LİLİTH BURCU HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)
Twitter Paylaş
Pinterest Paylaş
Tumblr Paylaş
Whatsapp Paylaş

ANINDA KARA AY LİLİTH BURCU HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Astrolojiyle ileri derecede ilgilenenlerin bildiği bir konudur Kara Ay Lilith Burcu.

Kara Ay Lilith, bazen karanlık ay olarak da adlandırılır, Ay'ın yörüngesi boyunca Dünya'dan en uzak olduğu noktadır.

Ay, dünyanın etrafında elips şeklinde hareket eder ve Kara Ay Lilith, bu yörüngede Ay'ın dünyadan en uzak olduğu noktadır. Kara Ay Lilith bir gök cismi değil, bir noktadır. Ay'ın her şeyden uzak olduğu tamamen aysal bir krallıktır.

Doğum haritasında Lilith, özgür iradeye daha fazla değer verdiğimiz, kendi yolumuza gittiğimiz yerleri açıklıyor. Lilith, uzlaşmaya istekli olmadığımız yerdir.

Sitemiz aracılığı ile Lilith burcu hesaplama yapabilirsiniz. Bunun için forma doğum bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Lilith Burcu Nedir?

Kara Ay Lilith ayın dünya etrafındaki yörüngesinin en uzak noktasını gösteren gökyüzündeki geometrik noktadır. (Ayın yörüngesi eliptik olduğu için iki merkez noktası vardır; biri dünya, diğeri Kara Ay Lilith.) Her burçta yaklaşık dokuz ay kalır. Doğum haritasında Kara Ay Lilith bir kişinin ilkel dürtülerini ve davranışlarını en ham haliyle temsil eder.

Bastırılmış cinselliğimizi, bizi en savunmasız hissettiren şeyle birlikte ortaya çıkarır; psişemizin bilinçaltı alemlerinin derinliklerinde gömülü olan kişiliğinin karanlık tarafını ifade eder. Kara Ay Lilith’in doğum haritasında nerede olduğunu bilmek, gölge benlikle ilgili bilgileri ortaya çıkarabilir.

Lilith adı, bir astronomun teleskobunda bir toz parçası kadar minik görünen Lilith asteroitinden, 1600’lerde keşfedilen bir Lilith uydusuna kadar en az dört farklı kozmik nokta ve nesne ile ilişkilendirilmiş olsa da, Google’a "Lilith nedir?" yazacak olursanız, Kara Ay Lilith olarak adlandırılan, Ay apojesi veya ayın karanlık yüzü olan şeyle karşılaşırsınız.

Doğum Haritasında Kara Ay Lilith Hesaplama Koç Burcunda Ne Anlama Gelir?

Koç'taki Lilith, kişinin kendi arzularının bile ötesinde harekete geçmeye iten mutlakiyetçi bir karakteri destekler.

Bu astrolojik konum tutkulu eğilimler ve büyük duygusallık işaretidir. Boyun eğmez bir kişilik ve adalet için savaşabilecek bir ruhsal yapı, bu konumda desteklenir.

Lilith burcu Koç, bireyselliğe değer verir. Görüşlerini sıkı bir şekilde savunur.

Koç burcundaki Lilith, ruhun en karanlık gecelerinde gökyüzünü aydınlatan aydır. En temel içgüdülerin büyüsüne kapılır.

Aşk konularında son derece girişimci ve doğrudandır. Bu tavırları karşı tarafta antipati oluşturabilir.

Lilith burcu Koç, aslında kendisini her zaman öne sürmenin ve ben merkezli kararlar almanın bencilce veya başka bir şekilde yanlış olduğunu hisseder. Benmerkezci özellikler sergilediği, bencilce seçimler yaptığında içten içe kendisine kızar. Hatta Koç burcu özelliklerini gösteren insanlara karşı ihtiyatlı davranır. Çünkü aslında kendisinde de var olduğunu düşündüğü bazı olumsuz özellikleri, insanların pervasızca sergilemesine karşı tepkilidir.

