Yükselen Akrep Burcunun Doğum Haritası 1. Ev Özellikleri
YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Doğum haritasında yükseleni Akrep olanların özellikleri nelerdir? Yükselen burç hesaplama sonucu Akrep veriyorsa bu ne anlama gelir?

İnatçı hırslı hayatta her istediğini elde edebilen bir insandır. Genellikle onun için renkler ya siyahtır ya da beyaz. Kıskanç ve kinci birisidir.

Hedefine varmak için sonuna kadar savaşır. Başkalarının göremediği çok farklı ve gizli ayrıntıları görebilir ve bunları birbiri ile bağlayarak çok farklı sonuçlar elde edebilir.

Meraklıdır ve her şeyi araştırmayı sever. Eğer, yükselen burç hesaplama Akrep burcu ise, asla elindeki ile yetinmez hep daha fazlasını ister. İş konusunda hangi alanı seçerse seçsin mutlaka başarıyı yakalar. Çok hırslıdır ve isterse başaramayacağı şey yoktur.

Ancak, hırsı ona bazen zarar verir. Kimsenin hiçbir konuda onu geçmesini istemez. Zirvede kalmak için her şeyi yapar. Onunla geçinmek ve onu memnun etmek çok zordur. Mutlaka huzursuzluk çıkartacak bir şey bulur. Aşırı kıskanç ve kinci sayılır. Ona yapılan kötülükleri hiçbir zaman unutmaz. Karşındaki insanı öç aldıktan sonra af edebilir.

Öç alma duygu ağır bastığından bazen istemeden kendisine de zarar verir. Akrebin kurtulacak yol bulamayınca kendi iğnesi ile kendini sokması gibi en büyük acı ve sıkıntıyı yine kendisi çekebilir.

Çok iyi bir dost ama rakipleri içinde bir o kadar da zorlu bir düşman olur. Sevdiği ve değer verdiği insanları çok fazla düşünür. Sevdiklerine karşı son derece bağlıdır. Yükselen burç Akrep sadık bir dost olabilir fakat kızdığı zaman zalim bir düşmana dönüşür.

Gizlilik, ketumluk ve kararlılık onu özel kılan önemli yanlarıdır. Kendi duygularını saklar ama başkalarının her şeyini çok fazla merak eder. Konuşmaktan çok dinlemeyi sever.

Bazen aşırıya kaçan kıskançlığı onu şüpheci ve çekilmez biri yapar. Gizli işler planlamak, esrarlı şeyleri araştırmak mistik konularla ilgilenmek ve sezgilerinin gücünden yararlanmak tam Yükselen burç Akrep’e göre bir iştir.

Az konuşmayı seven yapı ve gizli işler planlama yeteneği bu doğum haritası konumunda desteklenen bir özelliktir. Sevmediği insanların onunla geçinmesi gerçekten çok zordur. Güçlü kişiliği ile diğer insanları yönetir. İpler hep onun elindedir ve kimseye aman vermez.

Boyu orta ya da biraz daha uzun olabilir. Vücut yapısı kalın ve kemiklidir. Gizemli bir havası vardır. Tatlı ve etkili gözleri vardır. Kaşları ve gözleri çok fazla dikkat çeker. Özellikle bakışları çok etkileyicidir. Yüzü genellikle uzun ve büyük, kol ve bacakları da çok güçlü ve kaslıdır.