kadınlardır, oğlak kadınları çekemez Diğer gruplar.

Esmer yüzlü orta boylu kadınlardan çekinmelidirler. En büyük düşmanları olabilir çok dikkat edilmelidir.

Yıldızname bakımına göre oğlak kadınları amaçlarının çoğuna erişir. Erişmek için çok caba harcar, bir şeyi istediği zaman onu almandan veya yapmadan vazgeçmez.

Amaçlarına ulaşması onun için çok değerlidir ve bu değeri kaybetmemek isterler. Oğlak kadınının Yıldızname kitabına göre basından iki veya üç evlilik geçebilir.

İlk eşinden vefat suretiyle ayrılabilir.

İkinci ve Üçüncü eşiyle güzel geçinebilir, hayatının sonuna kadar devam edebilir. Birçok talibi olsa da evlenemem ister. Evliliğe 25 yasında adım atmıştır.

Erkeklerden beyaz yüzlü olanlar iyidir. Genellikle kız olmak üzere 5 çocuğu olur bunlardan birçoğu ölür, erkek çocuğu faydalı olur oğlak kadınına.

Oğlak kadınları erkek ve kız kardeşleriyle geçinemez ve pek hayır görmez. Annesi kendisini babasından daha çok sever.

Babası annesinden önce vefat eder. Miras kalsa da pek fayda görmez daha çok zararını görmekten korkar oğlak kadını o yüzden pek miras kalmasını istemezler.

Yıldızname bakımına göre oğlak kadınları toprak tabiatından dost seçmeli havai olanlardan uzak durmalıdır.

Yani Dost seçerken balık grubundan seçmelidir ve Koç grubundan uzak durmalıdır çünkü koç grubu onların bir numaraları düşmanıdır tehlikeli olabilirler.

Oğlak kadınlarının en zayıf noktası dar zihinli olmasıdır yanı farklı bakış acılarına sahip olmama ve inat olmasıdır, Birçok zararını görseler de vazgeçmedikleri bu huy bazen hayatlarını karartabilir.

En belirgin özelliği olan sadakatiyle insanların beğenisini toplamayı başaran oğlak kadını en büyük arzusu olan yöneticiliğe ulaşmak için çabalamaktan çekinmemiştir.

Beyaz ve mavi renkli elbiseler giymekten hoşlanan oğlak kadını Siyah inci ve yeşil taşlı yüzüklerden çok hoşlanır. Müzik konusunda tereddüt yaşamaz her türlü müziği dinler ve eğlenir.

Onun için eğlence her yerdedir. Her şeyden zevk almayı bilecek kadar hayat doludur. Yolculuk yapmaktan hoşlanan oğlak kadınları Kara yolculuğu yerine deniz yolculuğunu tercih ederler.

Bu yolculuklar iş içinde olsa bu onun için eğlence sayılabilir. Oğlak kadınları çok rüya görür. Ancak kalktıklarında hiç birini hatırlamazlar. Yine de yorumlamaya çalışabilirler.

OĞLAK BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Oğlak Burcu Doğum Haritası 22 Aralık-20 Ocak

Yıldızname kitabı içerisinde toprak grubunda bulunan oğlak erkekleri güçlü sadakat özellikleriyle dikkat çekmektedirler.

Beyaz ve sarı ten rengine sahip oğlak erkekleri orta boylu ve güzel yüzlüdürler. Yüzlerinde, göğüslerinde veya karınlarında iz bulunur.

Safradan, mideden ve soğuktan hasta olurlar. Safra sebebiyle sık sık baş dönmesi yaşarlar. Hayatı refah ve zenginlik içinde geçen oğlak erkeklerinin yemesi içmesi iyidir.

Yaşamasını bilirler. Yıldızname bakımı sonunda nimet ve saadet içinde vefat eder.

Bu bolluk içerisinde yaşamını sonlandıracak olan oğlak erkeklerinin küçük yaşlarında malı az ve fakirlik içindedir.

Yaşı ilerledikçe durumu düzelir ve serveti artar. Eli oldukça açıktır ve kıymet bilmeyen kimselere para vererek iyilik yaparlar.