Öncülük etme, kendini öne sürme ve harekat kararları verme konusunda biraz korku duyabilir, ancak aynı zamanda bunu yapma arzusu yaşıyor olması, bu alanlarda aşırı davranışlara yol açabilir. Bu özellikleri kendi içinde sindirmesi ve kabul etmesi gerekir.

Koç'taki Lilith kavgayı sever. Düşmanlarına hükmetme isteğiyle gelen öfkenin eyleme dönüşmesi, bu astrolojik konumda desteklenir.

Astroloji Haritasında Lilith Burcu Boğa

Lilith burcu Boğa’nın bu konumla birlikte gelen sınavı duygusallık ve parayla ilgilidir. Boğa burcundaki Lilith, gördüğü her şeye sahip olmak veya biriktirmek için büyük bir heves verebilir. Öte yandan, tüm mal varlığından vazgeçmeye karar vermesini de sağlayabilir.

Bazı durumlarda çok inatçı bir kişiyi gösterir. Şayet doğum haritasının başka alanlarından olumsuz etki alırsa, açgözlü ve doyumsuz olabilir.

Kara Ay Lilith, kara gölgesini Boğa'ya düşürdüğünde, şehvetli bir boğaya dönüşür. Doğum haritasının bununla çelişecek açıları yoksa, Boğa'daki Lilith, Boğa'nın nazik tarafını karakterine eklemezken cinsel yaklaşımına aşırılık ekler.

Cinselliğin aşırı derecede istenmesi ya da tamamen reddedilmesi gibi bir aşırılık Lilith burcu Boğa’da doğum haritasının diğer alanlarına bağlı olarak görülebilecek özellikler arasındadır.

Lilith burcu hesaplama Boğa burcu ise, aşka yaklaşımı, karşı taraftan yüzeysel ve sevgi eksikliği gibi algılanabilir ve ilişkinin dengesi bozulabilir.

Boğa burcundaki Lilith, rahatına düşkün olmaktan, paylaşmamaktan, sahip olduklarına çok sıkı sarılmaktan dolayı kendisini kötü hisseder. Bunları yaptığı için kendisini suçlu hisseder.

Kendisini şımartmaktan veya rahat etmekten utanır. Gerçekten tatmin olmuş veya doymuş hissetmekte zorlanır. Bazen bir şeylerin tadını çıkardığı için kendisini cezalandırır.

Lilith burcu Boğa, güvenlikle meşgul olduğundan, bu yerleşim, kendisini konfor alanının dışında endişeli hissettirir.

Natal Haritada Lilith İkizler Burcunda

Lilith burcu İkizler’in, en önemli özelliklerinden birisi başkalarıyla iletişim kurmaktır.

Merkür belagat gezegeni olduğundan, İkizler'de Lilith'i olan kişi, insanları kelimelerle cezbetmeye çalışır. Karşı cinsle olan ilişkilerinde de bu özelliğini kullanma eğilimindedir.

Maddi amaçları olan ittifaklar arar. Bu yerleşime sahip hem erkekler hem de kadınlar aşkta yüzeysel olabilir. Dış görünüşe her şeyden daha çok önem verir. Ancak Lilith'i İkizler'de olan biri gerçekten aşık olursa, aklı başından gidebilir.

İkizler burcundaki Lilith, çok fazla ya da çok az konuşmaktan veya zekası ya da sosyal becerilerinden dolayı kendisini kötü hisseder. Çok konuşan ya da her fırsatta zekasını sergileyen kişileri eleştirir.

Lilith burcu hesaplama İkizler burcu ise, merak duygusu bir şekilde bastırılmış olabilir ve zeki olarak görülmemekten korkabilir. Bu alanlardaki utanç, aşırı davranışlara ve kontrolden çıkma hissine yol açabilir. Kendini kabul etme üzerinde çalışmak, psikolojik güçlenmenin anahtarıdır.

Astrolojinin bu yerleşimine sahip bir kişi her şeyi deneyimlemek ister. Meraklıdır ve herkesin takdir etmeyeceği çok keskin bir dile sahiptir. En büyük silahı zihnidir ve onu nasıl kullanacağını bilir. Mükemmel bir iletişimci, yazar veya konuşmacıdır.

