Asc Ascendant Hesaplama Yükselen Balık Burcunun Özellikleri
YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Yükselen burç Balık doğum haritasında hangi özellikleri verir? Yükselen burç bulma sonucu Balık gösteriyorsa, bu ne anlama gelir?

Hayal dünyası oldukça zengin esrarlı ve romantik birisidir. Diğer insanlar onu anlamakta zorluk çekebilirler. Görünüşte iki farklı kişiliği vardır. Biri sevgiye bağlı kıskançlık ve kaygılı, diğeri de mantık savaşı veren sağduyulu bir yapıdır. Bir öyle bir böyle olmayı başaran ilginç birisidir.

Sahip olduğu yaratıcı gücüünü kullanırsa çok başarılı olur. Çünkü elinden her iş gelir. Acıma, şefkat, merhamet ve yardım etme duyguları her zaman ağır basar.

Aslında muhtaç durumda olanlara yardım etme duygusu ondaki en belirgin özelliğidir. Eğer geçmişinde onu zorlayan ve derin izler bırakmış olaylar varsa karamsar, davranıp gerçeklerle yüzleşmekten kaçar. Keyif verici maddelere bağımlı birisi olmaya aday bir yapı bu doğum haritası konumunda desteklenen bir konudur.

Yersiz kuruntular yüzünden hayatı kendisine zindan edebilir. Basit konularda bile dünyanın sonu gelmiş gibi üzülebilir. Oysa ondaki hayal dünyası ve gücü pek az insanda vardır. Sezgileri son derece kuvvetlidir. Olayları çok önceden sezebilir ve ona zarar verecek olayları ve kişileri hayatından bir anda soyutlayabilir.

Çok fazla arzu ve idealleri vardır ancak bunlara hayal dünyasının kapılarını kapatarak ulaşabilir. Başarı olmakta hayal kurmanın çok büyük rolü olsa da, aşırılık onun üzeride uyuşturucu etki verir.

Duyguları genel olarak her konuda ağır basar. Bu yüzden hem aşkta hem de iş hayatında hayal kırıklığı yaşaması yüksek bir olasılıktır. Çabucak ağlayabilen ama çabucak da gülen bir yapısı vardır. Çabuk üzülmek ve kolay sevinmek doğal yapısıdır.

İlham perileri ona her adımda yardım eder. Hayal dünyasını sanatta kullanırsa oldukça başarılı olur. Sadece para kazanmak yerine zevk için çalışmak ister. Yaptığı işlerde öncelikle ruhsal bir tatmin olmalıdır.

İnsanların istek ve beklentilerini sezen ve anlayan bir tarafı vardır. Bu yükselen burç özelliğine göre hayal gücü, yaratıcılık ve sezgi gerektiren iş alanları ona uygundur.

Sihirli ve esrarlı bir çekiciliği vardır. Güzel veya yakışıklı olmayanları bile insanlara hoş görünmeyi başarır. Sözleri ile anlatamadıklarını gözleri ile anlatır.

Sevgi onun hayatının temel taşıdır. Bu sevgiyi ona verecek birine ihtiyacı vardır. Yükselen burç Balık için tartışma, kavga ve dövüş sevimsiz şeylerdir. Geçimsiz insanlar her zaman ona itici gelir.

Kendisine olan acıma duygusu ile en büyük zararı kendisine verir.

Mistik, felsefe ve doğaüstü konular ilgini çeker. Hayalleri ile anlam kattığı soyut bir dünya içinde yaşamak ister. Gerçeği söylemek gerekirse gerçek dünyaya pembe gözlüklerin ardından bakma eğilimindedir.

En basit olaya bile duygusal anlam katarak güzelleştirebilir. Yükselen burç Balık orta boylu, bedeni tombul, kol ve bacakları da kısadır. Ten rengi soluk veya beyaza yakındır. Gözleri her zaman mahmur bakar.

Genellikle güzel olan gözleri derin bir hülya içindedir. Yaş ilerledikçe kilo alarak ve şişmanlayabilir. Yükselen Balık burcu kadına çekicilik verirken erkek için aynı şey söylenemez.