Alçalan Balık Burcu İlişkilere Karşı Tutumunuz Hakkında Ne Öneriyor?
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Balık burcundaki alçalan aynı zamanda yükselen bir Başak olduğunuz anlamına gelir. Alçalan, diğer yarınızı temsil eder. Başkalarında bilinçsizce ne aradığınızı gösterir.

Alçalanınız 7. ev Balık burcundaysa ilişkilerinizde bu burcun enerjisini en yoğun şekilde yaşarsınız. Ortaklarınızın mistik, sanatsal, hassas ve hayalperest olduğunu sık sık görürsünüz. Gerçekliğin ötesine bakmanız ve hayatınızda ilham bulmanız için size ilham verirler.

Balıkların özelliklerini doğru bir şekilde bütünleştirmediyseniz, eşinizin kaçma eğilimleri olabilir. En kötü durum senaryosu, bağımlı olan, eylemlerinin sorumluluğunu almaktan kaçınan veya hatta sizi kandırıp aldatan insanlara ilgi duymaktır.

Balıkta Alçalan Burcun Doğum Haritasındaki Anlamı

Alçalanınız Balık burcundaysa, yükselen burç bir Başaksınız. Bu yerleşime sahip insanlar gerçekliğe güçlü bir şekilde bağlıdır. Her zaman ne yapılması gerektiğini bilirler ve güçlü bir görev duygusuna sahiptirler.

Bu yerleşimle, hayatta iyi yol alırsınız, ancak bazen işlerin yoluna gireceğine dair inancınız olmaz. Daha fazla güvenmeyi ve diğer insanlardan daha az endişelenmeyi öğrenirsiniz.

Balık burcundaki alçalan, düzen konusunda çok deneyime sahip olduğunuzu ve kaosla ilgilenmediğinizi öne sürüyor. Gerçekliği aşmanız için size ilham veren ortakları seçme eğilimindesiniz. Bu astrolojik açı size hayatta görünenden daha fazlası olduğunu fısıldıyor.

Bu alçalan burç insanları, hassas, mistik, uhrevi enerjiye çekilme eğilimindedir. Balık burcundaki alçalan eşinizin genellikle maneviyat, sanat, müzik ile ilgilendiğini, şefkatli ve özverili olduklarını öne sürüyor ve sezginizi keşfetmeniz için sizi teşvik ediyor.

Bununla birlikte, Balık burcundaki alçalan olumsuz bir şekilde tezahür edebilir. Partneriniz gerçeklikten kopabilir ve zayıf sınırlara sahip olabilir.

Doğum haritası verilerine göre, kaçış sendromu bu işaretle ilgili yaygın bir sorundur. Partnerinizi çok zayıf ve hayatla baş edemeyecek durumda olarak algılayabilirsiniz. Onları fazla duygusal, hassas, incinmesi kolay olarak da görebilirsiniz.

Balık burcundaki alçalanı henüz kendinizde tanımadıysanız, davranışlarını mantıksız bulabilirsiniz ki bu sizi üzer. Sanrılı insanlara bilinçsizce çekilmek de gündeme gelebilir.

Balık burcundaki alçalan eşinize nasıl daha verimli ve sağlam temelli olunacağını göstermenizi önerir. Başkalarıyla ilgilenmek size doğal geliyor. Pratik yardıma ihtiyaç duyduğunda eşiniz için her zaman oradasınız.

Ancak bazen bundan yararlanıldığını ve eşinizin bir yük haline geldiğini hissedebilirsiniz. Kendinizi hayatlarından sorumlu olmayan insanlarla birlikte bulabilirsiniz.

Alçalan üzerindeki bu işaret, eşinizle ruh düzeyinde birleşme arzusunu önerebilir. Çoğu zaman tatmin edici bir manevi bağ bulursunuz. İlişkinizde birliği deneyimlemeniz önemlidir.

Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Balık burcunu gösteriyorsa, derinlerde, umutsuz bir romantik olabilirsiniz.

İdeal olarak, partneriniz ne istediğinizi bulur ve siz onu nasıl elde edeceğinizi öğrenirsiniz. Partnerinizin vizyonunu takdir ederseniz, ortaklıklar en iyi sonucu verir ve uygulamanıza izin verir.

Balık burcundaki alçalan Jüpiter ve Neptün tarafından yönetilir. Bu gezegenlerin konumu Balık burcundaki 7. eviniz hakkında daha fazla bilgi verir.