İletişim kurarken kendisi olmaya çalışmalıdır. İletişim yeteneğini kişisel ilişkilerini desteklemek için mi, yoksa ergen bir genç gibi sadece zekasını göstermek için mi kullanmak istediğine karar vermelidir.

Kara Ay Lilith Yengeç Burcu

Lilith burcu Yengeç için aile, üstesinden gelinmesi gereken bir sınavdır. Er ya da geç kendi ev ve aile tanımını yapması gerekecektir. En büyük zorluklarınızdan biri, geçmiş aile bağlarına takılı kalmaktır.

Kendisini bir takım, grup veya topluluğa bağlamakla oldukça fazla ilgilenir. Doğum haritasının diğer konumları da kontrol edilmek kaydı ile, bazı durumlarda Lilith, Yengeç'te çocuk sahibi olmayı geciktirir.

Kara Ay, cinsel dürtüleri açığa çıkarmanın yanı sıra sınırlamaları da ortaya çıkarabilir. Cinselliğe bakışı çoğunlukla hayallerde kendini gösterir.

Lilith burcu hesaplama Yengeç burcu ise, bir aşk ilişkisinde aşırı derecede kıskanç olabilir. Birliktelik ruhundan ziyade partnerinin üzerinde bir sahiplenme duygusunu ön planda tutabilir. Evlilik öncesi cinsel deneyim yüzünden istemediği bir kişi ile evlilik yapabilir.

Doğum haritasında destekleyen etkiler varsa, Lilith burcu Yengeç’in utangaçlığı kaybolur ve tam tersi bir etki ortaya çıkabilir. Her türlü ılımlılığı ve çekingenliği kaybolur ve cüretkar olur. Ancak genelde, kişisel deneyimlerde girişken değildir. Yapmak istediği bazı şeyleri izlemekle yetinir.

Geçmişin veya çocukluğun yüklerinden kurtulması gerekir. Aile ilişkilerini dengede tutmak konusuna özen göstermesi gerekir.

Yengeç'teki Lilith, her ne sebeple olursa olsun, az ya da çok muhtaç veya bağımlı olduğu için utanır. Bu özellikleri pervasızca sergileyen insanlara karşı tepkilidir.

Lilith burcu Yengeç’in besleyici doğası bir şekilde boğulmuştur ve sonuç olarak yardım istemekten ve/veya kendi besleyici doğasını ifade etmekten dolayı kendisini çok rahatsız hissedebilir.

Bu rahatsızlık, bu alanda aşırı davranışlara ve sonrasında şüphelere yol açabilir ve döngü bu şekilde devam eder.

Kara Ay Lilith Burcu Aslan Bakın Ne Anlama Geliyor

Lilith Aslan'dayken, yaratıcı yeteneklerini ve öz benliğini fark etmeye yönelik etkiler verir.

Gerçek benliğini keşfetmezse suçluluk hisseder. Sadece dikkat çekmek veya sosyal alanda tanınmak için ya da sadece kendisini fark ettirmek için abartılı gösteriler yaptığını düşünür. Sonunda ifade ettiği kişiliğin gerçekten kendisine ait olup olmadığı ikilemine düşer.

Aslan'daki Kara Ay Lilith'in sevgisi kendisine odaklıdır. Psikologlar buna narsisizm diyor. Hem erkekler hem de kadınlar güzellikleri ve fiziksel görünümleri için onurlandırılmaya çalışırlar.

Lilith burcu hesaplama Aslan burcu ise, yalan söyleme eğilimi vardır. Özellikle ilişkide sadakatsizlik yaptığında son derece iyi rol yapabilir.

Eşi veya çocukları üzerinde güç ve hakimiyet kurma eğilimi vardır.

