Yükselen Boğa Burcunun Özellikleri Yükselen Burç Hesaplama
YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Yükselen burç hesaplama Boğa burcu ne anlama gelir? Yükselen Boğa burcunun özellikleri nelerdir? Doğum haritasında yükselen Boğa neyi ifade eder?

Ayağını yere sağlam basan ve kararlı yapısıyla dikkat çeker. Lezzetli yemekler yemeyi seven biri olarak Boğazınına ve damak zevkine oldukça düşkündür.

Zengin olmak en büyük hayalidir. Çevrensindeki insanlar onu son derece inatçı bulurlar. İyice düşünüp taşındıktan sonra hedefine ulaşmak için ne mümkünse yapar.

Önüne çıkacak engelleri aşacak kadar güçlü bir kişiliği vardır. Yükselen burç Boğa, tam olarak ağır ve kendinden emin adımlarla ve sabırla hareket eder. Hedefine varmak için inanmak kadar çalışmak da onun tarzıdır.

Bildiğinden asla şaşmayan ve engel tanımayan bir yapıya sahiptir. Güven içinde olmak onun için çok önemlidir. Bunları sağlayacak olanda ona göre para ve mülktür. Hayatın mücadelesi ve gayesi önemli ölçüde budur. Bazen tüm bunları elde etse bile güvensizlik duyabilir. Gereksiz kaygılara kapılır ve elidekileri kaybetmekten her zaman korkar.

Acele ve telaş ona göre değildir ama pratiktir. Eğer, yükselen burç bulma Boğa burcu ise, çevresindekiler onu çok tutucu birisi olarak görürler. Bildiğinden şaşmayan birisidir. Bu nedenle sevdiklerine kök söktürebilir. Özellikle aşkta beklentileri yüksektir.

Kafasına takılan bir konuyu saplantı haline getirebilir ve bundan kurtulması oldukça zordur. Tüm mantıklı açıklamalar ve ikna etme çabaları ona vız gelebilir. Ona gerçekleri kabul ettirmek ve onu rahatlatmak son derece zordur. Takıntının adeta esiri olabilecek bir yapı bu doğum haritası konumunda desteklenen bir özelliktir.

Başkalarını dinler ama gene kendi bildiği yoldan yürür. Genellikle tutucu ve sabit fikirleri ile hareket eder. Onun alışkanlıklarının değiştirilmesi adeta imkansızdır. Bu konularda son derece sert davranır.

Derin duygulara sahiptir. Bağlandığı kişiden kopması çok zordur. Sevdiği kişi tarafından sevildiğini bilmek onun için önemlidir. Sevgide hayal kırıklığına uğramak onu daha inatçı ve çekilmez yapar.

Sevdiğinden ayrı kaldığında kafasında kuşku ve şüpheler oluşmaya başlar. Bu nedenle oldukça kıskanç birisi olur.

Sağlıklı ve güçlü bir yapısı vardır. Yükselen burç Boğa, kolay kolay hasta olmaz. Olsa da çabucak iyileşip kalkar. Doğayı çok sever. Yaşlanmayı kabul etmeyen tiplerdendir. Çalışmaktan kaçınmaz ama rahat bir yaşamı tercih eder. Sanat alanlarına yatkındır. Genel olarak sakin biridir ama kızınca çılgına dönebilir ve sakinleşmesi çok zor olur.

Ev ve ailesine oldukça bağlıdır. Güzel ve rahat bir ev onu çeker. Toplum kurallarına ve değerlerine karşı saygılı davranır.

Yükselen burcu Boğa olanlar görünüş olarak kalın ve kısa boyunlu olmaları ile dikkat çeker. Omuzları geniş ve bedeni enli ve tıknazdır. Saçları genellikle kestane renginde ve koyudur. Teni buğday renkli ve koyudur. Boğa burcunun yükselmesi kadınlara çekicilik ve güzellik verirken erkekleri de yakışıklı yapar.