Alçalan Yay Burcunun Özellikleri ve İlişki Ortaklık Evlilik Arayışı
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Eğer alçalan burcunuz Yay ise yükselen İkizler burcusunuz demektir. (Yükselen ve alçalan burç aynı eksenin açılarıdır ve her zaman zıt burçtadırlar.) İkizler burcundaki yükselen, insan ilişkilerine aç olduğunuzu, birçok tanıdığınız olduğunu, ancak yalnızca birkaç kişinin bağlanmasına izin verdiğinizi gösterir.

Partneriniz size özgürlük verirse ve günlük realitenizde anlam bulmanıza yardımcı olursa, ilişkileriniz en iyi şekilde yürür.

Alçalan Yay burcundayken eşiniz yeni deneyimler ve büyüme ihtiyacınızı yansıtır. Başkalarıyla olan ilişkileriniz aracılığıyla olayları geniş perspektiften gözlemlemeyi öğrenirsiniz. Size hayatın daha önce dikkat etmediğiniz yönlerini gösterir.

Yay burcundaki alçalan, ortaklarınızın en büyük öğretmenler olduğunu öne sürer. Alçalan, ilişki dinamikleriniz hakkında fikir edinmenize yardımcı olur. Bu açı tamamen başkalarında ve bir ilişkide ne aradığınızla ilgilidir.

Yay burcundaki alçalan ilişkileriniz hakkında neler söylüyor öğrenin!

İkizler ve Yay bir şekilde benzer ancak aynı zamanda farklıdır. Bu ikilik yükselen burç ve alçalan burç eksenin yorumlanmasında da mevcuttur. Alçalandaki işaret, genellikle gerçekten özdeşleşmediğiniz bir işarettir.

Bu nedenle, bu işareti diğer insanlarda kendimizden daha erken fark ederiz. Hayatımıza aldığımız insanlar bize alçalanla nasıl başa çıkacağımızı öğretiyor. Gölge tarafımızı başkaları aracılığıyla deneyimleriz.

Doğum haritası yorumlamalarında alçalan burcunuzun da sahibi olduğunuzu vurgulamak önemlidir, ancak genellikle onu düzgün bir şekilde bütünleştirmek için bilinçli bir çaba gerektirir. Daha iyi ilişkiler istiyorsanız, alçalanınızı ve yedinci evinizi anlamak bu yolculukta harika bir ilk adım olabilir.

Alçalan, ilişkilere ve ortaklıklara nasıl yaklaştığınızı açıklar. Yay burcundaki 7. ev başkaları aracılığıyla genişleme deneyimlemenizi önerir. Yakın ilişki içinde olduğunuz insanlar, bilgelik arayışınızda size yardımcı olur.

Entelektüel bağlantı sizin için çok önemlidir. Tartışmaktan ve yeni fikirler duymaktan hoşlanırsınız. Doyumsuz bir bilgi ve öğrenmeye ihtiyacınız var ve ideal partneriniz size ilham verebilir ve size yeni şeyler öğretebilir.

Partnerinizin zekasına kapılırsınız. Birbirinizin arkadaşlığında eğlenmek de sizin önceliğiniz olabilir.

Yükselen bir İkizler olarak, birçok insanla temasa geçersiniz, ancak istisnai biriyle birlikte olmak istersiniz. Partnerinizi idealize edebilirsiniz.

İkizler, element olarak bir hava işaretidir. Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Yay burcunu gösteriyorsa, kimliğiniz her zaman değişebilir demektir. Yay burcundaki alçalan, aynı zamanda karmaşık kişilikleri olan insanlara çekildiğinizi gösterir.

Yolculuğunuzda sizi desteklemeleri sizin için çok önemlidir. Size özgürlük vermeliler. Haritanızda su işaretleri güçlü değilse, sizin için bağlılık zihinsel bir bağa dayanır ve ilişkide yeterli uyaran olduğu sürece sürer.

Ortaklıklarınız büyüme amacına hizmet eder. Zeki, eğitimli, bazen yabancı kökenli insanlara bilinçsizce ilgi duyarsınız. Partnerleriniz, genellikle felsefi, eksantrik, huzursuz, özgür ruhludurlar.

İlişkinizin size maneviyata dönmeniz için ilham vermesi de mümkündür. İdeal olarak, ilişkileriniz aracılığıyla dünya ve yüksek benliğinizle barış ve bağlantı duygusu bulursunuz.

Alçalanın Yay burcundaki olumsuz tezahürü eşinizin size görüşlerini dayatması olabilir. Vaaz verebilirler ve değişmeye istekli olmadıklarına dair sabit görüşlere sahip olabilirler. Duyarsız da olabilirler, fikre çok fazla odaklanıp insanı unutabilirler.

Alçalanınızı henüz Yay burcuna tam olarak entegre etmediyseniz, başkaları hakkında fazla iyimser olabilirsiniz. Baskı altındayken kendi küçük dünyanızda sıkışıp kalabilirsiniz ve geri adım atıp büyük resme bakmadan çözümü bulamazsınız.

Alçalanınız Yay burcundayken, 7. eviniz Jüpiter tarafından yönetiliyor. Jüpiter’in doğum haritanızdaki konumu, bu yaşam alanı hakkında daha fazla bilgi verir.