Lilith Aslan'dayken oldukça çekici etkiler verir. Aslan'daki Lilith, kendisine özel ilgi gösterildiği, dikkatleri üzerine çektiği veya diğerlerinden daha iyi olmaya çalıştığı için kendisini kötü hisseder. Bu özelliklerini açıkça ifade eden insanlardan rahatsızlık duyar.

Alkış beklemenin çok doğal bir ihtiyaç olduğunu kabul etmenin yollarını bulamazsa huzursuzluğu geçmez.

Astrolojinin Kara Kutusu Lilith Başak Burcu Anlamı

Lilith Başak burcunda günlük aktiviteleri etkiler. Bu konum tek taraflı olmayı ve aşırıya kaçmayı destekler. Ya çok takıntılı ve mükemmeliyetçi ya da çok dağınık olmak gibi ters etkiler verebilen bir astrolojik konumdur.

Lilith, kendisi hakkında bilmediği şeyleri, bazı gizli yönleri ortaya çıkarır. Kara Ay Lilith Başak'taysa, sevme şeklinin biraz bencil olması durumunu ortaya çıkarır. Yani, ilişkiden mutlaka bir fayda sağlamak isteği ön plandadır. Bu fayda maddi olabileceği gibi manevi de olabilir.

Maddi güvenliği diğer isteklerinin önüne koyabilir. Her konuda güvenlik arayışına girmesi dikkat çekicidir.

Gerçekçi aşktan ziyade ideal bir aşk arayışı Kara Ay Lilith’in Başak burcundaki etkilerindendir.

Lilith burcu hesaplama Başak burcu ise, hayal kırıklıkları genellikle büyük problemlerden dolayı değil, kendisine empoze ettiği birçok basit küçük sınırlamalar sebebiyledir.

Başarısızlıktan korkmakla, mükemmeliyetçilik arasındaki ince çizgiyi koruyamaması yüzünden profesyonelliğe geçişte zorlanma yaşar.

Birçok projeyi yarım bırakmak, mükemmeliyetçi beklentilerin bir işareti olabilir. Bu şekilde, mükemmel bir şey üretememe ihtimaliyle uğraşmak zorunda kalmaz.

Başak burcundaki Lilith, hayatın pratik yönüne, ayrıntılara, organizasyona ve rutinlere özel dikkat göstermekten dolayı kendisini rahatsız hisseder.

Halbu ki, bir projeyi mükemmelleştirecek kadar ayrıntılarla ilgilenme eğilimindedir. Sade, düşünceli ve her zaman memnun etmeye heveslidir.

Başak burcundaki Lilith, ne istediğin ve nasıl elde edeceğini bilir. Başak tamamen detaylar ile ilgilidir, ancak çok ileri gitmemeye dikkat etmelidir.

Lilith Burcu Terazi Olanlar Bu Yorumlar Size

Ana sınavı kişisel ilişkiler, etik ve çekiciliğini nasıl kullandığıyla ilgilidir. Şayet Lilith burcu diğer etkilerle destekleniyorsa, bu konularda her şey yolunda gider.

Lilith burcu hesaplama Terazi burcu ise, bazı durumlarda, özellikle eşi ve sosyal ilişkilerinde çok tavizsiz veya mükemmeliyetçi olabilir. Toplumun veya eşinin kendisinden çok şey talep ettiğine inanabilir.

Kara Ay Lilith burcu Terazi, fiziksel güzelliğe ve dış görünüşe büyük önem verir. İlişkilerinde bu arayışı dikkat çekicidir.

Başkalarından gerçekten ne beklediğine ve ilişkilerine ne ölçüde dahil olmak istediğine karar vermeli, ilişkilerden sükunet ve huzur içinde keyif almayı öğrenmelidir. Şayet Lilith burcu hesaplama Terazi ise, sadece dış güzelliğe değil, iç güzelliğe de önem vermek konusunda kendisini geliştirmelidir.

Terazi burcundaki Lilith, arkadaşlığa ihtiyaç duyduğu veya başkalarından onay beklediği için kendisini kötü hisseder. Bağımlılığın ve uzlaşmanın zayıflık olduğunu ve doğru olmadığını hissedebilir. Bu şeylere ihtiyacı olan insanlardan rahatsızlık duyabilir.

