Aslan Burcundaki Alçalanın Anlamı İlişkileriniz ve İdeal Partneriniz
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Bu astrolojik yerleşim, yükselen burç olarak Kova olduğunuz anlamına gelir.

Doğum haritasında, alçalanınız bilinçsizce ne tür bir eş aradığınızı açıklar. Doğrudan yükselenin karşısındaki kimliğimizi temsil eden nokta olarak, yükselenlerimizin özellikleriyle daha fazla özdeşleşme eğilimindeyiz.

Bu, diğer insanlarda alçalan üzerindeki işaretin aranmasına yol açar. Aslan alçalan burç ile, Aslan özelliklerini çok güçlü bir şekilde sergileyen ortaklara ilgi duyuyorsunuz.

Alçalan, doğum haritasının en önemli özelliklerinden biridir. Yükselen-alçalan ekseninin diğer açısı, diğer insanlara karşı kendi imajınız, ilişkiler, ilişkilendirme ve daha pek çok soruyla ilgilenen astrolojik noktadır. Aslan burcundaki alçalanınızı anlamak, bire bir ilişkilerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir ve ortaklarınız hakkında düşünmek için faydalı olabilir.

Bu doğum haritası yerleşimi, ilişkileriniz ve ideal partneriniz hakkında ne gösteriyor?

Aslan’daki alçalan burç, otomatik olarak yükseleninizin Kova’da olduğu anlamına gelir. Yükselen bir Kova olmak, çok bağımsız ve özgürlüğü seven bir insan olduğunuzu gösterir.

Biraz alışılmadık ve utangaç görünüyorsunuz ama harika fikirleriniz var ve zekisiniz. Ancak başkalarından destek almak sizin için zor olabilir. Kova burcunun özgürlük ihtiyacı, söz konusu ilişkiler olduğunda zorlayıcı olabilir - aynı anda hem bağlanmak hem de ayrılmak istersiniz.

Yükselen bir Kova olmak, genellikle çocuklukta utangaç ve endişeli olduğunuz anlamına gelir. Uyum sağlamakta zorlandınız. Bir şekilde benzersizdiniz ve etrafınızdaki çoğu çocuk gibi değildiniz. Yaşlandıkça, Kova-Aslan’ın zıt kutupları hakkında muhtemelen daha fazla şey öğreneceksiniz.

Aslan kalbin işaretidir. Kendinizi sıcaklıkla ve başkalarına karşı içten bir takdirle ifade etmeyi öğrenirsiniz. Bu, başkalarıyla daha kolay bağlantı kurmanıza yardımcı olur ve ilişkilerinizi de geliştirir. Aslan alçalan burç en önemli derslerden biridir.

Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Aslan’ı gösteriyorsa, uzun vadeli bir ilişkinin yürümesi için partnerinizin bağımsızlık ihtiyacınızı anlaması ve sınırlarınıza saygı duyması gerekir.

Bir ilişkide çok fazla alana ihtiyacınız olduğunu anlamaları gerekiyor. Alçalanınız Aslan, yükseleniniz Kova burcundayken yapışkan insanlar için doğru bir partner değilsiniz.

İdeal partneriniz, işleri daha iyi hale getirme ihtiyacınıza da saygı duymalıdır. Kova, isyan ve devrimle ilgilidir. Eski yapılara yeni bir perspektiften bakıyorsunuz ve sosyal eşitlik ve daha iyi sistemler oluşturma gibi konuları merak ediyorsunuz. Partneriniz beyninizin nasıl çalıştığını anlamıyorsa, er ya da geç ilişkiden çıkmak zorunda olduğunuzu hissedersiniz.

Doğum haritanızda Aslan burcunda alçalan varken, size aşırı ilgili bir eş istiyorsunuz. Onların hayatındaki tek kişi olmayı umuyor ve bir kral olarak muamele görmekten daha azına katlanmak istemiyorsunuz. Birbirinize yeterince ilgi göstermek, yakın ilişkilerinizde anahtardır.

İdeal partneriniz doğuştan bir liderdir. Cesur, eğlenceyi seven, girişkendir. İlgiden hoşlanır. Siz de bu özelliklere sahipsiniz, ancak bunları kendi içinizde keşfetmeniz zaman alıyor. Alçalanı Aslan’da olan birçok insan, daha sonraki yaşamlarında ilgi odağı olmaktan zevk alır. Aslan burcundaki yedinci ev, halkın gözü önünde olmayı sevdiğinizi gösterir.

Doğum haritasındaki bir Aslan alçalan burç, eşlerinizin genellikle iyi durumda insanlar olduğunu da önerebilir. İlerlemenize birçok yönden yardımcı olabilirler. Genellikle insanlar arasında popülerdirler ve geniş bir sosyal çevreleri vardır.

Alçalan ve 7. ev, ortaklarınızla nasıl etkileşim kurduğunuz ve bilinçsizce ne tür insanlara ilgi duyduğunuzu gösterir. Aslan, egonun işaretidir ve alçalan burç Aslan ile birlikte, egonuz ve bilinçli benliğiniz genellikle diğer insanlara bağlıdır. Bu nedenle, bu daha zorlu yerleşimlerden biridir.

Alçalanın Aslan’daki olumsuz tezahürü, bu burcun alt oktavının kendinizde farkında olamamaktır. Bu kolay bir işaret değil. Aslan çok dikkat ister, yoksa melodramatik olur. Nedense bencil, övünen, esnek olmayan, kibirli insanların her zaman hayatınızda karşınıza çıktığını görebilirsiniz.

Aslan burcundaki alçalan, diğer insanları, özellikle de yakın ilişki içinde olduğunuz kişileri benmerkezci, kibirli ve otoriter olarak algılayabileceğinizi öne sürüyor.

Alçalanınız Aslan’dayken, 7. evinizin yöneticisi Güneş’tir. Güneş’in doğum haritanızdaki konumu, ortaklıklarınız ve ideal eşinizle ilgili daha fazla bilgi ortaya çıkarır.