Doğum Haritasında Yükselen İkizler Burcunun Özellikleri
YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Yükselen burç doğum haritasında İkizler burcunun özellikleri nelerdir? Yükselen İkizlerin fiziksel ve iletişimle ilgili özellikleri hangileridir? Yükselen burç İkizler neyi temsi eder?

Genelde sezgileri ile hareket eder. Bulunduğu ortama kolayca uyum sağlayabilir. Bilmediği bir konuda bile bir uzman gibi konuşur. Fikirlerini söylemekten hiç çekinmez. Konuşarak insanların ilgisini çeker. Biraz fazla konuşabilir ve kolayca arkadaş edinebilir. En kusurlu tarafı havailiktir. Bir konu üzerinde uzun süre ilgilenmek ona sıkıcı gelebilir.

Severek ilgilenmeye başladığı bir konudan çok çabuk bıkabilir. Bazen bir konuda karar verirken çok fazla fikir değiştirir. Bu da onu yıpratabilir. Oysa ne kadar zordur İkizler için karar vermek.

İlgi alanı ve uğraşları daima birden fazladır. Eğer, 1. Ev konumu İkizler burcu ise, aynı anda iki şeyle birden ilgilenebilir. İki sevgili, iki iş, iki gelir kapısı gibi. Eli oldukça açıktır ve para ona göre harcanması için vardır.

Hayatı yaşayarak öğrenmek ister. Kendine özgü pratik zekasının yardımı ile her şeyi kolayca öğrenebilir ve sabahlara kadar kitap okumak zorunda kalmaz. Okurken dikkatini topladığı pek söylenemez. Biraz ondan biraz bundan okumak yeter. Ama sonunda aldığı bilgiyi paylaşmayı iyi bilir.

Sabırsız ve sonuca hemen ulaşmak iseyen bir yapı, bu doğum haritası konumunda desteklenen bir özelliktir. Kusurlu yanları arasında yalana ve dedikoduya meyil gelir. Çift karakterli olduğudan anı anına uymaz.

Ne zaman nasıl davranacağını kestirmek güçtür. Yükselen burç İkizler kolay etki altında kalabilir ve çabuk bıkıp vazgeçebilir.

Dikkat çeken bir diğer özelliği de çok hareketli olmasıdır. Adeta yerinde duramaz. Konuşurken bile elleri oynar. Yetenekli ve yaratıcı olduğudan el becerileri de oldukça fazladır.

Klasik ve rutin bir hayat asla ona göre değildir. Her şeye karşı ilgi duyabilir ve araştırabilir. Basın yayın pazarlamacılık gibi konuşma gereken işler, sahne ve edebiyat gibi alanlarda çok başarılı olur.

Çok fazla arkadaşı olabilir ama dostu yok denecek kadar azdır. Özgürlüğünün kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz. Fikir tartışmaları ve kavgaya her zaman hazırdır. Hareketli oluşu sayesinde erken yaşlanmaz. Onun için en büyük sorun hareketsiz kalmaktır.

Yükselen burç İkizler uzun ve ince bir vücuda sahiptir. Kol ve bacakları uzundur. Gözleri ela veya açık renkli olup, cildi de buğday veya esmer renklidir. El parmakları genellikle ince ve uzundur. Yüzü uzun ama toplu değildir.