Chiron Burçlarda Ne Anlama Gelir? Chiron Burçları
CHİRON BURCU HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Hayatınızın çoğunda sizinle birlikte kalan çocukluk travmasını veya güvensizliğini hissediyor musunuz? Hep başkalarından saklamaya çalıştığınız o güvensizlik halini? Hatırlayabildiğiniz zamandan beri oradadır ve en beklenmedik zamanlarda ortaya çıkıp size hala ilgilenilmesi gerektiğini hatırlatır.

Muhtemelen onu yok saymaya çalıştınız, kendi kendini ortadan kaldıracağını düşündünüz. Ancak ne yaparsanız yapın, hayatın her aşamasında sizi takip ediyor.

Bazılarımız yaralarımıza pansuman yapmaktan kaçınmayı ve onları tamamen görmezden gelmeyi seçiyoruz. Kimimiz ise iyileşmeyi seçip, yaralarımızın şifasına odaklanıyoruz. Bu iki tipten hangisi olmaya aday olduğumuzu anlamak için doğum haritamızdaki Chiron yerleşimimizi analiz etmeliyiz.

Chiron, Ceres, Juno ve Pallas Athena ile birlikte doğum haritanızdaki dört büyük asteroitten biridir. Bu asteroitler, doğum haritalarımızın nüanslı ve daha az bilinen bir bölümünü kapsıyor ve birçok astroloji meraklısının gözden kaçırma eğiliminde olduğu içsel benliğinizin gölgelerini ortaya çıkarıyor.

Kendinizin çok daha ham, filtrelenmemiş bir yönünü kapsadıkları için, bu işaretlerin gözden kaçırılması çok yazık. Chiron gibi asteroitler, kim olduğunuz hakkında genellikle söylenmeyen şeyler söyler.

Chiron burcunuzun ne olduğunu ve burçlarda ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, Chiron burcu hesaplama sistemimizi kullanın. Chiron yerleşiminizle nasıl başa çıkacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şanslısınız.

Chiron Yerleşiminizle En Derin Yaralarınızı Ortaya Çıkarın

Astrologlar ona "yaralı şifacı" diyorlar ve bu çelişki onu çok iyi kuşatıyor. İyileştirme güçleri kendi yaralarında işe yaramadı ama yine de başkalarını iyileştirmeye devam etti.

Chiron’un doğum haritanızda kendini ifade ettiği burç her zaman diğerlerinden daha zor olan özellikleri vurgular. Chiron burcunuz sahip olduğunuz derin güvensizliklere, sizi belirli şekillerde diğerlerinden daha hassas yapan güvenlik açıklarınıza ve genel olarak özgüven sorunlarınıza işaret edebilir. Yüzeye çıktığında bu yarayı görmezden gelme eğiliminde olabilirsiniz çünkü yüzleşmek çok rahat değildir.

Bu güvensizliği çözmenin yolu Chiron’unuzla yüzleşmekten geçiyor. Chiron burcunuz en derin ruhsal yaralarınızı ifade etse de aynı zamanda en büyük ruhsal güçlerinizi de ifade eder. Bunlar, iyileşmelerine yardımcı olmak için başkalarıyla potansiyel olarak paylaşabilecekleriniz de dahil olmak üzere, yaşamınızda size en çok öğretecek alanlardır.

Bu yaraları iyileştirmeye - en zayıf noktalarınızda daha güçlü olma - çalışmanız, yaşadığınız travmayı yenmenize ve size gerçekten otantik gelen hayatı yaşamanıza izin veren şeydir.

Şiron burcunuzun sunduğu zorluklar sonsuza kadar tekrarlansa da, bunların üstesinden gelme yeteneğinizi de içerirler.

Chiron Koç Burcunda Ne Anlama Gelir? Chiron Burcu Hesaplama
Chiron yarası birçok farklı travma türünden gelebilir, ancak sonuç her zaman belirli bir burçta benzerdir. Koç’ta, Chiron yarası tamamen temel bir değersizlik duygusuyla ilgilidir.Koç burcundaki Chiron, tüm Chiron yerleşimlerinin gerçekten acı verici olmasına rağmen, en zor ve önemli Chiron yerleşimlerinden birisidir. Koç burcundaki Chiron’un bu kadar ...
Chiron Boğa Burcunda Neyi Temsil Eder? Chiron Burcu Hesaplama
Boğa burcu Chiron özellikle ilginç bir yerleşimdir. Boğa tamamen maddi varlıklar, rutinler, duygusallık ve istikrar ile ilgilidir ve Chiron bu konulardan herhangi biriyle ilgili bir yara gösterebilirBoğa burcundaki kronik yara, herkesin hayatında kesinlikle ortaya çıkacak bir şey ve doğum haritasının ele alınmayı hak eden önemli bir ...
Chiron İkizler Burcunda Ne Tür Özellikler Verir? Chiron Burcu Hesaplama
Chiron’un her yerleşimi önemli olsa da, İkizler’deki Chiron bireyin eğitimini, kariyerini ve sosyal benlik saygısını gerçekten etkileme eğilimindedir. Yarayı keşfetme ve iyileştirme ihtiyacı, bu yaranın çok etkili olması nedeniyle son derece güçlü olabilir.İkizler burcundaki Chiron yarası, akılsız, aptal hissetmekten veya doğru şekilde iletişim kuramamaktan kaynaklanır. Bu, ...
Chiron Yengeç Burcunda Nasıl Yorumlanır? Chiron Burcu Hesaplama
Chiron, yaralı şifacıdır. Bu nedenle bu asteroid, erken yaşlardan itibaren geliştirdiğimiz temel yaramızı ifade eder. Oldukça zor olsa da, kendi Chiron’unuzu tanımak ve onu iyileştirmek için yarayı keşfetmek de çok faydalıdır.Şayet doğum haritanızda Chiron’unuz Yengeç’teyse, özellikle aileden gelen zor bir yaranız var demektir. Ancak her zaman ...
Doğum Haritasında Chiron Burcu Hesaplama Aslan Burcu
Chiron burcu Aslan olanlar, yeterince ilgi görmediklerini, tanınmadıklarını veya fark edilmediklerini, arka planda kaybolduklarını hissedebilirler.Bazı durumlarda, bu kişiler gerçekten sevilmediklerini de hissedebilirler. Yeterince yetenekli olmadıklarını, yeteneklerinin fark edilmediğini veya genel olarak dikkat çekici olmadıklarını hissedebilirler.Komik olan, Chiron’u Aslan’da olan kişilerin genellikle oldukça yetenekli olmalarıdır. Yetenekleri hakkında ...
Doğum Haritasındaki Chiron Burcu Başak Ne Anlama Gelir?
Chiron yerleşiminizi inceliyorsanız, Chiron’un yaşamınızın veya kişiliğinizin özellikle hassas ve savunmasız olduğunuz alanını gösterdiğini göreceksiniz. Bu muhtemelen kaçınabileceğiniz bir alan değildir.Bu özel yara, diğer yerleşimlerden farklı olarak (Satürn veya Lilith gibi) gerçekten hassas ve sizin için gerçekten çok açık. Başak’taki Chiron özellikle hassas bir yerleşimdir. Birçok ...