Alçalan Burç Kova Doğum Haritası Özellikleri Nelerdir?
ALÇALAN BURÇ HESAPLAMA
Doğum Tarihiniz (Gün/Ay/Yıl)
Doğum Saatiniz (Saat/Dakika)

Alçalanı Kova olan insanlar benzersiz ve ilginç insanlara ilgi duyan sıcak, karizmatik bireylerdir. Çok fazla özgürlüğe ihtiyaçları vardır. Onlarla bir ilişki sürdürmek istiyorsanız, kendilerini ifade etme ve bireysellik ihtiyaçlarına saygı göstermelisiniz.

Alçalanınız Kova’daysa ilişkiler sizin için zor olabilir. Özgürlüğü ve heyecanı yaşamak istersiniz. Kova burcundaki alçalan, ideal partnerinizin size farklı bir şekilde düşünmeniz için ilham veren biri olduğunu öne sürüyor.

Bir şekilde diğerlerinden farklı olan akıllı, orijinal insanlarla birlikte olmaktan zevk alırsınız.

Bu nokta gölgededir ve net olarak görmek kolay değildir. Alçalanınızla başa çıkmayı öğrenene kadar, onu diğer insanlara yansıtma eğilimindesiniz. Doğum haritası on iki burcun hepsini içerir ve biz de bunların hepsine sahibiz. İlgi çekme eğiliminde olduğunuz insanları değiştirmek istiyorsanız, alçalan burcunuzu hayatınıza dahil etmek yardımcı olabilir.

Kova burcundaki alçalanın ortaklıklarınız hakkında neler söylediğini öğrenin!

yükselen burç ve alçalan birbirinin tam karşısında olduğundan, alçalanınız Kova’daysa, yükseleniniz Aslan’a düşer. Aslan yükseleni hayran olunmaya alışkındır. Dikkat çekmek ister ve kendini ifade etme ve yaratıcılık için çok fazla alana ihtiyaç duyarlar.

Neşeli, iyimser bir insandır. Bu yerleşime sahip olanlar, diğerlerini kendilerine çeken sıcak enerji ile yayılma eğilimindedir.

Bu astrolojik yerleşimin olumsuz tezahürü, kibirli, otoriter, gururlu olmaktır. Aslan özelliklerine sahip değilseniz, bunlar ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir. Başkalarını da takdir ettiğinizden emin olun ve sizin için ne kadar önemli olduklarını onlara bildirin.

Bu yerleşimin en büyük zorluklarından biri kendinize fazla odaklanmaktır. Sağlıklı bir benlik saygınız ve özgüveniniz yoksa, bu durum ilişkilerinizi ciddi şekilde etkileyebilir.

Doğum haritasında Kova burcundaki alçalanla, görüşleri benzer olan biriyle ilişki içinde olmayı seviyorsunuz. Akıllı, eğlenceli, ilginç ortakları tercih edersiniz. Sizi şaşırtmalılar ve size her şeyi yeni bir bakış açısıyla göstermeliler.

Kova burcundaki alçalan en iyi ilişkilerinizin arkadaşlığa dayandığını öne sürüyor. Partnerinizi arkadaşınız olarak görmektense ona karşı çok romantik duygular besleme eğilimindesiniz.

Eğer alçalan burç hesaplama sonucu Kova burcunu gösteriyorsa, entelektüel bir bağlantıya ihtiyacınız var demektir. Kova bir hava burcudur ve duygularla, samimiyetle uğraşmayı sevmez, derin duygusal bağlantıya karşın zihinsel bir bağı tercih eder.

Kova, isyanın ve işleri yapmanın daha iyi yollarını bulmanın işaretidir. Bu işaret geleceğe yöneliktir. Artık gerçek veya faydalı olmayan şeylerden kurtulmak ister. Kova burcundaki alçalan ile, bu yenilik ihtiyacı, ya sizin aracılığınızla ya da her zaman ve sonra değişime ihtiyaç duyan partneriniz aracılığıyla ilişkilerinizde mevcuttur.

Kova burcundaki alçalan ilişkide özgürlüğün önemli olduğunu öne sürer. Alçalan burç Kova, boşanmış biriyle evliliği gösterebilir.

Alçalan Kova’dayken, Satürn ve Uranüs’ün konumları da yedinci evinizi anlamak için önemlidir. Bu durumda haritanızın yöneticisi Güneş’tir. Kova’daki 7. ev, 7. evdeki Uranüs’e biraz benzer etkiler verir. Bu gezegenlerin konumu Kova burcundaki 7. eviniz hakkında daha fazla bilgi verir.