Alçalan Yengeç Burcunun Özellikleri Alçalan Burç Hesaplama
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Yükselen bir Oğlak iseniz, bu otomatik olarak alçalanınızın Yengeç’te olduğu anlamına gelir. Yükselen ve alçalan burçlar her zaman zıt burçlardır. Doğum haritasında, alçalanınız ideal partnerinizde hangi özellikleri aradığınızı ve yakın ilişkilerinizde ne istediğinizi ortaya koyuyor.

Yengeç burcundaki alçalan, ideal partneriniz ve uzun vadeli ilişkileriniz hakkında ne söylüyor?

Bu yerleşime sahip insanlar, aile kurmak için evlenme eğilimindedir ve geleneksel değerler onlar için önemlidir. Bağlılığı çok ciddiye alırlar ve ev hayatları onlar için bir önceliktir.

Yükselenden en uzak nokta olduğu için, alçalan üzerindeki burç genellikle bir şekilde sizden gizlenir, gölgededir ve ona ulaşmakta güçlük çekersiniz. Bu nedenle, diğer insanların alçalan burçları tanıma eğilimindeyiz ve bilinçsizce onu somutlaştıran insanlara çekiliyoruz.

Yengeç burcundaki alçalan, doğum haritalarında Yengeç veya Ay’ı vurgulayan insanlarla en iyi şekilde anlaşabileceğinizi önerir. Birlikte daha eksiksiz hissedersiniz ve birbirinizin önemli dersleri öğrenmesine yardımcı olursunuz.

Bu yükselen burç, hayatınızın ilk döneminde birçok sorunla uğraşmanız ve erkenden kendiniz için sorumluluk almanız gerektiğine işaret eder. Yükselen-alçalan ekseninde bu burçlara sahip bazı insanlar, çocukken kıtlık yaşadı. Yengeç burcundaki alçalan, evde güvenlik ve beslenmeden yoksun olduğunuzu önerebilir. Her şey için kendi başınıza savaşmanız gereken zorlu bir ortama alışkınsınız.

Bu nedenle, size çocukken ihtiyaç duyduğunuz besleyici ve duygusal güvenliği sağlayabilecek ortaklar arıyorsunuz. Yengeç burcundaki alçalan, ideal partnerinizin duygusal zekasının yüksek olduğunu, sıcak ve destekleyici olduğunu ve size duygusal bir arka plan verdiğini gösterir. Bu astrolojik konuma sahip erkekler, ev hanımı olan bir ortak ister.

Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Yengeç’i gösteriyorsa, ilişkilerinizde, sonunda hassas yönünüzü gösterebileceğinizi hissediyorsunuz demektir. Partnerinizi önemsiyor ve koruyorsunuz. Yengeç burcundaki alçalan, yakın ilişkilerinizde ve evliliğinizde savunmasız olmak için duygusal güvenliği deneyimleyebileceğinizi önerir.

Yükselen Oğlak ve Yengeç alçalanı, duygu ve sezgiye karşı mantık ve planlamayı kuvvetle tercih ettiğinizi gösterir. Bu yönünüzü diğer insanlara yansıtma eğilimindesiniz. Bunun farkında değilseniz, duygularla karar veren insanlardan rahatsız olabilirsiniz.

Doğum haritasındaki bir Yengeç alçalan burç, ideal partnerinizin duygusal tarafınızla bağlantı kurmanıza yardımcı olduğunu ve sizi arada sırada sezgilerinizi dinlemeye teşvik ettiğini öne sürüyor. Yengeç enerjisiyle nasıl çalışacağınızı bilmiyorsanız, partnerinizi huysuz, kaprisli, güvensiz görebilirsiniz.

İdeal olarak, partneriniz size bakar ve sizi destekler. Çekingen ve ciddi biri olarak görünürsünüz ve daha sıcak enerjiye sahip diğer insanlar sizi dengeler. Doğum haritanızdaki Yengeç burcundaki alçalan, ideal eşiniz için bir miktar annelik niteliği olduğunu gösteriyor.

Yakın ilişkilerinizde beslenmeyi arıyorsunuz. Atalarınızı hatırlatan insanlarla birlikte olmak istiyorsunuz.

Bu doğum haritası pozisyonu, birlikte bir aileyi büyütmek için uygun olacak ve size güvenlik ve bakım sağlayabilecek bir ortak aramanızı önerir.

Geleneksel değerlere sahip bir ortak arama eğilimindesiniz ve genellikle geleneksel değerlere de sahipsiniz. Aile sizin için de ideal eşiniz için de çok önemlidir. Evde, özel ortamınızda vakit geçirmeyi tercih eden birisiniz ve ailenizle birlikte olmaktan keyif alırsınız.

Son olarak, Yengeç burcundaki alçalanınızın sadece hayatınızdaki diğer insanlar değil, sizin de bir parçanız olduğunu hatırlamak önemlidir. İlişki kurduğunuz insanlardan hoşlanmıyorsanız, kendinizde Yengeç enerjisi bulmak, daha iyi ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilir. Bu yerleşim genellikle Ay’ın enerjisini de entegre etmeniz gerektiğini gösterir.

Alçalanınız Yengeç’teyken, 7. evinizin yöneticisi Ay’dır. Ay’ın doğum haritanızdaki konumu, ortaklıklarınız ve ideal eşinizle ilgili daha fazla bilgi ortaya çıkarır.