Astroloji Haritasında Yükselen Terazi Burcunun Özellikleri
YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Doğum haritasında yükselen burç nasıl bulunur? Yükselen Terazi burcunun işaret ettiği anlamlar nelerdir? Yükselen burç Terazi neyi temsil eder?

Nazik, kibar hassas, uyumlu ve düşünceli bir insandır. Kavga ve gürültüden asla hoşlanmaz. Çevresindekilerle her zaman iyi geçinmeye çalışır. Yumuşak ve tatlı dili ile yılanı deliğinden çıkartmayı bilir. Sessizliğin en iyi ilaç olduğuna inanır.

Bütün bunlar onun herkesle dost olacağı anlamına gelmez. Aksine dostlarını çok iyi inceleyip seçer. Genel olarak da dostları üst düzeyde meslek sahibi olanlar veya hayatında onun için gerekli olan insanlardır.

Adalet duygusu çok gelişmiştir ve haksızlığa dayanamaz. Zararlı çıkacağını bilse bile haktan yana davranır. Onun hayatında en önemli şey adaletli olmaktır.

Bildiğinden şaşmayan ve iyi ile kötüyü birbirinden ayırt edebilen bir kişiliği vardır. Verdiği sözü yerine getirmeye çalışır.

Sakin mizacı ve anlayışlı davranışıyla başka insanlara güven verir. Genel olarak insanlar onu dinler ve fikirlerine değer verirler.

Yaşamda güzel şeyler, ahenk, müzik ve sevgi ana amaçlardır. Sezgi onun için o kadar önemlidir ki, bazen karşındaki insanda bunu ilk bulduğunda hiç düşünmeden evlenmeye kalkar. Sevgi baskın olunca mantık ikinci planda kalır. Bu da ona bazen mutluluk bazen de pişmanlık getirir. Sevdiği zaman her şeyini verir. Sevdiği söz konusu olunca adalet duygu bile rafa kalkabilir.

Aradığını bulamayan bir Yükselen burç Terazi daldan dala konabilir. Eğer, yükselen burç hesaplama sonucu Terazi ise, çekici tavırları sebebiyle insanlar ona iltifat eder ve peşinden koşarlar.

Bazen çok ustaca yalana başvurabilir ve tutamayacağı sözler verebilir. Güzelliği ve tüm güzel olan şeyleri sever. Giyime olan düşkünlüğü ona pahalı ve lüks şeyler aldırtır. Bu arada onun için müzik ruhun gıdasıdır. Çevresinde barış ve dengenin bozulmaması onun için çok önemlidir. Bunun için gerekirse fiziki kuvvete bile başvurabilir.

Yumuşak kürkünün içinden çıkıp taş gibi birisi de olabilir. Yine de onu yoracak fiziksel hareketler yerine, sakin ve tembel bir hayatı tercih eder. Para kazanma hırsı yoktur. Bunu aşırı bir cömertlik seviyesine indirip zarar da görebilir.

Bir doğum haritasında yükselen burç Terazi kadınlara güzellik ve erkeklere de yakışıklılık verir. Vücudu ince, biçimli ve boyu uzundur. Saçlar ise sarı, açık kahve ve bazen simsiyah olabilir. Yüzü oval, hatları açık ve belirgin olup teni buğday renklidir. Yüzü ve vücudu ile uyumludur ve diğer insanların dikkatini her zaman çeker.