Yükselen Aslan Burcunun Doğum Haritası Özellikleri
YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Yükselen burcu Aslan olanları dışa vurdukları özellikler nelerdir? Doğum haritasındaki yükselen Aslan neyi temsil eder?

Her konuda kendisine çok güvenir ve başka insanların kendisini çok beğendiğini düşünür. Daima tüm ilginin kendi üzeride olmasını ister. Beğenilmek, ilgi görmek ve takdir edilmek onun ruhunu okşar. İlgi görmediğini hissettiği zaman neşesi kaçar ve hayata küser. Ya hemen o ortamdan kaçar ya da ilgi çekmek için her şeyi yapar.

Güçlü kişiliği sayesinde insanları ikna etmesi kolaydır. Yükselen burç Aslan istediği her kılığa girebilir. Krallığı hiç kimseye kaptırmaz. Zirvede kalmak ve hedeflerine ulaşmak için yapamayacağı şey yoktur.

Yaratıcı ve sanatsal yönleri, her zaman ağır basar. İlgi duyduğu ve sevdiği her alanda son derece başarılı olabilir. Başkalarını taklit etmekten ise kendisine özgü kişiliği ile hareket eder. Gösterişli, görkemli, canlı renkler onu daima çeker.

İşleri planlamak ya da başka insanları yönetmekte ve üzerine yoktur. Yumuşak ve sevecen görünmesi işini kolaylaştırır. Sert etkileri olmayan bir Yükselen Aslan’a kimsenin hayır demeye gücü yetmez.

Yükselen burç Aslan planladığı işi, sonucu ne olursa olsun yarıda bırakmaz. Ayrıca çok ağır koşullarda çalışabilir. Hareketli ve aceleci tavrıyla bazen ortamı gerebilir ama sonunda mutlaka karşındaki insanı ikna eder. Yine de diğer insanların onun bu çılgın temposuna ayak uydurması zor olabilir.

Mert, açık sözlü ve kendine aşırı güvenen yapısı, başka insanların da ona güvenmesini sağlar. İnsanları asla yarı yolda bırakmaz. Ona yapılan iyilikleri de unutmayan bir karakteri vardır.

Genel olarak gururlu ve kibirli bir yapısı olduğudan yaptıklarının beğenilmemesinden hoşlanmaz. Eğer, yükselen burç Aslan ise, küçük görülmeye eleştirilmeye ve tenkit edilmeye asla tahammülü yoktur.

Öfkelendiği zaman gözü bir şey görmez ama onu ancak uysallıkla sakinleştirebilirler. Yüksek hayat enerjisi ve yaşama sevinci, bu doğum haritası konumunda desteklenen bir özelliktir. Hayatı hep dolu olarak yaşamak ister. Eğlenceye olan düşkünlüğü onu kumar ve talih oyunlarına meyilli olmaya iter. Spekülasyondan uzak duramaz.

Zodyak’ın en cömert insanları Aslanlar’ın arasından çıkar. Doğayı, güzel olan şeyleri, konfor ve lüksü oldukça çok sever.

Yükselen Aslan burcu olanlar görüntü olarak genelde orta boylu, geniş göğüs yapıları ile dikkat çekerler. Gençlikte yay gibi hareketli olsa da, yıllar geçtikçe daha ağır davranmaya başlar. Saçları açık renkli ve seyrektir. Gözler mavi veya uçuk gri olabilir. Yüzü toparlak, elleri ve ayakları bedenine oranla daha çok küçüktür.