Bu çok normal ihtiyaçlarla ilgili kendisini kabullenmediğinde, bu alanlarda aşırı davranışlar ortaya çıkabilir ve bu, döngüyü ve sorunu devam ettirir.

Lilith Terazi'nin denge arayışını destekler ama aynı zamanda bu alanda mücadele etmesi de gerekir. Mükemmel bir ortak olmak isteyebileceği kadar, bireysel kalmak da ister.

Akrep Burcundaki Kara Ay Ne Anlama Gelir?

Kara Ay Lilith burcu Akrep, tutku, cinsellik ve gizemlere nüfuz etme yeteneği ile ilgili testlerin üstesinden gelmekle sınanır. Doğum haritasının diğer açılarına göre, olumlu veya olumsuz anlamda başkaları üzerinde büyük bir dönüştürücü güç uygulayabilir.

Yoğun deneyimlere ihtiyaç duyar. Gizli şeyleri açığa çıkarma arzusunu dengeye oturtması gerekir.

Akrep burcundaki Kara Ay Lilith, yakınlık, bağlanma ve derin temas gibi doğal ihtiyaçtlarından dolayı huzursuzluk duymasına neden olur. Kıskançlık, sahiplenme, bağlılık gibi duygularından dolayı kendisini kötü hissedebilir. Özellikle de tutkulu ve derin bağlılık kurmaya çalışanların yanında kendisini rahatsız hisseder.

Lilith burcu hesaplama Akrep burcu ise, bu alanlarda kendini kabul etme eksikliği, sorunu şiddetlendiren aşırı davranışlara yol açabilir.

Kara Ay Lilith ile Akrep burcunun birbirine benzeyen özellikleri vardır. Bu yüzden bu astrolojik konumda Lilith bir anlamda kendi evinde gibidir.

Bu yerleşimde güçlenen Lilith enerjisi, karanlık ve gizemli şeylere ilgiyi ve psişik yönü destekler.

Kara Ay Lilith Yay Burcunda Ne Tür Sınav ve Sorumluluklar Getirir?

Kara Ay Lilith Yay burcunda yabancı bir ülkede yaşamayı destekler. Bu doğum haritası konumunun tesiri altındaki kişinin, sert ve maceracı yönünü daha uzlaşmacı ve muhafazakar tarafıyla nasıl birleştireceğini öğrenmesi gerekir. Kara Ay Lilith diğer konumlara da bağlı olarak bu pozisyonda, zekasının ve maneviyatının gelişimine katkı sunar.

Yay burcundaki Kara Ay Lilith, parayı aşkla karıştırır. Lilith'i Yay'da olanlar, duygusal faydalar elde etmek için parayı kullanma eğilimindedir. Böyle bir davranışa girmek yüzünden pişmanlık yaşar. Aşkta sadakat, Kara Ay Lilith’in bu konumda desteklediği bir konu değildir.

Yay burcundaki Lilith meraklarından, sorularından, huzursuzluklarından, hayata/gerçeklere/inançlara meydan okuma ve sorgulama ihtiyacından veya uzaklaşma, genişleme ve anlam arama ihtiyacından dolayı kendisini kötü hisseder. Bu Yay özelliklerini ifade eden insanların yanında kendisini rahatsız hisseder.

Yay burcundaki Lilith, bir dereceye kadar pişmanlık duymadan haz yaşamaya olanak tanır. Yay burcu genel olarak yeni şeyleri deneyimlemeyi sever ve bu konumda Lilith varken, sınırsız bir şekilde kendisini şımartmaya meyilli olabilir.

Yıldız Haritasında Kara Ay Lilith Oğlak Burcu

Kara Ay Lilith burcu Oğlak’ın sınavı, sorumluluk duygusu ve öngörüleri ile ilgilidir. Kariyer yapma ve geliştirme konusunda gecikmeler yaşayabilir.

Kara Ay diğer astrolojik tesirlerle desteklenirse disiplin ve görev duygusuna sahip olacağından dolayı prestij elde eder.

