Alçalan Boğa Burcunun Doğum Haritasındaki Anlamı Nedir?
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Bir Boğa alçalan burç, ortaklıklarınızın barış ve neşe getirmesi gerektiğini öne sürüyor. İdeal partneriniz topraklanmış ve pratiktir, güçlü duyguların onları etkilemesine izin vermez. İlişkilerinizde istikrar ararsınız.

Yükselen burç kimliğinizi temsil eder ve yükselenden en uzak nokta olan alçalan, genellikle bir gölge noktasıdır. Genellikle kendi içinizdeki bu burcun özelliklerinin farkında değilsiniz ve onu diğer insanlara yansıtıyorsunuz.

İlişki içinde olduğunuz insanlardan hoşlanmıyorsanız, alçalan burçları anlamak, onlarla neden birlikte olduğunuzu anlamanıza yardımcı olabilir.

Boğa burcundaki alçalan, kriz ve dramaya alışkın olduğunuzu, size huzur ve rahatlık vaat eden insanlardan etkilendiğinizi gösterir. Ancak, insanlara hemen güvenmiyorsunuz ve çekingensiniz.

Boğa burcundaki alçalan, evliliğiniz ve ideal partneriniz hakkında ne söylüyor?

Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Boğa’yı gösteriyorsa, bu, yükseleninizin Akrep’te olduğu anlamına gelir. Yoğun ve tutkulu bir insansınız, belki de bazı insanların üstesinden gelemeyeceği kadar fazla.

Partneriniz hayatınızda üzerine inşa edebileceğiniz sağlam bir zemin olabilirse, uzun vadeli ilişkileriniz için en iyi sonucu verir. Güven sizin için kolay değil. Varoluşun gizemli tarafına çekiliyorsunuz ve gerçekçi ve pratik kalmanıza yardımcı olacak bir ortağa ihtiyacınız var.

Birinin bağlanmasına izin vermeniz zaman alır. Bu astrolojik yerleşime sahip birçok kişi, çocukken güvenlikten yoksundu. Erken yaşamınız genellikle sadeydi ve erkenden hayatta kalmayı öğrenmek zorundaydınız. Boğa burcundaki alçalan, öngörülemeyen bir çocukluk ve güvenlik özlemi önerir.

Boğa burcundaki alçalanınız, partnerinize çabuk açılmadığınızı, sabırlı olması ve size yeterince zaman vermesi gerektiğini gösterir. Yeni insanlardan şüphe duyma eğilimindesiniz, ancak sadık ve koruyucusunuz. Bir ilişkide istikrara, güvenebileceğiniz ve bağlılığınıza karşılık verecek birine ihtiyacınız var.

İdeal partneriniz dünyada var olan güzelliğe açık. Genellikle sanatsaldır ve hayattaki daha ince şeyleri takdir eder. Boğa burcundaki 7. ev, partnerinizin hedonist ve şehvetli olduğunu gösterir. Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Boğa’yı gösteriyorsa, cinsellik evliliğinizin önemli bir parçasıdır.

Boğa burcundaki alçalan, nazik, romantik, şehvetli ortaklara ilgi duyduğunuzu gösteriyor.

Bu doğum haritası konumu aynı zamanda ortaklıklara girmek için maddi nedenleri de gösterebilir (sadece evlilik değil, aynı zamanda iş ortaklıkları). Partneriniz refaha giden yolda size yardımcı olabilir.

Bu yerleşimin olumsuz yanı güç mücadeleleridir. Sahiplenici ve kıskanç olabilir veya alternatif olarak böyle insanlardan etkilenebilirsiniz.

Alçalan, doğum haritasındaki en önemli noktalardan biridir. Buradaki işaret ve nihai gezegenlerin kavuşumu, haritanızda göze çarpıyor. Alçalanınızdaki işaret, partnerinizde hangi özellikleri istediğinizi ortaya koyuyor.

İnsanlar bu işaretle daha az özdeşleşme eğilimindedir. Alçalanınız Boğa’da olduğundan, Akrep size Boğa’nın özelliklerinden daha aşinadır.