Oğlak erkeklerinin en büyük hatasıysa dar zihinleridir. Yıldızname kitabına göre annelerine ve babalarına bağlı olduklarından anneleri ve babaları onları diğer kardeşlerinden daha çok severler. Kardeşlerinin çoğu kız olur. Sık sık kavga ederler. Birbiri ile mahkemelik olacak duruma gelirlerse oğlak erkekleri davayı kazanır.

Erkek kardeşlerinden biri ve kız kardeşlerinin tamamı kendinden önce ölür. Babası, annesinden önce ölür. Oğlak erkekleri ailesinden kalan mirası yese de fayda görmez.

Har vurup harman savururlar ve paralar mutlaka suyunu çeker. Yıldızname bakımı biri erkek ikisi kız olmak üzere üç tane çocuğu olur.

Oğlak erkeği de ömrü boyunca çocuklarından hayır görür.

Çocukları ona sevinç verir ve mesut eder. Bu yıldızda olanlar evlenmek için 12 Şubat ile 18 şubat arasını ve uğurlu günleri olan cumartesi ve Çarşamba günlerini tercih etmelidir.

Ocak ayının başından 15 ine kadar olan devresi de şanslı günleridir. Yıldızname bakımı oğlak erkekleri 3-8-36 yaşlarında ölüm korkusu yaşar, bu tehlikeli dönemeçleri atlatmaları durumunda 80 yaşına kadar yaşarlar.

Oğlak erkeklerine 9 rakamı uğurlu gelecektir. Yıldızname kitabına göre her türlü müzik de onlar için uğurludur. Beyaz ve açık renkleri tercih ederler.

Bu renk elbiseler de onlara fayda sağlayacaktır. Üzerlerinde biraz kurşun madeni bulundurmaları da iyi gelir.

Birisinden bir iş istemek veya herhangi bir arzusunu dile getirmek için cumartesi günü sabahleyin başvurmalıdır zira cumartesi oğlak erkeğinin uğurlu günüdür.

Perşembe günü ise onlar için yaramayan bir gündür. Yıldıznameye göre oğlak erkeği bir yere gitmek istediğinde veya uzun bir seyahate çıkması gerektiğinde yine cumartesi gününü tercih ederse işleri selametle sonuca ulaşır. Bu yıldızda olan kişilerin Hacca gitmesi de mümkündür.

Deniz yolculuğu, karadan daha iyi gelir. Yıldızname bakımı en büyük ideali inanç büyüğü olmak olan ve yöneticilik arzusu barındıran oğlak erkekleri nereye gitse hürmet görür.

Mertebesi yüksektir ve kendisini çevreye sevdirmiştir. Yalnız okuma yazma bilen ve esmer tenli olan kadınlardan düşmanları vardır.

Yabancılardan dost edinmek ona akrabalarından daha yararlı olacaktır. Yüzünde her hangi bir iz bulunan beyaz tenli erkekler oğlak erkeği için düşmandır.

Toprak tabiatlı erkek ve kadınlarla dost olmalı, hava tabiatlı olanlardan kaçınmalıdır. Yıldızname oğlak erkeği için dost burcu balık, düşman burcu koç olarak görür.

Yıldızname yattığı zaman sol tarafına yatmasını tavsiye eder. Böylelikle rahat ve endişesiz bir uyku uyur.

Hayatının bazı devrelerinde darlık çekecek olan oğlak erkeklerinin eline birçok malın geçmesi muhakkaktır zira talihleri oldukça açıktır.

KOVA BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Kova Burcu Doğum Haritası 21 Ocak-18 Şubat

Kova kadınları için yıldızname kitabı hava grubunu işaret eder. Kova kadınları beyaz tenli olurlar Yüzü ve gözleri güzeldir dikkat çekerler.

Orta boylu minyon tipli ancak geniş göğüslü olurlar.

Uykuyu çok seven tembel tiplerdir. Unutkandırlar. Kalbi temizdir saftır, ömrünün sonuna kadar rahat yaşamayı isterler bu amaç doğrultusunda hareket ederler.

İyilik yapmayı seven kova kadınlarının eli açıktır insanlara yardım etmekten hoşlanırlar paraya değer vermezler.

İnsanlara çok değer verir onları gereğinden çok severler bu onlara zarar verir. Asla emanete ihanet etmezler çok güvenilirlerdir.

