İkizler’deki Alçalan Burcun Doğum Haritasındaki Anlamı
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Alçalanınızdaki burç, yükselen burçtan daha az konuşulur, ancak ilişkiler söz konusu olduğunda ilginç bilgiler sağlayabilir. Alçalan her zaman ortaklıklarla ilgili yedinci evinize düşer. 7. evin başlangıcındaki İkizler’in enerjisiyle yayılan insanlara ilgi duyduğunuzu gösterir.

İkizler’deki alçalan, ideal ilişkinizin entelektüel bağlantıya dayandığını gösterir. Esprili, akıllı, harika sohbetler yapan insanlara ilgi duyuyorsunuz. Genelde hava işaretleri ile ilgileniyorsunuz. Zihinsel bağlantı sizin için uzun vadede duygulardan daha önemlidir.

Yükselen burcunuz hangi özelliklere sahip olduğunuzun farkında olduğunuzu söyler. Yükselen burcunuzla özdeşleşirsiniz ve alçalanınızdaki burcu başkalarına, özellikle de yakın ilişki içinde olduğunuz insanlara yansıtma eğilimindesiniz.

İkizler burcundaki alçalan yakın ilişkileriniz ve ideal partneriniz hakkında ne gösteriyor?

Yükselen Yay ve İkizler burcundaki alçalan burç, büyük resmin farkında olduğunuzu, ancak bazen ayrıntıları kaçırdığınızı gösterir. Onları işaret edecek ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini size gösterecek bir ortağa ihtiyacınız var.

Şayet doğum haritası hesaplama sonucu İkizler burcunu gösteriyorsa, bu, başkalarıyla olan ilişkilerinizden çok şey öğrenebildiğinizi gösterir. Ayrıca eşinize, sizin için büyümeyi destekleyen ilişkilerin en iyisi olduğunu öğretirsiniz.

Yükselen burcunuz, bilge ve eğitimli olduğunuzu gösterir. Bilginiz harika. Onu genişletmeye devam ediyorsunuz ve öğrenmeyi seviyorsunuz. Büyüme arayışı sizin doğuştan gelen yeteneğinizdir ve ilham almaya açıksınız.

Bildiklerini başkalarıyla paylaşmaktan zevk alıyor ve çevrenizde öğretilmeye açık insanlar istiyorsunuz. İkizler burcundaki alçalan eğlenirken dünyayı birlikte keşfetmek ister.

Bu yerleşim için zihinsel bağlantı bir zorunluluktur. Bir kişi büyüleyici konuşmaları ateşleyemiyorsa, ilişkinin uzun vadede yürüme şansı yoktur. Mizah anlayışınızın uyumlu olup olmaması da ilişkinin sürekliliğinde yardımcı olur.

Bu astrolojik yerleşime sahip insanlar, ilişkilere meraktan girerler. Bir birlik içinde olmanın ne demek olduğunu keşfetmek isterler. Bu meraktan dolayı ne istediğini öğrendikten sonra ilişkiden sıkılabilirler.

İkizler burcundaki alçalan, özgürlüğün sizin için gerekli olduğunu öne sürüyor. Eğer alçalan burç hesaplama sonucu İkizler’i gösteriyorsa, partneriniz sizi kafese koymak istediğinde, ilişki başarısız olmaya mahkum demektir.

Günlük aktivitelerinize ve sosyal çevrenize bağlı kalıyorsunuz ve bunu destekleyen birine ihtiyacınız var.

İkizler, astrolojide ikili bir işarettir. 7. evin zirvesi İkizler’deyken, birden fazla uzun süreli ilişki veya evlilik ilişkisini gösterebilir.