Alçalan Burç Akrep Nasıl Bir Evlilik ve Ortaklık Arar?
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Alçalan burcunuz Akrep ise, yoğun ve gizemli ortaklara ilgi duyuyorsunuz. İlişkide, derin bir bağ istersiniz. İdeal partneriniz, hayatı daha derinden anlamanıza yardımcı olur ve size kendinizi nasıl dönüştüreceğinizi ve zorluklarla nasıl yüzleşeceğinizi öğretir.

Bazı insanların neden tekrar tekrar aynı türden bir ilişki yaşadığını merak ediyorsanız, alçalan burç bu sorunun cevabını verebilir.

Yükselen burç bir Boğa olarak, istikrara değer verir ve buna ihtiyaç duyarsınız. Gerçekliğe güçlü bir şekilde bağlısınız, ancak hayatın daha gizemli yanıyla ilgili çok az deneyiminiz var.

Erken yaşamınız muhtemelen büyük travmalar ve denemeler olmadan geçti. Pragmatik, temelli bir tavır öğrendiniz ve olaylara bu şekilde yaklaşıyorsunuz.

Akrep burcundaki alçalan günlük hayatınızı hareketlendiren ve bir şekilde büyülü olan insanlara bilinçsizce ilgi duyduğunuzu gösterir. Onların enerjisi, daha önce farkında olmadığınız bir şeydir.

Ya kendileri oldukça dramatik olabilirler ya da etraflarında dramatik şeyler olabilir, ama sizi kesinlikle konfor alanınızın dışına iterler. Bu enerji düzgün bir şekilde entegre edilmezse, eşiniz hayatınızı alt üst edebilir. Akrep söz konusu olduğunda aşırı durumlar nadir değildir.

Doğum haritası verilerine göre Boğa iyi huylu bir burçtur. Buradaki yükselen, gölge tarafınızın (Akrep) sizi iyi tanımayan insanlardan gizlendiğini gösteriyor. Partneriniz bu yanınıza en aşina olanıdır. Biriyle çift olarak çalıştığınızda Akrep temaları ortaya çıkar.

Bu alçalan burç işareti, kendinizi sizin için iyi olmayan insanlarla ilişkilendirme olarak da gösterebilir. Bazen travmatik deneyimler yoluyla sizi değişmeye zorlarlar. Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Akrep’i gösteriyorsa, en kötü durum senaryosu, kötü ortaklık yüzünden başınızın belaya girmesidir.

Boğa ve Akrep burcundaki yükselen-alçalan ekseni, para ve kaynakların ilişkinin önemli bir yönü olduğunu gösterir. Partneriniz için oradasınız ve onları destekleme ihtiyacı hissediyorsunuz çünkü Boğa sağlayıcıdır. Alçalan burç Akrep paylaşılan kaynakların ve başkalarının mülkiyetinin işaretidir.

Maddi düzeyde, genellikle veren sizsiniz ve alan partnerinizdir. Akrep’teki alçalan, fiziksel dünyada daha iyi gezindiğinizi, ideal partnerinizin ise varoluşun gizemli taraflarıyla daha uyumlu olduğunu gösterir.

Akrep’teki alçalan, iş söz konusu olduğunda gelecek vaat eden ortaklıklar önerebilir. Ancak, sizden faydalanan ve kendileri için gereken işi yapmayan insanlara dikkat edin.

Boğa kaynakları elde etme yeteneğine sahiptir ve Akrep onları daha güçlü bir şeye dönüştürebilir ve girişimi bir sonraki seviyeye getirebilir.

Akrep burcundaki alçalan, cinselliğinizin bastırıldığını önerebilir. Başkalarının sizden beklediği şekilde davranmanız için üzerinizde bir baskı olabilir (Boğa yükseliyor) ve bulunduğunuz ortama bağlı olarak cinselliğinizi keşfetmeniz her zaman desteklenmeyebilir.

Yaşlandıkça, kendiniz ve başkaları için güvenli bir şekilde bununla nasıl daha iyi başa çıkacağınızı öğrenirsiniz.

Bu burçtaki alçalan 7. evdeki Pluto’ya biraz benzer olabilir, ancak daha yoğundur. Mars ve Plüton’un haritanızdaki konumu da Akrep’teki 7. evi anlamak için önemlidir.