Terazi’de Alçalan Burcun Doğum Haritasındaki Anlamı Nedir?
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Alçalan burç, yakın ilişkilerinizi ve ortaklarınızı temsil eden açıdır. Bu nokta bir doğum haritası hesaplama sonucu, alçalan burcu Terazi’yi gösteriyorsa, kişi muhtemelen kendisine nasıl sabırlı, dengeli, diğer insanlara karşı düşünceli olunacağını gösteren insanlara ilgi duyuyordur.

Doğum haritasında alçalan burç gençken genellikle farkında olmadığınız bir noktayı temsil eder. Kendinizi sık sık sizin için en iyi seçenek olmayan biriyle ilişki içinde bulursanız, alçalanınız bu yaşam alanını daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Alçalan üzerindeki burç, kendinizde hangi kişilik özelliklerini ve enerjiyi tanımadığınızı söyler. Bu nedenle, bu enerjiyle yayılan (ya da en azından biz öyle algılıyoruz) insanları bilinçsizce çekiyoruz.

Doğum haritasındaki bu yerleşimle, yükseleniniz otomatik olarak Koç’a düşer. Koç çok aktif ve cesur bir burçtur. İzin istemezsiniz ve ilginizi çeken şeyin peşinden gidersiniz. Buradaki yükselen burç hayatta kaslardan hareket etmenizi önerir.

Yaşlandıkça, daha işbirlikçi, incelikli ve düşünceli olmayı öğrenirsiniz. Bu, Terazi’deki alçalan burç en önemli derstir.

İdeal partneriniz oldukça zariftir. Çok fazla alana ihtiyacınız olduğunu ve bağımsızlığın sizin için önemli olduğunu kabul eder. Doğanız gereği aktif bir insansınız ve size dengeyi öğreten ama aynı zamanda girişimlerinizde sizi destekleyen birine ihtiyacınız var.

İlişkide, muhtemelen en çok kararı veren sizsiniz. Bir lidersiniz ve yönetilmeyi tercih eden biriyle anlaşabilirsiniz.

Yükselen Koç burcunda, cinsiyetiniz ne olursa olsun, doğal enerjiniz muhtemelen oldukça erkeksidir. Bu nedenle, Terazi’deki alçalan tarafından temsil edilen "Yin" enerjisini yayan ortaklara ilgi duyuyorsunuz.

Terazi burcundaki alçalan, diğer insanların ihtiyaç ve isteklerine daha açık olmayı öğrenmeniz gerektiğini önerir. Gençken bencil davranabilirsiniz.

Yaşlandıkça, başkalarının ne istediğine daha fazla dikkat etmeye başlarsınız. Terazi’deki alçalan işbirliğinin önemli yaşam derslerinizden biri olduğunu öne sürüyor.

Terazi’nin özelliklerini düzgün bir şekilde bütünleştirmediyseniz, ortaklarınızı can sıkıcı bir şekilde kararsız bulabilirsiniz. Onlara karşı sabırsız olabilir ve kişiliklerinin sizinkinden farklı bir şekilde işlemesine saygısızlık edebilirsiniz. Muhtemelen sizden daha az iddialılar. Onları dinlediğinizden ve duyulduklarını hissettirdiğinizden emin olun.

Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Terazi’yi gösteriyorsa, hayatınızın ikinci bölümünde ilişkileriniz sizin için daha önemli hale gelir. Gençken, muhtemelen bağımsızsınız ve maceraları bağlılığa tercih ediyorsunuz.

Alçalanınız Terazi olduğuna göre, 7. evinizin yöneticisi Venüs’dür. Venüs’ün doğum haritanızdaki konumu, ortaklıklarınız ve ideal eşinizle ilgili daha fazla bilgi ortaya çıkarır.