Kara Ay Lilith, bazı konuların engellenmesini sembolize eder. Oğlak burcunda yalnızlığa ve içe kapanmaya yol açar ve içsel yaşamı daha da derinleştirir.

Lilith burcu hesaplama Oğlak burcu ise, genel olarak soğuk veya başkalarından talepkar olabilir. Kendisinden ileri yaştaki insanlarla basit dostluğun hüküm sürdüğü aşk biçimleri olabilir.

Kendisini kapatmaya olan eğilim bu konumda desteklenir. Duygularına ve başkalarını sevme ve anlama yeteneğine güvenmeyi öğrenmesi gerekir.

Oğlak burcundaki Lilith, üstün olma, başarılı olma veya dünyevi hedeflere ve hırslara ulaşma arzularından dolayı kendisini kötü hisseder. Materyalist, statü bilincine sahip veya özellikle iş odaklı ve pratik veya hırslı görünen insanların yanında kendisini rahatsız hisseder.

Güç takıntısına ve sadece başarılı oldukları için değersiz insanlara ilgi duymaya karşı dikkatli olmalıdır.

Kara Ay Lilith Kova Burcu Hangi Konuda Kendisini Suçlu Hisseder?

Kara Ay Lilith burcu Kova’nın sınavı, kişisel özgürlük ve bireysellik veya diğerlerinden farklılaşma hissi ile ilgilidir. Kara Ay doğum haritasının diğer astrolojik konumlarıyla uyumlu olduğunda, bağımsız ama arkadaş canlısı bir kişiliği destekler. Aksi takdirde, ne pahasına olursa olsun özgürlük talep eden, sebepsiz bir isyankar olabilir. Ya da istediği halde özgürlüğü deneyimlemekten korkan bir kişilik sergiler.

Lilith burcu hesaplama Kova burcu ise, ilişkilerinde hiçbir şeyden korkmaz. Macera, var olma sebebidir ve partnerinden hiçbir şey beklemez.

İyiyi kötüden ayırmakta zorlanır. Aşk ve diğer duygusal alanlardaki şüpheleri hayal kırıklıkları yaşamasına neden olur.

Kova'daki Lilith, bir grubun, ekibin veya topluluğun bir parçası olmak istediği için kendisini suçlu hisseder. Bu doğal ihtiyaçlarla hareket eden insanlara karşı oldukça ihtiyatlı davranır.

Lilith Burcu Balık Hangi Konuda Huzursuz Hisseder?

Kara Ay Lilith burcu Balık’ın sınavı maneviyatla veya maddi sınırları aşma ihtiyacı ile ilgilidir. Maneviyatı ve hayal gücünü kullanarak iyi ekonomik getiriler sağlayabilir.

Bilginin derinliklerine dalma ihtiyacı vardır. Bununla birlikte, kaotik durumlara düşme veya kendine acıma riski de vardır. Kişisel sırları olabilir ve diğer insanların sırlarını da güvenle saklar.

Balık genellikle sezgisine ve hayal gücüne güvenir. Ama bu sınırsız hayal gücü, benliğin dağılmasına, kendini kaybetmesine yol açabilir.

Lilith burcu hesaplama Balık burcu ise, libidoyu ilk gençlikten itibaren ortaya çıkarır ve hassas doğasının ötesine geçerek partnerine çok fazla bağlanmasına neden olur.

Ayrılığı kabullenmekte zorluk yaşamak, bu doğum haritası konumunda desteklenir. Ayrılmamak için uygunsuz tavırlar takınabilir.

Balık burcundaki Lilith, Balık burcunun işaret ettiği genel özellikleri sergilediğinde kendisini huzursuz hisseder ve bu özellikleri gösteren kişilerden uzak durmayı ister.

Bu alanlardaki temel ihtiyaçlarını reddetmek veya onlardan utanmak, aşırı davranışlara ve bu özelliklerle tekrarlanan aşırı yeme ve arınma döngülerine yol açabilir.