Erkek ve kadın düşmanı çoktur, Dostunu iyi seçmesi lazımdır. Yıldızname bakımına göre Dost gruptan olan koç grubundan seçilen arkadaşlar daha güçlü bağlarla birbirlerine bağlıdırlar.

Akrep grubundan uzak durmalıdırlar sürekli kötülük ve hainlik peşinde olacaklardır. Dost görünmeye çalışabilirler, dost görünüp hakkında bilgi alıp dedikodu yapabilirler dikkat edilmelidir.

Beyaz yüzlü bir kadın ona kotu davranarak büyüler yaparak onun hayatını mahvetmeye çalışabilir tehlikeli olabilir.

Genellikle hastalıkları mide ve göğüs ağrılarıdır. Bunların getirdiği baş dönmesi de olur bunun için daima hayata pozitif yaklaşmalı ve kendini sakin tutmalıdır kova kadınları.

Ölüm korkusunu yaşar 8 - 14 - 20 - 30lu yaşlarda bu tehlikeyi yaşar, bunları atlattığı takdirde 85 yıl ömürleri vardır.

Hava grubuyla dost olmalı Toprak grubundan kesinlikle uzak durmalıdır. İşbirliği yapma özelliği onu toprak grubuna yakınlaştırsa da uzak durmayı tercih eden kova kadını tehlikeyi savuşturabilir.

Evlenme teklifi çok alır kova kadınları Yıldızname kitabına göre başından 2 veya 3 evlilik geçebilir. İlk eşinden vefat sonucu ayrılabilir.

İkinci eşi onun daha çok parasıyla ilgilenir ve parasına sahip olmaya çalışır geçinemezler, parasını ve malını her şeyini aldıktan sonra boşanırlar, üçüncü eşi iyidir iyi geçinirler ve hayatını onunla devam ettirir, erkekler ona büyü yapmaya kalksa da kova kadını bundan kurtulur.

En zayıf yanı olan kibirli bu yapılan kötülüklerin intikamı için çalışır. Otuz beş yaşından sonra eli bollaşır, ikinci kocasının aldığı paraların üstüne tekrar eli rahata çıkabilir.

Gittiği yerlerde Saygı görür ikramlarda bulunurlar değer verilen bir kadındır kova kadını. Genellikle kardeşleri erkektir kova kadınının geçinemezler ve kardeşlerden hiç hayır beklemez.

Beklememelidir Aksine ona her zaman zarar vereceklerdir. Güneş burcu hesaplama sayfamızdan, modern astroloji yorumları için, güneş burcu hesaplama bölümümüze de göz atın. Çocuklarından pek fayda görmez kova kadını ancak yıldızname bakımına göre tek bir erkek çocuğu ona yardım edecektir.

Her ne kadar denizden korksa da tehlikeli şeyler yaşasa da kova kadını denizi ve en çok denizin mavisini sever. Elbiselerinde denizin mavisini siyahın asaletini papatya sarısını kullanmaktan büyük zevk alır.

Yüzük olarak gümüş veya Zümrütlü tercih eder kendini rahatlatır. Erkekleri etkilemek için Yasemin kokusunu severek kullanır Modern müzikler onun için oluşturulmuştur.

Bir şeyler icat etmekten hoşlanır ve hayatının her alanında çekinmeden kullandığı uğurlu rakamı yedidir.

Kır çiçekleri arasında koşmaktan hoşlanır eşleriyle bunu yapmaktan zevk duyar, İnsanlara her zaman daha fazla yardım etmek en çok istediği şeydir amacına ulaşmak için çok çabalar.

KOVA BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Kova Burcu Doğum Haritası 21 Ocak-18 Şubat

Kova erkeği için yıldızname kitabı hava grubunu işaret etmiştir. Kova hava grubunun özelliklerinin hepsini taşır.

Pembemsi veya esmer bir tene sahip olan kova erkekleri orta boylu olurlar. Çok rahattırlar hoş sohbetlidirler hile yapmaya meyillidirler.

Uzun süre bir yerde durmaktan çok hoşlanmazlar. Müzikten ve süsten hoşlanırlar. Musiki onlar için yaratılmıştır.

