Alçalan Koç Burcu Özellikleri 7. Ev Koç Burcunun Anlamı
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Alçalan, yedinci evin zirvesidir. Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Koç’u gösteriyorsa, bu, Koç burcunun doğduğunuz anda batı ufkunda battığı anlamına gelir.

Koç burcundaki alçalan, cesur, coşkulu, tutkulu, dürtüsel olan ortaklara ilgi duyduğunuzu gösteriyor.

Koç’taki alçalan, yedinci evinizin Koç’ta başladığı anlamına gelir. Yükselen bir Terazi iseniz bu her zaman geçerlidir (açılardaki işaretler her zaman zıt işaretlerdir). Terazi’nin özelliklerini daha çok gösteriyorsunuz ve genellikle Koç’un özelliklerinden habersizsiniz.

Bu burcun enerjisini başka insanlarda arama eğilimindesiniz. Yükselen ve alçalan birbirini tamamlar, ancak yükseleninizin niteliklerine daha aşinasınız.

Koç burcundaki alçalan, diğer yarınızı temsil eder. Doğum haritasında bu açıdaki burç, diğer insanlarda, özellikle de yakın ilişki kurduğunuz kişilerde bilinçsizce hangi özellikleri aradığınızı söyler.

Genel olarak, Terazi burcundaki yükselen, kararlı ilişkiler ister. Birinin sizin için orada olmasını ve sizi korumasını ister ve kendi başınıza eksik hissedebilirsiniz.

Koç burcundaki alçalan, sizin sabırlı, kibar, ancak bazen kararsız olduğunuzu ve iddialı olmadığınızı öne sürüyor. Sizi dengeleyebilecek, harekete geçen ve harekete geçiren bir ortağa ihtiyacınız var. Genellikle dinamik kişiliklere ilgi duyarsınız.

İdeal partneriniz tutkulu, hevesli ve ateşli. Uzun vadede, oldukça enerjik ve fazla düşünmeyen, sadece harekete geçen biriyle en iyi şekilde geçinirsiniz. 7. evdeki Koç, cesaret göstermek için başka birine ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Partneriniz size ilham verebilir ve size cesur olmayı öğretebilir. Sık sık, birilerini gücendireceklerini düşünmeden, akıllarından geçenleri söylerler. Vahşice dürüsttürler.

Alçalan burç Koç, hayatının erken dönemlerinde kendi içinde saldırganlığı kabul etmeyen bir kişiyi önerir. Daha agresif doğaya sahip başkalarına ilgi duymaları olabilir. Eşiniz, sizin için alışmak için çaba gerektiren dürtüsel ve sabırsız olabilir.

Partnerinizi bazen bencil ve egoist olarak algılayabilirsiniz. Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Koç’u gösteriyorsa, Koç’un özelliklerini diğer insanlarda yansıtma eğiliminiz olabilir.

İdeal eşiniz tutkuyu ateşler ve size sadece akışına bırakmayı öğretir.

Bu yerleşim, doğum haritanızda Mars’ınızın 7. evde olmasına biraz benzer olabilir. Yedinci evinizde başka gezegenleriniz varsa, ideal partneriniz ve evlilikte aradığınız şey hakkında daha fazla bilgi verirler.