Süslü elbiseler onları yansıtır. Hastalanmaktan hoşlanmazlar ancak soğuk ve rutubet onları hasta eder. Kalbi onu tersler sancı yapar.

Güneşli ferah yerlerde oturmalıdırlar. Sağlıklarına dikkat etmelidirler. Yıldızname kitabı kova erkeklerinin saf ve temiz olduklarını belirtir.

İyilik yapmasını sevdiklerini bazen bunun yüzünden kötü şeylerle karşılaşsa da refah ve saadetli bir yaşam onları bekler.

Temiz iyi niyetlidirler. Bu saf ve temizlikleri yüzünden çoğu kişiye sorunlarını açarlar ancak bundan zarar görürler.

Yaşları ilerledikçe daha da iyi olurlar. değer vermeyi daha da çok severler, güler yüzlülükleri daha da artar .

Çevresi tarafından sevilirler. Saygı duyulan iyi kişilikleriyle tanınırlar. En büyük ideali olan icat konusu da iş konusunda ilerlemesini sağlar ona yardım eder.

İnsanlara yardım etmekten hoşlanır, insanları sevindirmeyi ve mutlu etmeyi kendine amaçlar. Hayatının iyi zamanlarında insanlara yardım eder ancak onun durumu kötü olduğunda bu yardımı göremez.

Çocukları erkek olur bundan mutluluk duyar, hastalanmalarından çok korkar korumak için çabalar kova erkeği. Ancak çocukları onun kadar sadakatli ve koruyucu olmaz onlardan fayda gelmez.

Yıldızname bakımı babasının ve annesinin bıraktığı paranın hemen biteceğini söyler kardeşlerinden de çok fayda görmez.

Hatta çoğu zaman yük de olurlar. Kadınlar tarafından çok sevilirler hatta bu sevgi başlarına kötü şeylerde getirebilir.

Gayri meşru ilişkiler yaşayabilir. Karısına bile bütün sırlarını açmamalı onunla gezmektense evde oturması daha iyidir.

Kova erkekleri kadınlardan korkmalıdırlar. Ölüm korkusu yaşarlar 1 yaşından 34 yaşına kadar ancak bu süreyi atlattıklarında 74 yaşına kadar yaşarlar.

Başından 1, 3, 5 nikâh geçer, yeniden başlangıçlar ömürlerini uzatabilir. Kurşun madeni yüzük taşıması onun için iyidir Para ve aşk konusunda şanslıdırlar.

Yasemin kokulu parfümlerden kullanmayı sever Limonata gibi içeceklerden hoşlanırlar. Çevresi tarafından sevilmesi ve çalışkanlığı sayesinde yüksek mertebelere yükselirler bununla beraber düşmanlıklarda başlar. Bu düşmanlıkların en büyük nedeni kıskançlıktır.

Çoğu kişi ona zarar vermeye çalışsa da başarılı olamazlar hepsini halt eder ve başarısına devam eder. Ancak ona düşmanlık besleyenlere karşı kibirlenmesi onun en zayıf noktasıdır.

Bunu yenmeye çalışır. Yıldızname bakımına göre Kedine dost seçerken Koç burcundan seçmeye özen gösterir Koç burcu kendi özelliklerini taşıdığı için onlarla ılımlı ilişkiler kurabilirler.

Ancak kova Akrep grubundan uzak durmalıdır. Çünkü Akrepler 1 numaralı düşmanlarıdır. Kova erkekleri bir numara seçmek isteseler seçecekleri bu numara uğurlu sayıları olan 7 olacaktır.

Sık sık Yolculuk etmekten hoşlanırlar bundan yararlanırlar. Kara yolculuğuna karşılık deniz yolculuğunu tercih ederler. Memnun kalırlar bu yolculuktan eğlenirler, İş için de olsa eğlenmeyi bilirler.

Yaptıkları her ne olursa olsun zevkini çıkarmasını bilirler.

BALIK BURCU KADINI YILDIZNAMESİ

Balık Burcu Doğum Haritası 19 Şubat-20 Mart

Balık kadını Yıldızname kitabına göre su grubunda yer almaktadır. Uzun veya orta boylarda, esmer ve tenli, gözünde bir iz bulunan kaşları düzgün kadınlardır.

Yüzünün herhangi bir yerinde bir beni vardır. Bu konuda etki, yükselenden gelir. Şayet yükselen burcum ne? diyecek olursanız, ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Safra kesesi iltihabı ve sinir bozukluğu gibi hastalıkları çekme ihtimalleri yüksektir. Özellikle bahar aylarında soğuk havalara dikkat etmelidirler.

En büyük idealleri rahat etmek olan balık burcu kadınlar yıldızname bakımına göre otuz yaşından sonra kısmetleri açılır.

Uğurlu ayları olan martın ortalarında karşılarına çıkabilecek talip çıkarsa, talibine karşı tedbirli davranmalıdırlar.

Talibinin ettiği tekliflere dikkatli cevap verip iyice düşünmelidirler. Söz konusu erkekler olduğunda çok fazla dikkatli olmalıdırlar.

Çünkü aralarında kendini sevenler olduğu kadar düşmanlık besleyen ve kıskananlar da vardır. Düşmanları genellikle yakın akrabaları ve erkeklerdir.

Aynı zamanda ikizler burcu olan kişilerde en büyük düşmanları arasındadırlar. Onlara çok dikkat etmelidirler.

Buna karşında boğa burcu insanlar kendisi için mükemmel bir dostturlar. Onlarla daima iyi geçinmeli ve dostluklarına güvenmelidirler.

Yıldızname kitabı balık burçlu kadınların aşk hayatında haziran ve ocak ayı şanslı olduğunu belirtir.

Yıldızname bakımı balık burçlu kadınların kardeşlerinden fayda göreceğini söyler. Kardeşleri kendisini çok sever ve her fırsatta onunla muhabbet edip konuşmak için fırsat kollarlar.

Aynı zamanda babasında kendisinin hep iyiliğini düşünür. Kendisine fayda sağlamak için elinden gelen çabayı harcar.

Balık kadını yıldızname bakımı balık burçlu kadınların çok sayıda çocuğunun olacağını ve bu çocuklar arasından erkek evlatlarının kızlara oranla daha çok kendisine bağlı olacağını ve onlardan hayır göreceğini söyler. Anne ve babası da balık burçlu kadınları çok sever.

Akrabalarının bir kısmı kendisine saygı duyar ve hürmet eder. Her gittiği yerde sevgi ile karşılaşır.

Sempatik yapısı sayesinde herkese kendini kolayca sevdirir. Çevresi geniştir. Dara düştüğünde bir tanıdığı ona yardım edecek ve işlerini düzeltecektir.

Yıldızname bakımına göre 5-6-12-20-24-37-40 yaşlarında ölüm tehlikesi olan olaylar geçirecektir. Bunları atlatırsa 80 yıl yaşayabilir.

Kendisini sıkıntıdan dertten tasadan ve kötülüklerden mutlaka korumalıdır. Kazandığı malı kaybederek bir süre fakirlik ve yoksulluk içinde kalabilir fakat sonra işleri düzelir.

Eski mal ve itibarını kısa sürede kazanır. Uğurlu günü Perşembe, ayı marttır. Önemli bir işi olduğunda bu zamanlara denk gelmesi işinin daha kolay hallolmasını sağlar.

Cumartesi ve pazartesi günleri ile Çarşamba geceleri onun için yararsızdır. Bu günlerde hastalanmamaya dikkat etmelidir.

Temizliğine önem vermeli ve imkânı varsa sık sık hamama gitmelidir. Yılda bir kez kan aldırması onun için iyi gelir.

Balık kadınının Yıldızname kitabına göre kış aylarında ve salı günü doğuya yapacağı kara yolculuğu işlerinin açılmasına ve genişlemesine öncülük eder.

Yaz aylarının bunaltıcı sıcağında yolculuk yapmaktan kaçınmalıdır. Zira kendileri sıkıntıya hiç gelemez.

Yıldızname bakımı elbiseleri için yeşil, mavi, açık renkli olanları tavsiye eder. Bu renkler onu açar, güzel ve şirin gösterir.

Yüzük seçiminde yeşil zümrüt taşlı yüzük takmalıdır.

En kötü huyları boşboğazlıktır. Hep dünyayı dolaşmayı arzular ve bunun olabildiğince rahat olmasını ister.

Zambak ve limon kokuları rahatlamasını sağlar ve bir sayı seçmesi gerektiğinde 4 rakamını seçmelidir. 4 onlar için uğurludur.

BALIK BURCU ERKEĞİ YILDIZNAMESİ

Balık Burcu Doğum Haritası 19 Şubat-20 Mart

Balık erkeği yıldızname kitabı içinde su grubunda bulunmaktadır. Merhametli oluşlarıyla dikkat çeken balık erkekleri orta boylu, esmer veya sarışındırlar.

Kürek kemiklerinin arasında siyah bir ben olduğu gibi ellerinde ve ayaklarında bir takım izler bulunabilir. Yıldızname kitabına göre balık burcu erkekleri sıcağa tahammül edemezler.

Yaz aylarında ekşi şeyler yemeleri vücutları için iyi gelir. Bahar aylarında sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekmektedir.

Balık erkeği yıldızname bakımı balık erkekleri için safra ve kabızlık hastalıklarının olma ihtimali en yüksek hastalıklar olduğunu söylemektedir ve bu durum için önlem almalarını önermektedir.

Yıldızname bakımı en büyük ideali rahat etmek olan balık erkeklerinin boşboğaz olduklarını da göstermektedir.

Sırlarını bazen gereksiz insanlarla paylaşırlar. Güler yüzlüdürler fakat kimi zaman iyilik ettiği insanlardan hıyanete uğrayabilirler.

Orta halli olan balık erkekleri daima elinin emeğiyle geçinir. 30-35 yaşlarında para yönünden dara düşseler de çabucak atlatır ve ömrünün geri kalanı saadet içerisinde geçer.

Ailesinin ölümüyle kendisine küçük miktar bir miras kalır. Kendileri 20.30.35 yaşlarında ölüm tehlikesindedirler.

Bu yaşların atlatılması durumunda ortalama 85 yıl ömürleri vardır. Yıldızname bakımı balık erkekleri aile içerisinde sevilen kişilerdir.

Annesi ve babası kendisini sever, babası onu annesinden fazla sever. Büyükleri yanında muteber, sayılı kişilerdendir.

Balık erkekleri başından 3 veya 5 kere nikâh geçer. Mavi gözlü ve sarışın eşinden memnun olur, onunla iyi geçinir.

Deniz mavisi ve yeşil uğurlu renkleridir. Diğer 2 karısını boşar, diğerleri de vefat eder. Genellikle kız çocukları olur fakat çok zahmet çektirir.

Erkek evlat balık erkeğine ferahı getirecektir. Balık erkeklerinin Yıldızname kitabına göre en büyük idealleri rahat etmek, en büyük arzuları ise dünyayı dolaşmaktır.

Salı günü doğu tarafına yapacakları deniz seyahatleri hayırlıdır. Sık sık seyahate çıkarlar ve sonucunda bir çok olumlu olayla karşılaşırlar.

Yıldızname bakımı balık erkekleri için olabilecek en iyi elbise keten, yün veya pamuktan imal edilen beyaz veya mavi renkte olanlardır.

Uğurlu rakamları 4, çiçekleri ise beyaz gül ve zambaktır. Balık erkekleri zambak ve limon kokularını tercih etmelidir.

Rahatına düşkün balık erkeklerine yatıştırıcı hafif müzikler de uğurlu gelecektir. Parmağında yüzük taşırsa gümüş madenli ve yakut taşlı olmalıdır.

Yıldızname kitabı balık erkeklerinin devlet adamları yanında mertebesinin iyi olacağını öngörür.

İsteklerine ulaşır ve sonu hayırlıdır. Balık erkeklerinin düşmanlarının çoğu da hükümet tarafındandır.

Esmer yüzlü bir şahıs ona kötülük etmeye çalışmaktadır. Su tabiatlı erkek ve kadınlarla dost olmalı, ateş tabiatlı olanlardan uzak durmalıdır.

Dost burçları boğa, düşmanları ise ikizler burcudur. Martın ikinci haftası para işlerinde şanslıdır.

Uğurlu günü Perşembe, uğursuz günü ise pazartesidir.